~World Trucking~

Započeo Vilko, Decembar 23, 2010, 13:34:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hi, i am Carl. I am not from Croatia but i will advertise my server here.
I don't speke english very well but i think you will good :D

In World Trucking you drive a bus, truck, taxi or you can be a police officer.

Bus, truck and taxi driver driving on some routes and pick up money. Police officer fines them if they ride over speed limit.
- alot of trucking missions
- payout is based on the distance between loading and unloading points
- the load and start/endlocations (where you pickup and deliver the load) are based on the vehicletype and trailertype you're driving (example: you cannot transport unleaded fuel in a cargo trailer, only in a fluids trailer).
- loads can be overloaded (not with cementtrucks and liquids-trailer)
- loads can have different prices (currently they have the same prices)
- loads can be wanted by the mafia (you get a 50% bonus if you deliver it), but no mafia class is present yet
- you can buy a trucking license (and busdriver license) near the driving school in Doherty
- after buying a trucking license, you can choose your own load and route
- when overloaded, you get 2 stars and police players see you in red on their radar
- police can fine you and earn money and points
- vehiclehealth is displayed as player health when you're inside a vehicle
- speedometer

I da.. U izdradi je:
- Prekoracenje brze (kada ides vise od 50 u gradu dodje ti automatski kazna)
- Neke mafijice
- MySQL baza podataka
Objasnjenje: Brojit ce se kilometri, novac, skor, auti, kuce i ostalo sve ce to biti na FORUMU
- Kuce
- CarOwnerShip, kada kupite morate registrirat auto i onda nakon dan - dva dobivate registracijsku tablicu :) Placate dodatno ako zelite neku posebnu recimo LS-0000-AA
Bugovi:
Jedan poznat je da nakon reloga novci NEOSTAJU, popravit cemo to brzo

IP: 213.239.199.124:7793 - Otvorenje 20 sati veceras

PS. OVO NIJE MOJ SERVER! JA SAM SAMO OGLAS STAVIO JER ME VLASNIK ZAMOLIO

I da, ko je igro Euro truck skuzit ce ovu igru jako brzo.

Poslednja Izmena: Decembar 23, 2010, 16:54:23 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

...Neno...

sretno,nadam se da ce uspeti !  ;)
Poslednja Izmena: Decembar 23, 2010, 14:03:37 POSLE PODNE od [CroElite-CE]...Neno...

I da.. Ja sam samo igrac tamo, vlasnik je jedan prijatelj iz njemacke :) Ja i on jos moramo nesto sredit pa otvorenje veceras hihi nemrem docekat


Citat: Yozxe poslato Decembar 23, 2010, 16:43:55 POSLE PODNE
Sretno sa serverom
Hvala!

CarOwnerShip NAPRAVLJEN! Samo da jos sredim forum :D Ima netko da zeli dizajnirat forum? Ali 4free

Cobra 11

sviÄ'a mi se...nadam se da će od ovog servera biti neÅ¡to... eto... lijep pozdrav, nadam se da dolazim...

Ubačeno jedno iznenaÄ'enje koje će bit na otvorenju :) I da.. COS mi radimo od 0, ali smo ubacili privremeni :D
Sve je od 0 mod, i da znate mod ima 250 linija + 2000 linija objekti
Sve komande koje imamo to je sve u includama, sve misije i sve ostalo :D Cak je i COS nas koji ce biti u includi

...Neno...

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 23, 2010, 17:03:04 POSLE PODNE
Ubačeno jedno iznenaÄ'enje koje će bit na otvorenju :) I da.. COS mi radimo od 0, ali smo ubacili privremeni :D
Sve je od 0 mod, i da znate mod ima 250 linija + 2000 linija objekti
Sve komande koje imamo to je sve u includama, sve misije i sve ostalo :D Cak je i COS nas koji ce biti u includi
ovo nesmijem propustiti  ;D :)

Nebrini Neno, server.. Pun iznenadjenja ^^
I da, svaki dan updejti o tome cu vas obavjestavat u Najnovije informacije o SAMP serveru, tamo cu stavljat postove

...Neno...

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 23, 2010, 18:25:49 POSLE PODNE
Nebrini Neno, server.. Pun iznenadjenja ^^
I da, svaki dan updejti o tome cu vas obavjestavat u Najnovije informacije o SAMP serveru, tamo cu stavljat postove
svidja mi se sto je trucker mod,to je legendarno :D  8)

Za sada ce vam to sve izgledat jako jako jako lose. Ali cim ubacim mysql, kilometre, kaznjavanje brzine, i ostalo vjerujte mi.. bit ce sjajno imat cemo svaki dan 50/50 :)

...Neno...

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 23, 2010, 19:57:27 POSLE PODNE
Za sada ce vam to sve izgledat jako jako jako lose. Ali cim ubacim mysql, kilometre, kaznjavanje brzine, i ostalo vjerujte mi.. bit ce sjajno imat cemo svaki dan 50/50 :)
pa prvo nabavi 50 slotova  :D  ;)  :)  ;D xxaxa !  :D



0.3b i otvoreno je ;)

0.3c cim uspijem konventirat ovo sve sto sam stavljao od dodataka, neke mi stvari nezeli konventirat


EDIT: Registred users:
Admins: 1
Players: 5
Total: 6

A jest jadno :(((
Poslednja Izmena: Decembar 23, 2010, 20:27:19 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »