Par rijeci od Djure...

Započeo Dude, Decembar 27, 2010, 17:26:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Mikic95

Citat: ///Masic poslato Decembar 27, 2010, 19:25:53 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 27, 2010, 19:18:18 POSLE PODNE
Ovo ako nije za ubit onda neznam Å¡ta je. Stavili su cvijeće na isto mjesto gdje na CH stoji   :'( :'( :'( :'( :'(

http://slike.hr/slike/samp065_b9899.png.html

Ak nisi skuzio sve je isto ko i na CH...

Ma skužio sam, ali čak su i *ebeno cvijeće koje ničemu ne služi stavili na isto mjesto.

Ma to djeca od 10-13 godina nazicaju starce da im plate i onda nade par frendova i trckaraju po serverima i kopiraju...da CH ima go*no nasred burga oni bi to kopirali i stavili isto tako...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Samo nepismen covjek moze kopirati tekst kao ovdje primjer s CH-a,jer nema pojma sta bi on napisao...Najlakse je koristit se tudjim mozganjem a svoj na pasu pustiti da malo obrsti ono travice u snijegu...

A sto se tice abuse-a,cisto sumnjam da oni tu mogu nesto uciniti,njima su ipak prioritet ti degeni jer nece nitko da gubi korisnike...

Ok,ima dosta prekopiranih stvari,tek sada to uviÄ'am. Ali Å¡ta sa dijalozima kod poslova i rasporedu redova kod bizzova? Da neće možda da ide prvo cena pa level pa vlasnik pa pare -.- Jesi ti možda izmislio te dialoge? A i mnogo stranih servera imaju baÅ¡ takav raspored kao na CH i ovom serveru,tako da ne vidim ni tu razlog da se buniÅ¡.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


bio sam ja na tom nothern serveru al to je preslo svaku mjeru pa sve je kopirao jbt... >:( ja bi ove botove copy/paste na tvom mjestu iskljucio sa foruma

mozda imaju cak i malo bolji mod  :D :)

Mikic95

Citat: Bloomer poslato Decembar 27, 2010, 20:29:46 POSLE PODNE
bio sam ja na tom nothern serveru al to je preslo svaku mjeru pa sve je kopirao jbt... >:( ja bi ove botove copy/paste na tvom mjestu iskljucio sa foruma

mozda imaju cak i malo bolji mod  :D :)

Slažem se sve je kopirano ! Nemaju bolji Mod to je 100%  , loÅ¡e je mapano i pola toga sta su kopirali sa CH ne radi im kako treba, npr. kad oćeÅ¡ da rentas auto pise ti: Ovo vozilo je vec iznajmljeno, al opet ga možeÅ¡ rentat  ;D  i kad iznajmis izbaci ti bas onaj isti text kao na CH čak i ono "VI"  bude crvene boje  :'(

Shvacam da se ponasaju ko stoka vrijeÄ'aju i sve to i slažem se da seto treba istrijebiti. Ali ovo sad da se tu žaliÅ¡ da su vas kopirali i sve to. A mislim jebote, kaj je ovo vrtić? Ako misliÅ¡ da su vam ozbiljna prijetnja, umjesto da ovdje cendraÅ¡, radi na svojem serveru da bude joÅ¡ bolji. Svi cendrate da kopiraju ovo ono bla bla bla. NEWSFLASH - topla voda se dvaput neda izmisliti. I Å¡ta sad sad drugi nesmiju koristiti toplu vodu jer ste se vi nje dosjetili. Ako nemas volje za rad s serverom i konstantni update mogućnosti onda to nemoj raditi.

Samo da joÅ¡ kažem da ja nemam veze s njihovim serverom, a ni sampom u zadnje vrijeme upravo zbog toga, svi cendrate, svi se svaÄ'aju, psuju, vrijeÄ'aju po nacionalnosti...

Zoran, nemoj se naljutiti, ali htio sam ovo reći. Ovo se ne odnosi samo na tebe nego i na sve ostale.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

sve je kopirano sa Ch-a...
Ali je dobar mod :D

EDIT: ma oni su budale ja uso na server pola toga kopirano i posaljem na /report sve ste kopirali od ch-a i covek me banovo razlog ok!
omg pa vidi se....kakav je admin team i sve ostalo..
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2010, 21:01:11 POSLE PODNE od Ryder[Los-City]
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


The Writer

Jednom Riper uvijek Riper.
Ma jebat ih tamo.
Zna se kad neko kopira, samo to tome se ne prica previse, vjerovatno se znalo za ovo samo sto postoje neki koji ne priznaju da su u krivu i kad su stvarno u krivu pa nastane svaÄ'a.

Tebi hvala na nekim imformacijama, koje su na neki nacin bitne za neke ovde, kako ne bi ulazili u posao sa navedenim riperima.
Ti si Đuro, prije nego sto sam vidio PAWNO kod prvo sam cuo za tebe i tvoje poduhvate tako da svi znamo da si kralj, legenda i naravno da si tvorac super servera i njegovih skripti a to je CH.
Svi smo uz kraljeve a samo kukavice i banda i sl pokusavaju slomiti i prekinuti taj sklad.
Samo nastavi sa pozitivnim radom a za ovu majmune samo koristi opciju "Ban" ili "Report Abouse" i nek ide svojim tokom.
Znam da si uzor mojim kolegama koji uce i rade skripte tako da se zna ko si i sto si, a to znaci da si vec postigao mnogo, a one propalice ce ostati nistarije i propsati ce kad tad.

Toliko od mene i lijep pozdrav za Đuru i ostalu ekipu

Samo kako su uspili sve iskriptat ko djuro, nije mi jasno!

pogledajte njihov forum pola bs-a je tamo i prica ch sranje ch ono samo vidite u glavnom chatu tamo :P
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 27, 2010, 21:24:34 POSLE PODNE
Samo kako su uspili sve iskriptat ko djuro, nije mi jasno!

ÄŒuj, Hoxxy je dobar skripter...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Žalosno je to što većina vas koji sada ovdje se pravite pametni, do prije sat vremena ste govorili da idete jer je ovdje sve tako nepravedno, da ovdje samo CH ima koristi, da se serveri bezveze brišu jer su konkurencija CroHerzi itd.


Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 27, 2010, 21:24:34 POSLE PODNE
Samo kako su uspili sve iskriptat ko djuro, nije mi jasno!

To nije velik problem. Veći je problem osmisliti sve to tako da fino i realno izgleda i funkcioniše...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Decembar 27, 2010, 21:28:16 POSLE PODNE
Žalosno je to što većina vas koji sada ovdje se pravite pametni, do prije sat vremena ste govorili da idete jer je ovdje sve tako nepravedno, da ovdje samo CH ima koristi, da se serveri bezveze brišu jer su konkurencija CroHerzi itd.


Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 27, 2010, 21:24:34 POSLE PODNE
Samo kako su uspili sve iskriptat ko djuro, nije mi jasno!

To nije velik problem. Veći je problem osmisliti sve to tako da fino i realno izgleda i funkcioniše...

Tako su pricali jer nisu vidjeli opis..