ZA SVE ONE SPECIJALCE KOJI ODLAZE RADI CH I KOJI PLJUJU PO BS RADI CH!!!!

Započeo admin, Decembar 27, 2010, 12:35:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo samo da napisem par argumenata na one gluposti sto pisete u glavnom chatu, i radi ovih specijalaca sto pisu da odlaze radi  CH hahahah.

Zar vi mislite da bih ja kao vlasnik CH servera napravio ovaj forum da bih CH ovdje bila ispred ostalih servera, ili da bi ljudi dosli na CH?

1. CH je izlazio i u gaming casopisima stoga nije uopce bilo potrebno da se na ovaj nacin nesto reklamira, cak sto vise vjerovatno bi bilo i vise ljudi sad na CH da nema ovog foruma.

2. Zar mislite da bi mi preveli onoliko tutoriala za pravljenje servera i pomagali vam tu oko svega, pa sad ima 3253456 "Balkanskih" servera i kad pogledas neka na svakom imaju samo po 2 admina, a ima ih vise, to je vec barem 50ljudi manje na CH.

Dakle nama je ovo cak minus za CH jer odlaze ljudi i prave svoje servere i uvijek povuku 3-4 igraca minimalno i sl.

A to sto sam ja vlasnik ovoga, to nema nikakve veze, to nije ni moralo tako biti, ja sam Dujmi (vlasniku GF-a) davno predlagao da on i ja ovo napravimo ali on nije htio, predlagao sam i speedtouch-u oni su kao htjeli ali presporo je isla realizacija, i onda sam ja odlucio da ce to CH napraviti jer ocito su se ostali bojali da ce izgubiti ljude na svojim serverima ako i ostali nauce skriptati.

I dakle platili smo i domenu i host, namucili se toliko dok smo sve to preveli i napravili i sad jos ispade da ne bih samo ja trebao biti vlasnik nego eto da bude jos netko tako da bude vise "neutralno" (a ovo je max neutralno vec). Dakle ja bih trebao eto tek tako nekome dati sav trud sa CH koji je ulozen tijekom prijevoda i tijekom izgradnje svega ovoga, i jos povrh svega CH vam vec preko 2 godine placa i domenu i host, jer ovaj forum ni na koji nacin jos uvijek ne moze sebe isplatiti. I onda vi na kraju pljujete po CH-u i po meni, umjesto da se zahvalite sto smo vam ovo sve omogucili i sto ovo sve financiramo i sto besplatno na nas racun i na racun naseg truda ucite skriptati i otvarati servere.


A isto tako Nikola kojeg toliko pljujete je bio voda tima koji je prevodio ovo sve za skriptanje, te je sa mnom on sve to nadgledao i pomagao mi. Takoder je i platio domenu i host odmah na pocetku, pa je kasnije tek vratio sebi novce kad smo dobili nesto novaca na CH od donacija.
Takoder tu sam vam doveo i correlli-a, odlicnog skriptera koji vam toliko pomaze i koji je izuzetno pravedan, a vi ni to ne znate cijeniti nego se uvijek mora naci netko da pljuje.


Takoder, normalno da cu banner od CH ispod staviti na prvo mjesto, jos najbolje da stavim neki vas banner? Ma dajte, pa stavite se u moju poziciju pa razmislite sta bi sve vi radili da ste vlasnik ovoga, ali iskreno razmislite!
Dakle banner od CH je ispod jednak sa ostalim bannerima, niti je ista veci a ni manji od ostalih. Mogao sam ja staviti da banner od CH bude 468x60 velicine, ili da bude na portalu neki ogromni. Mogao sam vam svima zabraniti i potpise u profilima i sl. Ali nisam, jer zelim da svi budu jednaki pa tako i CH iako bi mnogi da su na mojoj poziciji vjerovatno dobro to iskoristili za svoj server ali dobro...




Samo sam vam to htio reci, jer nije ni nama lako raditi sa nekim bahatim i drskim korisnicima, koji misle da sve mora biti njihovo i da mora biti kako oni kazu, eto zato jer su oni tatine i mamine maze pa sta god pozele to i dobiju. E pa odmah da im kazem da to ovdje nece ici tako i da zivot nije takav i da nitko nece ni paziti ni maziti, za sve se moras sam izboriti.

