||DmZ||RolePlay||Server||(www.xterm.ws/samp/))

Započeo |DmZ|-|I Love|-|Techno|, Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako samo da najavim da ce Ovih Dana Biti Otvoren i Objavnjen Novi server Koji neverujem da cemo zatvarati odma ... i nadam se da cemo uspeti u tome...sto zelimo....

..::O Serveru::..
[/size]
Ovaj server je planiran da se otvori jos davno....ali smo imali previse posla i nismo imali bas dobrog scriptera a ni teama...
Otvorili smo dosta servera i hosting dok je GTA SA:MP Cekao na tome da se otvori..
Sada kao sto Vidite dosli smo do Toga da otvorimo samp i budemo dosta dugo.....a mozda ga i nikad ne zatvorimo sve zavisi o igracima scripteru i ownerima..


..::O Modu::..
[/size]
Ovako mod ce biti Balkan Underground ali mi nismo jedan od onih servera koji stave mod bilo koji ne sredjuju nista
Koji daju lidera adm ili gm nekim bebama i djecurliji ili stave forum neki sjeban samo da otvore server.
Ja cu vam reci NE! Mi smo tip servera koji zeli uspeti i probiti se kroz ovu krizu sa igracima :) zelimo na posten i dobar nacin steci igrace!
Zelimo Mod sto vise editad i svremena na vrijeme forum sredjivat admin gm i lider tim dobar izabrat i dobro igrati..
Zao mi je sto je Onakav dobar mod zavrsio na balkan samp ali sa druge strane mi je drago jer neko ko planira otvorit server nemora sve radit iz pocetka Moze sredit Ovaj mod i biti dobar server..


..::Admin/GM/LIDER Team::..
[/size]

Admin/gm/lider ce biti prijave na forumu...otvaranje ce biti npr ako dodje host u cetvrtak u nedelju ce biti otvoren dok raja cuje i dok se ne prijave za lidera/adm/gm...
Trenutno ima samo 3 admina ownera...sve cemo izabrati na forumu!!
Da napomene ako neko nema 14+ Godina Nema Admina/Gm Lider moze...al samo ako ima 12+ godina ispod nemoze!!


..::Kraj::..
[/size]

I eto to je bio neki uvod i najava ali ce biti dobar opis dok malo editujemo mod i forum...

Forum mozete vidjeti ali ga sredjujemo takodje mozete se i registrovati na nasem forumu

Pozdrav i LP Zeli Vam DMZ Team


FORUM: www.xterm.ws/samp/

IP: USKORO!!!!

//koji sam ja kreten

cristiane

Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Ovako mod ce biti Balkan Underground
Fail
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Trenutno ima samo 3 admina ownera
Samo?
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Ja cu vam reci NE! Mi smo tip servera koji zeli uspeti i probiti se kroz ovu krizu sa igracima
Ja cu ti reci ako bude demirova ekipa sa tobom (jedan od ownera) kao sto mi se cini da jest,odleprsat ces
Sretno

Gle Nemogu da verujem da svudje upadas i da govoris fail ovo ono....ma da sam znao da necete cijeniti to sto cemo srediti dobar server i sve sredit....ma boli me briga sta ti mislis...demirova ekipa nije samnom....biramo nove admine gm i lidere....

molim drugo misljenje a tebe cu zamoliti da me ne gnjavis i da ne zaradjujes tako postove odjebi sa ove teme MOLIM TE!
//koji sam ja kreten

Pusti budalu sakuplja postove -_-'....a sto se tice servera nek Dobar je,sretno u napredku  ;)

...Neno...

