Odlazim,nikada se necu vratiti

Započeo [BC]Skakyâ„¢, Decembar 26, 2010, 22:25:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jako me zivira sto CH uvjek mora bit na prvom mjestu...Citam glavni razgovor i razljutim se kao pas...
Ljudi,napustam vas.NIKAD vise necu navracat (sad cu bit 30min online da vidim tko me pozdravi) i onda ne ocekujte me vise nikad do moje smrti...Sretno svima ;)

Hahaha sto je ovo danas cijeli BS ostaje bez clanova xD!

Da,sad najbolje svi idite.  :) Iako mislim da ces se vratiti,srecno u RL :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Mikic95

Haha, koji glupi razlog "OdlaziÅ¡ zbog CH"   :-X

Bezveze je što ideš zbog ovakve gluposti, SRETNO U RL !

hahahha aj sretno ti u RP ;)
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Aj sretno ti u rl. Ali zbog CH? Ja sam nadrkan na cijeli ch i svima im majku kresam kad god cujem za njega, ali djuru postujem jer je stvarno covjek


black_dota

pozdrav

jeste da si nekad bas bio odvaljivao gluposti
ali mi zao sto ides

aj pozz

Cobra 11

već je vas 4-5 ošlo zbog CH... jbga... pusti ti njih nek rade šta god žele.... nemoj im se miješati i sve 5... sretno u RLu....

daj meni pokazite taj chat da i ja odem  :D

black_dota

Citat: Bloomer poslato Decembar 27, 2010, 00:34:35 PRE PODNE
daj meni pokazite taj chat da i ja odem  :D
idi u glavni razgovor pa od 93 il 94 gledaj do 100

Citirat cu sam sebe,citao sam glavni razgovor hladne glave i naisao na Corelli-ev post u kojem je sve jasno i Corelli je stvarno glas razuma...Citirat cu sam sebe iz teme glavni razgovor
CitatMislio sam da cu otici,ali clan Corelli je stvarno glas razuma i zbog njega ostajem ovdje (mozda)...I Soprano je isto velik covjek,imam ipak razloga da ostanem...Welcome back BestOne