Izbrisano!

Započeo |DmZ|-|I Love|-|Techno|, Decembar 24, 2010, 10:38:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako Culi smo svi vase komentare rekli ste sta ste imali rec...sad samo gledaj sta drugi pisu i bjezi sa ove teme i ti molim te

Pod 1.Nisam DEMIR
Pod 2.Nisam Owner
Pod 3.Head sam i radim sve sta mi kaze markony
Pod 4.Molim administratora da proveri sve sta oce i neka vidi jesam li ja demir ili nisam.....

I molim te black nemoj mi pisati vise ovde plss idi sa ove teme..ima previse postova i sad razguli plss !!
//koji sam ja kreten

Citat: black_dota poslato Decembar 24, 2010, 22:36:35 POSLE PODNE
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 24, 2010, 22:34:36 POSLE PODNE
Neka proveri Administrator IP ... i nek vidi imal na ovaj forum neki sa tim ipom demirovim i nek vidi vec jednom da demir sa ovim serverom nema nista...sad cu da vidim sa markonyom da mu nije nesto obecao jer demir radi za njega na dmz hosting...support ili sta ali ja imam dojavu da demiru neradi GTA i Da se povukao sa SAMPA

A za druge !!

Hvala vam na lijepim komentarima!

aha jest povukao se hahah

nebi me cudilo da si ti demir

a to sa ipom samo reseta ruter i promeni se ip

Ne on nije demir ... demir sada uskoro otvara server...ne demir nego stara ekipa rekao mi je da ce samo igrat na sat na server...server ce se zvati nfs tako nesto rekao je da ce biti jaci nego svi....a ovaj radi za mene na hosting isto...radi sta mu ja kazem...i mappa mi....i radi opis....

Ja vam kazem da demir nista nema sa ovim samp serverom...ama bas nista vidjet cete sa vremenom da ce da otvori NFS server.....pa se uvjerite sami!

Srecno...doci cu na otvaranje da vidim kako si edit mod  ;)

Citat: TurismoDrifter poslato Decembar 24, 2010, 23:34:51 POSLE PODNE
Srecno...doci cu na otvaranje da vidim kako si edit mod  ;)

Iskreno da ti kazem neces bas nesto puno vidjet al nema veze malo po malo sve cemo sredit...mi planiramo biti godinama!
//koji sam ja kreten

black_dota

Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 24, 2010, 23:35:45 POSLE PODNE
Citat: TurismoDrifter poslato Decembar 24, 2010, 23:34:51 POSLE PODNE
Srecno...doci cu na otvaranje da vidim kako si edit mod  ;)

Iskreno da ti kazem neces bas nesto puno vidjet al nema veze malo po malo sve cemo sredit...mi planiramo biti godinama!
hahaha bravo

neces puno videti hahhha a ova zadnja recenica lollool

xD :D black molim te nemoj me vise grdit :D :) ja zelim da ovo bude dobar server....a ko zna ovo je na pocetak mod mozda nas sredimo za mjesec dana...rekao sam ti imamo hosting i zelim biti godinama a ne mjesecima :)
//koji sam ja kreten

Citat: Marcony poslato Decembar 24, 2010, 22:47:04 POSLE PODNE
Citat: black_dota poslato Decembar 24, 2010, 22:36:35 POSLE PODNE
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 24, 2010, 22:34:36 POSLE PODNE
Neka proveri Administrator IP ... i nek vidi imal na ovaj forum neki sa tim ipom demirovim i nek vidi vec jednom da demir sa ovim serverom nema nista...sad cu da vidim sa markonyom da mu nije nesto obecao jer demir radi za njega na dmz hosting...support ili sta ali ja imam dojavu da demiru neradi GTA i Da se povukao sa SAMPA

A za druge !!

Hvala vam na lijepim komentarima!

aha jest povukao se hahah

jesi gl*** ae zasto piše na msn-u da je head?zasto ima ip?Zasto pise Dmz?on ide na server tamo di je head
nebi me cudilo da si ti demir

a to sa ipom samo reseta ruter i promeni se ip

Ne on nije demir ... demir sada uskoro otvara server...ne demir nego stara ekipa rekao mi je da ce samo igrat na sat na server...server ce se zvati nfs tako nesto rekao je da ce biti jaci nego svi....a ovaj radi za mene na hosting isto...radi sta mu ja kazem...i mappa mi....i radi opis....

Ja vam kazem da demir nista nema sa ovim samp serverom...ama bas nista vidjet cete sa vremenom da ce da otvori NFS server.....pa se uvjerite sami!
skype: marko.pintaric1 :)

ma ovo vam je mrer :D jer znam da mi je server propao na ovoj ip zbog mrera i  sad je skinuo BU i otvara server 
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2010, 09:25:55 PRE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

...Neno...

Citat: _MosT_WanteD_ poslato Decembar 25, 2010, 09:24:32 PRE PODNE
ma ovo vam je mrer :D jer znam da mi je server propao na ovoj ip zbog mrera i  sad je skinuo BU i otvara server 
xaxaxa,ili je mrer,ili demir ! :D

mrer jer je moj server bio na ovoj ip dok mi je mrer hosto i dok nisam sazno kakav je mrer jer ga nisam upozno dobro omg a mene je zvao da vodim  server sa njim ali ja nisam tjeo  :-* :-* :-* smrc
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2010, 09:31:48 PRE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

...Neno...

Citat: _MosT_WanteD_ poslato Decembar 25, 2010, 09:29:47 PRE PODNE
mrer jer je moj server bio na ovoj ip dok mi je mrer hosto i dok nisam sazno kakav je mrer jer ga nisam upozno dobro omg a mene je zvao da vodim  server sa njim ali ja nisam tjeo  :-* :-* :-* smrc
pametno  :D

BU mod

ali nea veze doci cu na server
Citat: Edin poslato Januar 03, 2011, 23:12:30 POSLE PODNE
ljudi zanima me jedna stvar.
Culi ste da je poznato ako ste bolesni da je dobro za nos da mirises onu paru od toplog caja nane/kamilice dim u nos da bi ti se otcepio i tako nesto.
Dali je sad stetno zamotati u papir nanu / kamilicu i zapaliti ... ? znate vec sta ?? pusiti

Citat: Delta poslato Decembar 25, 2010, 10:10:54 PRE PODNE
BU mod

ali nea veze doci cu na server

Omg, kaze BU mod al nea veze doci cu. Pa ja bih se ubio kad bi se pravio da znam sta je BU Mod -.- :-[

On vam je procitao u komentarima "BU edit..." itd... i sad se ovdje pravi pametan, a nema ni acc na BU!!!!  :P :P :-[ :-[ :'( :'( :-* :-* :-* :-* :-*

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




Ja nemogu Vjerovat da mi grdite server i samim time grdite moj hosting i sve moje cs servere......

Automatski cu sad da vas prijavim Administratoru nek vas kazni banom na odredjeno vreme ovo je stvarno prevrsilo svaku meru molim vas da vi sto imate misljenje da je ovo demir ili mrer molim da odstupite odavde....

I ko je taj mrer uopste ?? daj neka administrator proveri ip adresu...i ja znam da je vama krivo i da pucate kad neko otvara server...zato ODSTUPITE!