Toliko od mene...

Citatcak sto vise vjerovatno bi bilo i vise ljudi sad na CH da nema ovog foruma.

100%  tocno  >:( ja bi mozda jos tamo igro i to aktivno xD a ovako nemislim vise nikad uc bas zbog ovog foruma jer sam shvatio kakav je to server...
Svaka cast CH serveru, adminima..........................   al bez mene :P

CitatTakoder, normalno da cu banner od CH ispod staviti na prvo mjesto, jos najbolje da stavim neki vas banner? Ma dajte, pa stavite se u moju poziciju pa razmislite sta bi sve vi radili da ste vlasnik ovoga, ali iskreno razmislite!
Dakle banner od CH je ispod jednak sa ostalim bannerima, niti je ista veci a ni manji od ostalih. Mogao sam ja staviti da banner od CH bude 468x60 velicine, ili da bude na portalu neki ogromni. Mogao sam vam svima zabraniti i potpise u profilima i sl. Ali nisam, jer zelim da svi budu jednaki pa tako i CH iako bi mnogi da su na mojoj poziciji vjerovatno dobro to iskoristili za svoj server ali dobro...

U temi pod nazivom  "Koliko imate godina"  sve je dokazano!  :S  Prosjek je 12-13 god.   ???
Tako da nema potrebe objasnajvat vecini korisnika ovog foruma o cemu se tu radi. Oni to nemogu shvatit...

CitatI onda vi na kraju pljujete po CH-u i po meni
Ja sam medju prvim posto da se slazem sa tim pravilima za "unikatne ideje"
Al ste otisli predaleko sa tim...


CitatZA SVE ONE SPECIJALCE KOJI ODLAZE RADI CH I KOJI PLJUJU PO BS RADI CH!!!!

hahaha odlaze xD odlaze al se vracaju za 2 dana MAXX..

itd.. itd..   :-X

CitatSamo sam vam to htio reci, jer nije ni nama lako raditi sa nekim bahatim i drskim korisnicima, koji misle da sve mora biti njihovo i da mora biti kako oni kazu, eto zato jer su oni tatine i mamine maze pa sta god pozele to i dobiju. E pa odmah da im kazem da to ovdje nece ici tako i da zivot nije takav i da nitko nece ni paziti ni maziti, za sve se moras sam izboriti.

Toliko od mene...

sta ces...     :-*

Jedino rijesenje je da se zabrani registracije bez osobne karte  :D :D :D

Zlatan_Ibrahimovic

a tocno je ovo sve...a i znam da se ne bi nas ni malo naucilo skriptati da niste otvorili BS FORUM...a CH je dobar server jer imaju pre dobre skriptere i zato sto je prvi Balkanski Super Server.Jer ima takodjer i sve mogucnosti u skripti zato igrace to vuce da ih sto vise dodje...A i svako zeli imati sad dobar server i biti unaprijedjen i traze bannere ovdje i sve reklamiraju jer traze igrace...a gdje nece naci nego ovdje.Ovdje ima cak i ljudi koji lazu,koji kradu skripte.Kao sto su neki ukrali tudje skripte i odmah otvaraju s njom tako bi bilo s svim skriptama npr pojavi se skripta geforce-a to bi bilo vec u oglasima da se otvara.Ali to je samo primjer.Ali da bi htio imati dobar server i dobru skriptu bolje se potruditi raditi sam i polako i tako mozda dostignes nesto ili naucis nesto novo pa mozda ti dodju novu igraci. "Kladim se da ne bi bilo dobrih skriptera da nije ovaj forum otvoren."
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2010, 14:21:44 POSLE PODNE od Luis Mendoza

Citatjer su oni tatine i mamine maze pa sta god pozele to i dobiju. E pa odmah da im kazem da to ovdje nece ici tako i da zivot nije takav i da nitko nece ni paziti ni maziti, za sve se moras sam izboriti.

Krivo si se izrazio...Opcenito na tvojim serverima i forumima je potrebno PLATIT da nes dobijes... A vidim da ces taj sistem i ovdje uvesti jer si rekao da ovaj forum jos sam sebe ne moze isplatit...

