>|.:Full Space[Deathmatch, FreeRoam, Stunt] [Otvaranje u 19:00]:.|<

Započeo [CoPPolA], Decembar 25, 2010, 13:08:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja mislim da cu moci doci na otwaranje,a ako ne sta je tu je :D jedino sto znam da 1000% pocinjem igrati na njemu poso je serwer predobar :)
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin


Citat: Deniro poslato Decembar 25, 2010, 18:11:40 POSLE PODNE
Brutalno odradjen opis  ;) Vidimo se veceras  ;)

Hvala, potrudili smo se da to lici na nesto, jer je i server takav....  Vidimo se... Zao mi je onih sto nece moci doci zbog Bozica i izlazaka, ali naravno server se ne gasi odma :D   za njih ima mjesta uvijek ;)  Pozivamo jos jednom sve da pozovu svoje prijatelje i dodju se zabaviti sa nama ;)


Cobra 11

Citat: Djea Djea poslato Decembar 25, 2010, 13:22:19 POSLE PODNE
Jedva cekam da vidim taj RolePlay mod :)
nevidiš da piše da je DeathMatch,FreeRoam,Stunt??? xD
ontopic- svaka cast,potrudio si se za opis,ovakvog opisa nije bilo dugo.... ;)[/b]

Citat: Cobra 11 poslato Decembar 26, 2010, 00:08:24 PRE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Decembar 25, 2010, 13:22:19 POSLE PODNE
Jedva cekam da vidim taj RolePlay mod :)
nevidiš da piše da je DeathMatch,FreeRoam,Stunt??? xD
ontopic- svaka cast,potrudio si se za opis,ovakvog opisa nije bilo dugo.... ;)[/b]


Vjerovatno je mislio na ovo:

Citat: [CoPPolA] poslato Decembar 25, 2010, 13:08:49 POSLE PODNE
Vise informacija mozete saznati na nasem forumu koji ce biti otkljucan sutra od 08.00h... Takodjer se mozete i na njemu zabavljati ukoliko ne zelite ili vam se nekad neda igrati na serveru... Bice prijave za Moderatore, Super Moderatore na forumu i mnoge razne sekcije... Isto da Vam kazem da uskoro otvaramo i RPG server (mod je trenutno u izradi, radi se od 0le) po vodstvom ExtremePowera-a aka Kiki, kao i 2 CS servera koji ce se otvoriti u narednih par dana.... Pa nemam vam vise sta pricati, ukoliko ste upoznali nasu ozbiljnost i zelite da se prikljucite nasoj zajednici i budete jedan od najstarijih i najaktivnijih clanova, onda to mozete samoukoliko se registujete, a mi cemo to repoznati i nagraditi raznim nagradama koje ce vam se vjerovatn svdjeti....

Hvala svima, a za forum moramo biti zasluzni  balcan-studiu ( balcan-studio.com ) ;)


Citat: [BUG]Monk poslato Decembar 26, 2010, 00:44:03 PRE PODNE
Bio sam i mnogo je dobro uradjen mod,svaka vam cast,navraticu svaki put kad budem imao vremena :-* :)
Drago mi je da ti se svidja ;)

Zaista fantasticno,lepo odradjeno,samo me nervira ona zabrana reci od 20 sekundi :D Ovo je jedan od najboljih ako ne i najbolji balkanski non rp server ;) Navraticu ponekad :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


e ako je ovo non rp zasto moramo kupit vozacku :D
dopao mi se  server

...Neno...


Citat: Djea Djea poslato Decembar 26, 2010, 08:34:57 PRE PODNE
Zaista fantasticno,lepo odradjeno,samo me nervira ona zabrana reci od 20 sekundi :D Ovo je jedan od najboljih ako ne i najbolji balkanski non rp server ;) Navraticu ponekad :)
Hahaha vjeruj dosta nas isto nervira, ali kasnije se naviknes i ne pises rijeci koje su psovke itd....

Citat: Tarik_Kovac poslato Decembar 26, 2010, 09:40:53 PRE PODNE
e ako je ovo non rp zasto moramo kupit vozacku :D
dopao mi se  server
Rekao sam odma da nije cisti DM server, ima malo i RP-a i Stunta... Znamo da cisti DM ne moze uspjeti kod nas, pa smo malo ubacili i stvari iz RP-a... Drago mi je stvarno sto vam se svima svidja... To nam je i bio cilj ;)

Citat: [Cro-Elite]...Neno... poslato Decembar 26, 2010, 09:52:54 PRE PODNE
bio sam na srvu,i nije los,odlican je  :D
sretno u daljem radu ! :P
Hvala ;)  U skorije vrijeme ocekujte jos nekih UPDATE-a sa neobicnim, zanimljivim stvarima... ;)

Šta se tiće RP-a to će uskoro biti javni beta test, a još neznam kad bi mogo da se otvori. Ali što duže čekate to će biti bolji u to budite sigurni ;)
Kristijan Stipić

E problem je ja dosao na server ne mogu pisati na ooc a drugi pisu
Pise Potrosili ste  Ooc..... Sacekjate platu
Tako nesto

Citat: Tarik_Kovac poslato Decembar 26, 2010, 11:55:33 PRE PODNE
E problem je ja dosao na server ne mogu pisati na ooc a drugi pisu
Pise Potrosili ste  Ooc..... Sacekjate platu
Tako nesto

Zbog ljudi koji dodju samo da bi za'ebavali napravili smo  da kada dodju mogu pricati na ooc samo ako im admini to dozvole ;)   Znaci sledeci put kad dodjes ukoliko si dosao da igras sigurno u roku od 5 minuta nasi admini ce to vidjeti i da ce ti da mozes da pricas + dbojias odma lvl 2 ;)