Izbrisano!

Započeo |DmZ|-|I Love|-|Techno|, Decembar 24, 2010, 10:38:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Marcony poslato Decembar 25, 2010, 11:50:41 PRE PODNE
Ja nemogu Vjerovat da mi grdite server i samim time grdite moj hosting i sve moje cs servere......

Automatski cu sad da vas prijavim Administratoru nek vas kazni banom na odredjeno vreme ovo je stvarno prevrsilo svaku meru molim vas da vi sto imate misljenje da je ovo demir ili mrer molim da odstupite odavde....

I ko je taj mrer uopste ?? daj neka administrator proveri ip adresu...i ja znam da je vama krivo i da pucate kad neko otvara server...zato ODSTUPITE!


Aha,znaci ne smemo da damo misljenje o serveru? Mnogo si opasan,prijavices nas administratoru? Zasto? Zato sto mislimo da ti server nece uspeti? I dobicemo ban,jel?  Bravo,i sta ti time dobijas? NISTA! I sam je decko rekao da je netaknuti BU mod i ti opet mislis da ces uspeti? Pa 40% balkanskih servera,a verovatno i vise koristi BU mod. Kada kazemo da ovaj server nece da valja,mislimo NA OVAJ SERVER,a ne na tvoje CS servere i hosting,ne okreci reci ljudima. I ne mozes ti nekome da zabranis da komentarise. Nesrecno!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 25, 2010, 13:02:34 POSLE PODNE
Citat: Marcony poslato Decembar 25, 2010, 11:50:41 PRE PODNE
Ja nemogu Vjerovat da mi grdite server i samim time grdite moj hosting i sve moje cs servere......

Automatski cu sad da vas prijavim Administratoru nek vas kazni banom na odredjeno vreme ovo je stvarno prevrsilo svaku meru molim vas da vi sto imate misljenje da je ovo demir ili mrer molim da odstupite odavde....

I ko je taj mrer uopste ?? daj neka administrator proveri ip adresu...i ja znam da je vama krivo i da pucate kad neko otvara server...zato ODSTUPITE!


Aha,znaci ne smemo da damo misljenje o serveru? Mnogo si opasan,prijavices nas administratoru? Zasto? Zato sto mislimo da ti server nece uspeti? I dobicemo ban,jel?  Bravo,i sta ti time dobijas? NISTA! I sam je decko rekao da je netaknuti BU mod i ti opet mislis da ces uspeti? Pa 40% balkanskih servera,a verovatno i vise koristi BU mod. Kada kazemo da ovaj server nece da valja,mislimo NA OVAJ SERVER,a ne na tvoje CS servere i hosting,ne okreci reci ljudima. I ne mozes ti nekome da zabranis da komentarise. Nesrecno!

Ma nije to pogresno si svatio nego mi grde oni server non stop...kazete ovo ja mislim da je demirov ili mrerov server i gotovo nema vise komentara i spama...i onda ovi znaju vase misljenje vi ste obrazlozili ja se ne ljutim da kazete bilo sta o mom serveru al samo jednoma ne evo djea pogledaj svi po 3 4 out kazu ovo je demir ili mrer hahah....pa ja znam da ti ne razumijes imas mozda 11 12 godina mozda i grijesim mozda imas i vise al samo kazem...da spam necu al vi komentarisite server moj recite kako nevalja ili valja ja se ne ljutim al recite jednom i to je to![/b]
//koji sam ja kreten

Citat: Marcony poslato Decembar 25, 2010, 11:50:41 PRE PODNE
Ja nemogu Vjerovat da mi grdite server i samim time grdite moj hosting i sve moje cs servere......

Automatski cu sad da vas prijavim Administratoru nek vas kazni banom na odredjeno vreme ovo je stvarno prevrsilo svaku meru molim vas da vi sto imate misljenje da je ovo demir ili mrer molim da odstupite odavde....

I ko je taj mrer uopste ?? daj neka administrator proveri ip adresu...i ja znam da je vama krivo i da pucate kad neko otvara server...zato ODSTUPITE!

sav se tresem sta mi moze ban wtf a ima nekoliko solucija vako cu ti reci:
Marcony ja ne znam ko si ti ali znam da mi je mrer govorio i zvao me da vodim sa njim server a ja nisam tjeo jer sam znao da ce server propasti i kako uopste ako ti nisi mrer mozes imati isti ip omg ja jutros usao i na ip na kojoj je mrer hosto moj server pojavilo se dmz otvaranje  nedljelju u 18h  vako ja mislim da te   je mrer poslao da reklamiras ili si kupio hosting od njega ali u to cisto sumnjam ali ja nisam rekao da si ti mrer nego da je dmz mrer{/color]
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2010, 14:34:50 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

ljudi bili smo u krivu.to nije ni demir ni mrer to je DMZ team
ja cu doci na otvaranje i ostat cu
sretno vam bilo
skype: marko.pintaric1 :)

Lijep serbver, svida mi se opis dodem na otvorenje :D
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2010, 15:57:13 POSLE PODNE od Luxury_Samp

hvala na lijepim komentarima !!
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2010, 19:55:23 POSLE PODNE od |DmZ|-|I Love|-|Techno|
//koji sam ja kreten

dobar opis, zelim vam svu srecu :)
Crine_Muliosto • Member • SA:MP player

___________________________________________________________________



___________________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=zc2uBi8wY8E
Pjesma svih vremena :)
Portal | Forum


Citat: Freestyler poslato Decembar 25, 2010, 15:22:41 POSLE PODNE
ljudi bili smo u krivu.to nije ni demir ni mrer to je DMZ team
ja cu doci na otvaranje i ostat cu
sretno vam bilo
kazem da je to mrer jer je na mom serveru bio isti ip kao i njihov mucni malo glavom nisi malo djete
LOL

Citat: _MosT_WanteD_ poslato Decembar 25, 2010, 17:46:37 POSLE PODNE
Citat: Freestyler poslato Decembar 25, 2010, 15:22:41 POSLE PODNE
ljudi bili smo u krivu.to nije ni demir ni mrer to je DMZ team
ja cu doci na otvaranje i ostat cu
sretno vam bilo
kazem da je to mrer jer je na mom serveru bio isti ip kao i njihov mucni malo glavom nisi malo djete

Tebi je bas dosadno,jel ne kapiras da on nije nikakav mrer i nikakav demir ?

a boli me [cenzura] xd znam da je mrer  a markony radi sa njim cak mi je i mrer rekao na fb da nez da li ce uspjet
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2010, 18:51:13 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MAXXX Onaj ownermax ponudio mi se da radi u moj fan artttttt tako mi boga jes slikat cu sledeci put....i onda je rekao moj brat da zna da scripta mappa ovo ono...jooj ljudi ako je to to...xD ali sam ja rekao ne on je rekao daj mi administratora da ti sredim forum...ja sam rekao zaguli i da mu block a ondaj e on rekao ja imam ovaj CPanel...a nee ovo je moj host i sve.....i sad on oce da mi unisti server....ljudi....eto vam objasnjenje uskoro cu slikati i pokazati sve!!1
//koji sam ja kreten


Ja mislim da bi vi uspeli samo kada bi tamo oko registracije skinula ona pravila i samo se registriras i logiras i upadaju ljudi neki mrzi da cekaju ono..
jer znaju da je bu edit..
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D