I nemoj glumiti nekog Robin Hooda koji se brine o jadnoj i nezbrinutoj djecici balkana... Jer ne zive oni od tebe i tvojih novaca nego ti od njih... To mozes mazati oci ovoj djeci od 14-15 godina... Al ima tu i igraca koji su s tobom prije 4 godine ovo igrali... I jako dobro znam kako se razvijala situacija...kad su po 200kn bile donacije... Pa su neki ljudi ti to placali i postajali admini... A forum mozes kupiti na godinu dana za samo 300 kn .. Sto je 25 kuna mjesecno!
+ donacije sa CH...

Zato nemoj da budes previse glup i tu se pretvaras da si neki spasitelj... A i dujma vjerovatno nije htio ovo radit s tobom jer nije htio da ga stavljaju u isti koš s tobom jer si smece... I ful ga podrzavam svaka mu cast... Prvi je napisao na svom forumu da se donacijama ne moze kupiti nista ali ako netko zeli pogurati u placanju hosta ili foruma da to moze ali da nece dobiti nista... A ti si doslovno prodavao levele... I jos uvijek trazis bonove za mobitel po forumu....

znam da ces na banat ali razmisli malo... na ch trazis novce (prave) za recimo level ili novce u igri i od njih placas forum i sve i ostane ti sigurno oko 500 kn mjesecno ako ne i vise... pogledaj malo kolko imas donatora na serveru... prodajete i majice za koje kukate kako su skuplje od 50 kuna te da ih prodajete za jeftinije novce nego sto vrijede...

pogledajte (ne ti nego ostali clanovi) kolike su cijene domene + webhosta...

https://www.netfirms.com/
recimo da tu kupite domenu...

nadjete freehost i mozete raditi sta hocete... ako hocete bas premium host imate hostera koji vam hostaju prvu godinu free al ko da je tesko nakon te godine opet se reggat?!

a sto je jos jace... isplativije je za to sve sto posjeduje CH zajednica (soprano i ekipa) da se kupi VPS (za 2 servera i 2 foruma... max do 200 kn)
tih 200 kuna CH dobije u 1 dan... ja recimo kad sam doniro jos se bunite sto cu vam poslat bon od t-mobilea a ne od vipa ili nekog drugog (sto pase na vase mobitele)

ova zajednica je super i je da ima puno djece... ch je prvi hrvatski server ali nepravedno je da ima vecu paznju od ostalih servera... da je ovaj comunity moj ja nebih stavljao nikakve reklame onda po tome nego bi samo ucio skriptere... (mislim da je tako onda najpostenije za sve)

btw ch kao sto sam reko nema NITI JEDNU unikatnu ideju nego je sve vec vidjeno ako ne na balkanu onda na nekim od official servera...

pozdrav!



United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 27, 2010, 14:42:16 POSLE PODNE
znam da ces na banat ali razmisli malo... na ch trazis novce (prave) za recimo level ili novce u igri i od njih placas forum i sve i ostane ti sigurno oko 500 kn mjesecno ako ne i vise... pogledaj malo kolko imas donatora na serveru... prodajete i majice za koje kukate kako su skuplje od 50 kuna te da ih prodajete za jeftinije novce nego sto vrijede...

pogledajte (ne ti nego ostali clanovi) kolike su cijene domene + webhosta...

https://www.netfirms.com/
recimo da tu kupite domenu...

nadjete freehost i mozete raditi sta hocete... ako hocete bas premium host imate hostera koji vam hostaju prvu godinu free al ko da je tesko nakon te godine opet se reggat?!

a sto je jos jace... isplativije je za to sve sto posjeduje CH zajednica (soprano i ekipa) da se kupi VPS (za 2 servera i 2 foruma... max do 200 kn)
tih 200 kuna CH dobije u 1 dan... ja recimo kad sam doniro jos se bunite sto cu vam poslat bon od t-mobilea a ne od vipa ili nekog drugog (sto pase na vase mobitele)

ova zajednica je super i je da ima puno djece... ch je prvi hrvatski server ali nepravedno je da ima vecu paznju od ostalih servera... da je ovaj comunity moj ja nebih stavljao nikakve reklame onda po tome nego bi samo ucio skriptere... (mislim da je tako onda najpostenije za sve)

btw ch kao sto sam reko nema NITI JEDNU unikatnu ideju nego je sve vec vidjeno ako ne na balkanu onda na nekim od official servera...

