[POMOC] Nevidljive kapije

Započeo TheMonk, Decembar 25, 2010, 20:04:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Koristim GTA-RP mod i sve kapije su providne a ostali objekti se dobro vide,samo kapije se slabo vide...Skinuo sam novi include i stavio opet novi Plugins Streamer i nista...Evo slika: http://img190.imageshack.us/img190/5535/nevidljivekapije.png....A kad sam konvertovao tu kapiju iz CreateObject u CreateDynamicObject onda nisam mogao da je otvorim,msm kad ukucam da se otvori ona se ne pomera,ili se stvori dupla (Jedna se otvori,a druga ostaje dole)..

Citat: [BUG]Monk poslato Decembar 25, 2010, 20:04:17 POSLE PODNE
Koristim GTA-RP mod i sve kapije su providne a ostali objekti se dobro vide,samo kapije se slabo vide...Skinuo sam novi include i stavio opet novi Plugins Streamer i nista...Evo slika: http://img190.imageshack.us/img190/5535/nevidljivekapije.png....A kad sam konvertovao tu kapiju iz CreateObject u CreateDynamicObject onda nisam mogao da je otvorim,msm kad ukucam da se otvori ona se ne pomera,ili se stvori dupla (Jedna se otvori,a druga ostaje dole)..
Onda nisi lepo ubacio plugins streamer ,razlog :
1.Ne sme da ima toliko linija u gamemodu (streamer plugin neograniceno prima sto znaci da nisi dobro uradio)

Mod ima oko 50000...Ne razumem kakvih linija...mozda trebam da stavim objekte kao FS ili?

Citat: [BUG]Monk poslato Decembar 25, 2010, 20:20:05 POSLE PODNE
Mod ima oko 50000...Ne razumem kakvih linija...mozda trebam da stavim objekte kao FS ili?
Da ima ali bez toga sto si dodavao npr ima 4000 i onda ti dodas 500 i to je 4500 a gamemode prima 4000 linija,razumes ? ?  ?
A za ovo drugo ne znam ,verovatno bi moglo kada bi ubacio u fs ..

Malo mjesas novi streamer...

inace trebas samo pawn code tj. CreateDynamicObject od zatvorene kapije..

i onda stavis komandu da se otvara i zatvara..

............

i de mi pls stavi sve ono iz server.cfg tu zaljepi...

mozda nisi namjestio ono dobro

@Nxidza<Izbrisao sam sve objekte sem onih sto su vec uz taj mod bili i nista,opet providni..
@Darko<A cekaj,sto si stavio "Pls" ne razumem sto me molis :D

echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password [izbrisano]
maxplayers 50
port [izbrisano]
hostname SA-MP 0.3 Server
gamemode0 [izbrisano] 1
filterscripts [izbrisano][izbrisano][izbrisano][izbrisano][izbrisano][izbrisano][izbrisano][izbrisano][izbrisano]
announce 1
query 1
password [izbrisano]
mapname Los Santos
plugins streamer
weburl [url=http://www.sa-mp.com]www.sa-mp.com[/url]
maxnpc 0
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 100.0
stream_rate 1000

Ovde gde pise [izbrisano] to sam stavio jer ne bi zeleo da znate sta sve imam ;) :D

ajd zamjeni ovo zadnje dole i stavi

Citatweapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000

Citat: Darko poslato Decembar 25, 2010, 20:46:37 POSLE PODNE
ajd zamjeni ovo zadnje dole i stavi

Citatweapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
Neznas kolko lupetas -.-"
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

A sto mu onda ti pametni ne pomognes?  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ja kazem jer sam to i ja imao problema ,

i skinuo naj noviji streamer , promjenio sve one CreateObject u CreateDynamicObject , i

u server.cfg to dodao , i sve mi je supper radilo.


Darko stavio sam kako si reko ali i dalje su providni,znaci samo kapije,sve se ostalo vidi,i kad napravim u MTA nesto sa kapijama providne su,ZNACI SAMO KAPIJE SVE SE OSTALO VIDI.
Pomozite molim vas...

Sve ostalo vidis kapije ne ?..

mozda si zbrljao negdje u skripti ,

ako su to pomicne kapije koje se otvaraju i zatvaraju ?..



Provjeri te pomicne objekte....

da nisi negdje napisao CreateObject umjesto CreateDynamicObject....

I meni se desavalo par puta ... ako nije do toga , onda neznam stvarno