[POMOC] GTA-RP PROBLEM

Započeo TheMonk, Decembar 26, 2010, 02:26:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako,primetio sam da ovaj mod ima problem koji ne kako da resim...Problem je u tome sto kad napravim neku trku/polaganje...ne prikaze mi drugi checkpoint.Znaci pokaze mi jedan ali kad prodjem dtaj prvi nema drugog.Mnogo mi znaci ovo..hvala onom ko mi kaze u cemu je problem.

Zlatan_Ibrahimovic

Tako je i u mene de nam Pomozite...ali ne bas u istom modu xD...ali isto je kao u tebe prvi CP prikaze i nikoji drugi vise...Ja sam isto otvarao ovakvu temu niko da mi pomogne,a kad njima zatreba onda mole nas.

Potreban vam je Streamer Plugin ...Jer kada predjete odredjen broj u skripti onda vam nestaje sve,probajte /gmx i vidite da li ce tako ici . . . Ako bude tako onda vam je do streamera a ako ne bude onda ne znam posto ne radim gta -rp...  :-\

black_dota

Citat: Nxidza poslato Decembar 26, 2010, 10:53:51 PRE PODNE
Potreban vam je Streamer Plugin ...Jer kada predjete odredjen broj u skripti onda vam nestaje sve,probajte /gmx i vidite da li ce tako ici . . . Ako bude tako onda vam je do streamera a ako ne bude onda ne znam posto ne radim gta -rp...  :-\
ako neznas onda nemoj pisati nista

i nije ti problem za sve restart servera -.-

a taj bug sa checkpointovima je i u larp modu a gta:rp ti je edit larpa a larp od gf ali u gf sve radi normalno
sto znaci da je jofi ili ko je vec radio larp sjebo nesto sa cp-ovima

Citat: black_dota poslato Decembar 26, 2010, 12:42:19 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Decembar 26, 2010, 10:53:51 PRE PODNE
Potreban vam je Streamer Plugin ...Jer kada predjete odredjen broj u skripti onda vam nestaje sve,probajte /gmx i vidite da li ce tako ici . . . Ako bude tako onda vam je do streamera a ako ne bude onda ne znam posto ne radim gta -rp...  :-\
ako neznas onda nemoj pisati nista

i nije ti problem za sve restart servera -.-

a taj bug sa checkpointovima je i u larp modu a gta:rp ti je edit larpa a larp od gf ali u gf sve radi normalno
sto znaci da je jofi ili ko je vec radio larp sjebo nesto sa cp-ovima
Meni je bilo do streamera jer mi uopste nije radio tj tako je isto bilo . . . Sve je bilo dobro dok nisam presao ogranicen broj linija u gamemodu bez stramera i onda kada sam ubacio sve mi radi normalno.A sada posto ne radim gta -rp ne znam kakav bug ima . :-*


Proveri redosled CheckPoint-a
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545


Sta u sredini? Mislim na redosled CPa ,da ti nije mozda 1,2,6 (npr)
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

    else if(CP[playerid] == 900) { CP[playerid] = 901; DisablePlayerCheckpoint(playerid); SetPlayerCheckpoint(playerid, 2134.9924,-2023.9802,7.7057,8.0); }//Ovdje idu kordinate 2 cp-a
    else if(CP[playerid] == 901) { CP[playerid] = 902; DisablePlayerCheckpoint(playerid); SetPlayerCheckpoint(playerid, 1978.7404,-1866.4452,5.2941,8.0); }//Ovdje idu kordinate 3 cp-a
    else if(CP[playerid] == 902) { CP[playerid] = 903; DisablePlayerCheckpoint(playerid); SetPlayerCheckpoint(playerid, 1787.8651,-1806.7468,3.7048,8.0); }//Ovdje idu kordinate 4 cp-a
    else if(CP[playerid] == 903) { CP[playerid] = 904; DisablePlayerCheckpoint(playerid); SetPlayerCheckpoint(playerid, 1371.4023,-1712.1035,8.5829,8.0); }//zadnji cp
else if(CP[playerid] == 904)//Kraj Race-a
    {
GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));
format(string, sizeof(string), "%s je upravo zavrsio Race. ", name);//Ovdje pise ko je zavrsio race
SendClientMessageToAll(COLOR_LIGHTRED, string);
DisablePlayerCheckpoint(playerid);
CP[playerid] = 0;
}

Daj komandu za prvim CPom
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

if (strcmp(cmd, "/race", true)==0)//Ovdje stavite koju komandu zelite za prozivanje
{
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
{
tmp = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(tmp))
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, "KORISTITE: /race [ID/Ime]");
return 1;
}
giveplayerid = ReturnUser(tmp);f
if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
{
if(IsPlayerConnected(giveplayerid))
{
SetPlayerCheckpoint(giveplayerid, 2311.3074,-2203.4268,5.7850,8.0);// ovdje stavite kordinate prvog CP-a. ovo sto pise (8.0)To vaj je velicina CP-a.
CP[giveplayerid] = 900;
    SendClientMessage(playerid, COLOR_BLUE, "Pozvan si na Race.");
}
}
else
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, " Niste autorizirani da koristite ovu komandu !");
}
}
return 1;
}