pozdrav!





ma sere brate gluposti kao on nes placa... to moze rec djeci koja ne znaju da je host 25 kn mjesecno... i onda glumi nekog spasitelja... a zapravo mu sve vi placate.... aj nemojte mu vise nijednu donaciju, nijedan bon, nijednu lipu poslat...pa onda pogledajte koliko ce vam toga "poklanjat iz svog Ä'epa" pa pogasio bi ovo sve u roku odma...

Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 27, 2010, 14:42:16 POSLE PODNE
znam da ces na banat ali razmisli malo... na ch trazis novce (prave) za recimo level ili novce u igri i od njih placas forum i sve i ostane ti sigurno oko 500 kn mjesecno ako ne i vise... pogledaj malo kolko imas donatora na serveru... prodajete i majice za koje kukate kako su skuplje od 50 kuna te da ih prodajete za jeftinije novce nego sto vrijede...

pogledajte (ne ti nego ostali clanovi) kolike su cijene domene + webhosta...

https://www.netfirms.com/
recimo da tu kupite domenu...

nadjete freehost i mozete raditi sta hocete... ako hocete bas premium host imate hostera koji vam hostaju prvu godinu free al ko da je tesko nakon te godine opet se reggat?!

a sto je jos jace... isplativije je za to sve sto posjeduje CH zajednica (soprano i ekipa) da se kupi VPS (za 2 servera i 2 foruma... max do 200 kn)
tih 200 kuna CH dobije u 1 dan... ja recimo kad sam doniro jos se bunite sto cu vam poslat bon od t-mobilea a ne od vipa ili nekog drugog (sto pase na vase mobitele)

ova zajednica je super i je da ima puno djece... ch je prvi hrvatski server ali nepravedno je da ima vecu paznju od ostalih servera... da je ovaj comunity moj ja nebih stavljao nikakve reklame onda po tome nego bi samo ucio skriptere... (mislim da je tako onda najpostenije za sve)

btw ch kao sto sam reko nema NITI JEDNU unikatnu ideju nego je sve vec vidjeno ako ne na balkanu onda na nekim od official servera...

pozdrav!




I ti i ostali, ne provaljujte se molim vas.  Nisam stručnjak, ali da li stvarno misliÅ¡ da bi free forum sa nekim bezveze glupostima bio zaÅ¡tićen od svih mogućih napada itd. ?  Nisam čitao sve pa ne shvaćam, vi njega napadate zato Å¡to mislite da on zaraÄ'uje puno od CH ili Å¡ta ?  -.-'   Pa Å¡ta ? 

HALO NIJE VAM JASNO DA JE OVO SVE OVDJE RADI NJEGA. VI NEBI SADA OVDJE GLUPOSTI VALJALI DA NIJE BILO NJEGA. 90 % VAS SADA NEBI IMALO SERVERE, NITI BI ZNALO DA SE TO UOPŠTE MOŽE, OPET, DA NIJE BILO NJEGA !

Ja ću vam samo reći, ako vam smeta neÅ¡to, ili ste umislili da ovdje iko ima ikakve prednosti, elegantno "ODJAVA" kliknite i ne dolazite viÅ¡e. Ne morate se ni pozdravljat  -.-'
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 27, 2010, 14:42:16 POSLE PODNE
znam da ces na banat ali razmisli malo... na ch trazis novce (prave) za recimo level ili novce u igri i od njih placas forum i sve i ostane ti sigurno oko 500 kn mjesecno ako ne i vise... pogledaj malo kolko imas donatora na serveru... prodajete i majice za koje kukate kako su skuplje od 50 kuna te da ih prodajete za jeftinije novce nego sto vrijede...

pogledajte (ne ti nego ostali clanovi) kolike su cijene domene + webhosta...