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Decembar 23, 2010, 14:03:31 POSLE PODNE
Pusti budalu sakuplja postove -_-'....a sto se tice servera nek Dobar je,sretno u napredku  ;)
Potpis !

black_dota

Citat: cristiane poslato Decembar 23, 2010, 13:10:12 POSLE PODNE
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Ovako mod ce biti Balkan Underground
Fail
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Trenutno ima samo 3 admina ownera
Samo?
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Ja cu vam reci NE! Mi smo tip servera koji zeli uspeti i probiti se kroz ovu krizu sa igracima
Ja cu ti reci ako bude demirova ekipa sa tobom (jedan od ownera) kao sto mi se cini da jest,odleprsat ces
Sretno


zar je to ponasanje jednog Moderatora?

sretno

cristiane

1. ja sam samo izjasnio svoje misljenje i dodao jos komentar o demiru jer u demirovom profilu na msn-u pise "www,xterm.ws uskoro sa:mp server samo za vas DMZ Community" tako nest zato sam mu skrenuo paznju
Citatmolim drugo misljenje a tebe cu zamoliti da me ne gnjavis i da ne zaradjujes tako postove
Nije kod svakog misljenje isto i nemoraju biti svi komentari "odlicno" "bravo majstore to sam cekao" i sl.
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 13:16:54 POSLE PODNE
odjebi sa ove teme MOLIM TE!
Ja bi tebe zamolio da ublazis komentare i procitas pravila
Od sad pa nadalje  brisem nepotrebne postove


Citat: cristiane poslato Decembar 23, 2010, 14:30:59 POSLE PODNE

Od sad pa nadalje  brisem nepotrebne postove
Prjednlog:Znas kako ces smanjiti te nepotrebne komentare? Tako sto prestanes pisati  8)
PS:Ajde komentirajte Lik se potrudio....nemojte sad kenjat...nek je tebi sretno  ;D
Poslednja Izmena: Decembar 23, 2010, 14:47:08 POSLE PODNE od [ED].:Curtis:.

Sretno sa serverom,samo se nadam da nije samo skinut i to je to,valjda ste nesto izmenili...

Srecno..jedino mi se forum ne svidja..bolji je SMF al srecno

U svakom drugom redu spominjes Admine/GM/Lidere,kao da je to najbitnije...Nisam siguran da je BU najbolje resenje,bolje da ste uzeli neki sa engleskih foruma,preveli ga i editovali.Bilo bi orginalnije....;) Sve u svemu ok najava,srecno :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Hvala svima na lijepim komentarima i savetima....

Ovako NPR: Ako Neko stavi mod na balkan samp... to neznaci da taj mod mora da ostane tu i samo da pisete kako je dobar ovo ono od toga nista dok ga neko ne iskoristi i pomogne nekom....ja mislim da taj sto je stavio mod zna sta radi on je to stavio da nekog usreci da mu pomogne da mu olaksa rad....christein izvini na ponasalju ali i ti si pogrijesio na nisam poznat kao kabadahija i neko ko se svadja...

Kada bi se sa nekim posvadjao ne bi ni otvarao server zelim da bude dobra zabava na mom serveru....ja znam da na pocetak moramo da se puno potrudimo da steknemo igrace i da steknemo poverenje kod igraca da cemo duze trajati a ne 1 mjesec i gasi se kao po neki i ne npr kucni host...nego dobar hosting...dobar mod.

A sto se tice foruma...Primijetio sam da su svi serveri na forum SMF 2,1 U tom nije fora fora je uradit nesto potpuno novo od drugih i privuci igrace.....Sve sam gledao i zakljucio da je ovakav forum najbolji..

Jos jednom Hvala svima na komentarima nadam se da vas necemo izneveriti i poveriti vam najbolju zabavu na nasim i cs i samp serverima....

//koji sam ja kreten

Dobar opis,vidim potrudio si se.Sretno sa Serverom!

P.S. SviÄ'a mi se Forum :D

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com

Citat: cristiane poslato Decembar 23, 2010, 13:10:12 POSLE PODNE
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Ovako mod ce biti Balkan Underground
Fail
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Trenutno ima samo 3 admina ownera
Samo?
Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:57:48 POSLE PODNE
Ja cu vam reci NE! Mi smo tip servera koji zeli uspeti i probiti se kroz ovu krizu sa igracima
Ja cu ti reci ako bude demirova ekipa sa tobom (jedan od ownera) kao sto mi se cini da jest,odleprsat ces
Sretno

pa šta sad da je Balkan-underground mod??moze se sredit da se uopce ne vidi da je taj mod, cijeli ls izmapaš, stavis neke komande i to je to nece se vidjet da je bu mod, a svugdje padaš
skype: marko.pintaric1 :)