Ako mi mozete pomoc [premjestite ako sam krivo postao]

Započeo CoA.RP Riviera, Decembar 22, 2010, 19:44:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam veliki problem nemogu se prijavit na MSN na FACEBOOK nece  mi stranice neke da otvara pise neki Error 80048820 hitno mi je potrebna pomoc HVALA UNAPRIJED

Probaj da obrises cookies. Jesi pokusavao da udjes preko drugog browsera?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ja se u ta s****** slabo kuzim pa ako mi imas volje objasnit sve nemogu se nigdje prijavit evo samo ovdje na BS mogu :(

Skini CCleaner i obrisi cookies. I probaj da udjes preko Internet Explorera,Mozzile,Google Chromea,Opere ili slicno...Znaci samo promenis program preko kojeg ulazis,ako radi onda je do browsera,ako ne onda je do neceg drugog.. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Vidi,to je i meni bilo al' se meni nije dalo zajebavati sa tim nego sam reinstall windows i kraj..Sad ne znam imas li ti strpljenja za to...:S Probaj da restartujes ruter  :P


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



cristiane

Citat: Djea Djea poslato Decembar 22, 2010, 20:10:50 POSLE PODNE
Vidi,to je i meni bilo al' se meni nije dalo zajebavati sa tim nego sam reinstall windows i kraj..Sad ne znam imas li ti strpljenja za to...:S Probaj da restartujes ruter  :P
E to vam je jedino rjesenje kad nemate antivirusa na racunaru,..kasno je kad ti virusi racunar zauzmu
Citat: Nico poslato Decembar 22, 2010, 19:44:58 POSLE PODNE
Imam veliki problem nemogu se prijavit na MSN na FACEBOOK nece  mi stranice neke da otvara pise neki Error 80048820 hitno mi je potrebna pomoc HVALA UNAPRIJED
Snimi antivirus i skeniraj racunar dok nije kasno,nisam imao nikad takav problem al ocigledno da je virus


Verovatno si skidao ovo http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=5305.0 moj antivirus tadasnji nije nista detektovao,ali bilo je par njih ukljucujuci mene kojima je pohebalo net...Skini Kaspersky,dovoljna ti je i trial verzija..;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



cristiane

Da Kaspersky 2011 i kod mene je takodje a nije los ni Avast pa biraj

Problem je sto mi 2011 nemoze otvorit jbt uletio neki gadan virus majku j****

Sta ti se ne moze otvori? Kaspersky ili ne moze da nadje virus?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Citat: Nico poslato Decembar 22, 2010, 20:24:59 POSLE PODNE
Problem je sto mi 2011 nemoze otvorit jbt uletio neki gadan virus majku j****
Kako nemoze? Ako nemogne ti otvoriti antivirus moras obnoviti sistem,,to ti 100% govori da je trojancic  :P ista situacija je i kod mene bila samo sto nisam ga mogao ni snimiti next next i odjednom nestane instalacije xd