https://www.netfirms.com/
recimo da tu kupite domenu...

nadjete freehost i mozete raditi sta hocete... ako hocete bas premium host imate hostera koji vam hostaju prvu godinu free al ko da je tesko nakon te godine opet se reggat?!

a sto je jos jace... isplativije je za to sve sto posjeduje CH zajednica (soprano i ekipa) da se kupi VPS (za 2 servera i 2 foruma... max do 200 kn)
tih 200 kuna CH dobije u 1 dan... ja recimo kad sam doniro jos se bunite sto cu vam poslat bon od t-mobilea a ne od vipa ili nekog drugog (sto pase na vase mobitele)

ova zajednica je super i je da ima puno djece... ch je prvi hrvatski server ali nepravedno je da ima vecu paznju od ostalih servera... da je ovaj comunity moj ja nebih stavljao nikakve reklame onda po tome nego bi samo ucio skriptere... (mislim da je tako onda najpostenije za sve)

btw ch kao sto sam reko nema NITI JEDNU unikatnu ideju nego je sve vec vidjeno ako ne na balkanu onda na nekim od official servera...

pozdrav!




Ti si prirodno gl*p jel tako?
Ajmo ovako, imaj recimo 5 000 clanova na forumu, svaki dan prosjecno 2-3 tisuce postova, oces ti uzeti web hosting koji ima recimo 200 mb? Kako nekuzis CH treba web host za 1000 kuna mjesecno koliki oni promet prave! Domen, uredu moze i jeftinije ali ok. vBulletin nisu se pokajali ali opet bezveze, 1000 kuna na vB za igricu? koma
VPS za njihov server i forum? OD 200 KUNA?  Opet si tu postao gl*p jer bi im steko i forum i igra!

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 27, 2010, 15:01:06 POSLE PODNE
Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 27, 2010, 14:42:16 POSLE PODNE
znam da ces na banat ali razmisli malo... na ch trazis novce (prave) za recimo level ili novce u igri i od njih placas forum i sve i ostane ti sigurno oko 500 kn mjesecno ako ne i vise... pogledaj malo kolko imas donatora na serveru... prodajete i majice za koje kukate kako su skuplje od 50 kuna te da ih prodajete za jeftinije novce nego sto vrijede...

pogledajte (ne ti nego ostali clanovi) kolike su cijene domene + webhosta...

https://www.netfirms.com/
recimo da tu kupite domenu...

nadjete freehost i mozete raditi sta hocete... ako hocete bas premium host imate hostera koji vam hostaju prvu godinu free al ko da je tesko nakon te godine opet se reggat?!

a sto je jos jace... isplativije je za to sve sto posjeduje CH zajednica (soprano i ekipa) da se kupi VPS (za 2 servera i 2 foruma... max do 200 kn)
tih 200 kuna CH dobije u 1 dan... ja recimo kad sam doniro jos se bunite sto cu vam poslat bon od t-mobilea a ne od vipa ili nekog drugog (sto pase na vase mobitele)

ova zajednica je super i je da ima puno djece... ch je prvi hrvatski server ali nepravedno je da ima vecu paznju od ostalih servera... da je ovaj comunity moj ja nebih stavljao nikakve reklame onda po tome nego bi samo ucio skriptere... (mislim da je tako onda najpostenije za sve)

btw ch kao sto sam reko nema NITI JEDNU unikatnu ideju nego je sve vec vidjeno ako ne na balkanu onda na nekim od official servera...

pozdrav!




Ti si prirodno gl*p jel tako?
Ajmo ovako, imaj recimo 5 000 clanova na forumu, svaki dan prosjecno 2-3 tisuce postova, oces ti uzeti web hosting koji ima recimo 200 mb? Kako nekuzis CH treba web host za 1000 kuna mjesecno koliki oni promet prave! Domen, uredu moze i jeftinije ali ok. vBulletin nisu se pokajali ali opet bezveze, 1000 kuna na vB za igricu? koma
VPS za njihov server i forum? OD 200 KUNA?  Opet si tu postao gl*p jer bi im steko i forum i igra!

opet te mama [cenzura]og pustila na komp?? jesam reko za ovaj forum ili opcenito??  jel ti nisi cuo za premium hostove koji daju godinu besplatno sa unlimited mb i unlimited banda?? imam free web host koji bi mogao podrzati ovaj i jos 2 foruma... sve sta je potrebno za taki webhost je kartica (u mom slucaju visa electron)
reggas se i kad ti istekne on te pita oces produziti i to kosta 17$ mjesecno (taj host sto je godinu free)

i nagledo sam se tvojih foruma boli glava!

