Real life Server

Započeo Hacked, Decembar 28, 2010, 22:55:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci slusajte u suradnji s Produkcijom 303 i CroElite ekipom imamo u planu napraviti server koji nece biti RP nego ce se vezati uz RL
znaci nista nece biti nenapravljivo nego ce se npr radis neki posao dobis 3$ to ce biti RL 0.1 lipa, a na kraju mjeseca se ta svota izracuniti i onda cemo igracima isplatiti svotu koju su zaradili..
Bit ce tu i puno sponzora...Novac cete moci dobit tako sta cete napraviti acc na paypal i onda cemo poslati..pocinjemo raditi podkraj 1 mj mozda i prije.Znaci na serveru se nece moci lagano zaraditi novac...Jer ce ipak i tu upletati RL novac.. Za sve informacije se mozete javiti meni xD skayp sinisa.kotarski oni koji ne vjeruju uvjerit ce se otvorenjem servera.. Opis servera ce brzo doci i vjerujte mi da ce biti velik


Sponzori(sadasnji i buduci):










Sponzori nisu svi navedeni..
Poslednja Izmena: Decembar 28, 2010, 23:19:01 POSLE PODNE od Don_Sergio
/


Coca-cola sponzor? Koga ti jebeÅ ?

Mikic95


a lol.. Koga lazes majke ti ?
Ja bi igrao 24h dnevno :D da je to tako ahaha
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Da zaradjujemo igrajuci igricu? Zanimljivo...Samo si ga usrao sa ovom Coca-Colom,svi znamo da lazes :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Evo kao 1. To nije moja ideja.. To mi je Covjek iz ove produkcije ponudio..2.Za sve informacije se javite skayp=PRODUCTION-303
Poslednja Izmena: Decembar 28, 2010, 23:45:34 POSLE PODNE od Don_Sergio
/


Correlli

Citat: Don_Sergio poslato Decembar 28, 2010, 22:55:54 POSLE PODNE
imamo u planu napraviti server koji nece biti RP nego ce se vezati uz RL

Pa ovo je fenomenalno, vi ste geniji! Kako ste se samo toga dosjetili? :D :D Jao, blago Coca-Coli sa vama. :D