EDIT: i da de pogledaj cjene vpsova i pitaj nekoga sa ovog foruma sta bi mogao sa nekim vpsom iz njemacke koji kosta 200kn (tamo su najjeftnini)
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2010, 15:11:57 POSLE PODNE od Lucifer / Louis_Cyphere

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 27, 2010, 15:10:28 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 27, 2010, 15:01:06 POSLE PODNE
Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Decembar 27, 2010, 14:42:16 POSLE PODNE
znam da ces na banat ali razmisli malo... na ch trazis novce (prave) za recimo level ili novce u igri i od njih placas forum i sve i ostane ti sigurno oko 500 kn mjesecno ako ne i vise... pogledaj malo kolko imas donatora na serveru... prodajete i majice za koje kukate kako su skuplje od 50 kuna te da ih prodajete za jeftinije novce nego sto vrijede...

pogledajte (ne ti nego ostali clanovi) kolike su cijene domene + webhosta...

https://www.netfirms.com/
recimo da tu kupite domenu...

nadjete freehost i mozete raditi sta hocete... ako hocete bas premium host imate hostera koji vam hostaju prvu godinu free al ko da je tesko nakon te godine opet se reggat?!

a sto je jos jace... isplativije je za to sve sto posjeduje CH zajednica (soprano i ekipa) da se kupi VPS (za 2 servera i 2 foruma... max do 200 kn)
tih 200 kuna CH dobije u 1 dan... ja recimo kad sam doniro jos se bunite sto cu vam poslat bon od t-mobilea a ne od vipa ili nekog drugog (sto pase na vase mobitele)

ova zajednica je super i je da ima puno djece... ch je prvi hrvatski server ali nepravedno je da ima vecu paznju od ostalih servera... da je ovaj comunity moj ja nebih stavljao nikakve reklame onda po tome nego bi samo ucio skriptere... (mislim da je tako onda najpostenije za sve)

btw ch kao sto sam reko nema NITI JEDNU unikatnu ideju nego je sve vec vidjeno ako ne na balkanu onda na nekim od official servera...

pozdrav!




Ti si prirodno gl*p jel tako?
Ajmo ovako, imaj recimo 5 000 clanova na forumu, svaki dan prosjecno 2-3 tisuce postova, oces ti uzeti web hosting koji ima recimo 200 mb? Kako nekuzis CH treba web host za 1000 kuna mjesecno koliki oni promet prave! Domen, uredu moze i jeftinije ali ok. vBulletin nisu se pokajali ali opet bezveze, 1000 kuna na vB za igricu? koma
VPS za njihov server i forum? OD 200 KUNA?  Opet si tu postao gl*p jer bi im steko i forum i igra!

opet te mama [cenzura]og pustila na komp?? jesam reko za ovaj forum ili opcenito??  jel ti nisi cuo za premium hostove koji daju godinu besplatno sa unlimited mb i unlimited banda?? imam free web host koji bi mogao podrzati ovaj i jos 2 foruma... sve sta je potrebno za taki webhost je kartica (u mom slucaju visa electron)
reggas se i kad ti istekne on te pita oces produziti i to kosta 17$ mjesecno (taj host sto je godinu free)

i nagledo sam se tvojih foruma boli glava!

EDIT: i da de pogledaj cjene vpsova i pitaj nekoga sa ovog foruma sta bi mogao sa nekim vpsom iz njemacke koji kosta 200kn (tamo su najjeftnini)

ma lik baca malera ...prica gluposti tek tolko da bi se ljudi koji se ne kuze u to zbunili... svi znamo da je to sad postalo prejeftino jer ima hrpu toga u svijetu... i konkurencija radi svoje...tak da...

ZicMortal

Citat: Luis Mendoza poslato Decembar 27, 2010, 14:17:37 POSLE PODNE"Kladim se da ne bi bilo dobrih skriptera da nije ovaj forum otvoren."

Sad si rekao takvu glupost... Šta je sa SAMP FORUMOM? Večina prvotnih vlasnika vodećih samp servera nisu ništa naučili ovdje (govorim o dujmi, djurozerou, vlasniku STa, johnu, pa i sopranu).

Neki su se i prije susretanja sampa bavili izradom programa, programiranjem itd.

Neki od tih su Corelli, ExtremePower, Luka P., a ima i stranih poput Y_Less(a), a da ne govorim da ih ima jos..




Mikic95

Citat: Frankie Yale poslato Decembar 27, 2010, 14:56:47 POSLE PODNE

ma sere brate [cenzura]osti kao on nes placa... to moze rec djeci koja ne znaju da je host 25 kn mjesecno... i onda glumi nekog spasitelja... a zapravo mu sve vi placate.... aj nemojte mu vise nijednu donaciju, nijedan bon, nijednu lipu poslat...pa onda pogledajte koliko ce vam toga "poklanjat iz svog Ä'epa" pa pogasio bi ovo sve u roku odma...

Koliko znam ti možeÅ¡ igrati na serveru, a da niÅ¡ta ne doniraÅ¡ - to je vaÅ¡a dobra volja oćete vi donirati ili ne. Aj sad da vidim koji od vas nebih sada uzimao te novce (da je na Đurinom mjestu) od donacija ??? On je napravio odličan Mod i te donacije mu doÄ'u kao plaća za njegov trud. Da vi imate server od 230-240 igrača i da sada pola njih želi donirati mislim da bi vi to prihvatili sigurno im nebi rekli "Neću netrebaju mi pare od donacija" .

Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 27, 2010, 16:02:01 POSLE PODNE
Citat: Frankie Yale poslato Decembar 27, 2010, 14:56:47 POSLE PODNE

ma sere brate [cenzura]osti kao on nes placa... to moze rec djeci koja ne znaju da je host 25 kn mjesecno... i onda glumi nekog spasitelja... a zapravo mu sve vi placate.... aj nemojte mu vise nijednu donaciju, nijedan bon, nijednu lipu poslat...pa onda pogledajte koliko ce vam toga "poklanjat iz svog Ä'epa" pa pogasio bi ovo sve u roku odma...

Koliko znam ti možeÅ¡ igrati na serveru, a da niÅ¡ta ne doniraÅ¡ - to je vaÅ¡a dobra volja oćete vi donirati ili ne. Aj sad da vidim koji od vas nebih sada uzimao te novce (da je na Đurinom mjestu) od donacija ??? On je napravio odličan Mod i te donacije mu doÄ'u kao plaća za njegov trud. Da vi imate server od 230-240 igrača i da sada pola njih želi donirati mislim da bi vi to prihvatili sigurno im nebi rekli "Neću netrebaju mi pare od donacija" .

Kao sto je dobra volja igraca da donira, tako je isto dobra volja i skriptera da dode i skripta...niko ga ne tjera da skripta jelda?...
A i kad bi uzeo te novce nebi se kurcio i pricao okolo kak ja to sve placam nego bi rekao da host placam od tuÄ'eg novca i to je to...jer soprano tu sebi pripisuje neke zasluge kao on sve placa on sve radi on ovo on ono...a zapravo mu to sve vi placate i forum i server i ovaj forum tako da ako nekome treba zahvaliti sto CH postoji i sto ovaj forum postoji...onda to treba zahvaliti njemu 20% jer je dosao na ideju a 80% ljudima sto mu to financiraju dakle igracima...

Mikic95

Citat: Frankie Yale poslato Decembar 27, 2010, 16:17:47 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 27, 2010, 16:02:01 POSLE PODNE
Citat: Frankie Yale poslato Decembar 27, 2010, 14:56:47 POSLE PODNE

ma sere brate [cenzura]osti kao on nes placa... to moze rec djeci koja ne znaju da je host 25 kn mjesecno... i onda glumi nekog spasitelja... a zapravo mu sve vi placate.... aj nemojte mu vise nijednu donaciju, nijedan bon, nijednu lipu poslat...pa onda pogledajte koliko ce vam toga "poklanjat iz svog Ä'epa" pa pogasio bi ovo sve u roku odma...

Koliko znam ti možeÅ¡ igrati na serveru, a da niÅ¡ta ne doniraÅ¡ - to je vaÅ¡a dobra volja oćete vi donirati ili ne. Aj sad da vidim koji od vas nebih sada uzimao te novce (da je na Đurinom mjestu) od donacija ??? On je napravio odličan Mod i te donacije mu doÄ'u kao plaća za njegov trud. Da vi imate server od 230-240 igrača i da sada pola njih želi donirati mislim da bi vi to prihvatili sigurno im nebi rekli "Neću netrebaju mi pare od donacija" .



Kao sto je dobra volja igraca da donira, tako je isto dobra volja i skriptera da dode i skripta...niko ga ne tjera da skripta jelda?...
A i kad bi uzeo te novce nebi se kurcio i pricao okolo kak ja to sve placam nego bi rekao da host placam od tuÄ'eg novca i to je to...jer soprano tu sebi pripisuje neke zasluge kao on sve placa on sve radi on ovo on ono...a zapravo mu to sve vi placate i forum i server i ovaj forum tako da ako nekome treba zahvaliti sto CH postoji i sto ovaj forum postoji...onda to treba zahvaliti njemu 20% jer je dosao na ideju a 80% ljudima sto mu to financiraju dakle igracima...

Al on te pare koje dobije od Donacija, on to može sebi ostavit i trošit. Ne mora plaćat ovaj Forum. I na neki način opet on iz svojeg Džepa plaća Forum.
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2010, 16:28:09 POSLE PODNE od >> |Hawks| <<

Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 27, 2010, 16:26:32 POSLE PODNE
Citat: Frankie Yale poslato Decembar 27, 2010, 16:17:47 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 27, 2010, 16:02:01 POSLE PODNE
Citat: Frankie Yale poslato Decembar 27, 2010, 14:56:47 POSLE PODNE

ma sere brate [cenzura]osti kao on nes placa... to moze rec djeci koja ne znaju da je host 25 kn mjesecno... i onda glumi nekog spasitelja... a zapravo mu sve vi placate.... aj nemojte mu vise nijednu donaciju, nijedan bon, nijednu lipu poslat...pa onda pogledajte koliko ce vam toga "poklanjat iz svog Ä'epa" pa pogasio bi ovo sve u roku odma...

Koliko znam ti možeÅ¡ igrati na serveru, a da niÅ¡ta ne doniraÅ¡ - to je vaÅ¡a dobra volja oćete vi donirati ili ne. Aj sad da vidim koji od vas nebih sada uzimao te novce (da je na Đurinom mjestu) od donacija ??? On je napravio odličan Mod i te donacije mu doÄ'u kao plaća za njegov trud. Da vi imate server od 230-240 igrača i da sada pola njih želi donirati mislim da bi vi to prihvatili sigurno im nebi rekli "Neću netrebaju mi pare od donacija" .



Kao sto je dobra volja igraca da donira, tako je isto dobra volja i skriptera da dode i skripta...niko ga ne tjera da skripta jelda?...
A i kad bi uzeo te novce nebi se kurcio i pricao okolo kak ja to sve placam nego bi rekao da host placam od tuÄ'eg novca i to je to...jer soprano tu sebi pripisuje neke zasluge kao on sve placa on sve radi on ovo on ono...a zapravo mu to sve vi placate i forum i server i ovaj forum tako da ako nekome treba zahvaliti sto CH postoji i sto ovaj forum postoji...onda to treba zahvaliti njemu 20% jer je dosao na ideju a 80% ljudima sto mu to financiraju dakle igracima...

Al on te pare koje dobije od Donacija, on to može sebi ostavit i trošit. Ne mora plaćat ovaj Forum. I na neki način opet on iz svojeg Džepa plaća Forum.
da moze ali onda nebi bilo ni ch ni bs... kako ne kuzis??? sve placaju igraci ch...

fs,p

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...