[GM] Balkan ExCove RP/DM

Započeo Kristijan121, Decembar 21, 2010, 18:01:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Server izbrisan!!
Poslednja Izmena: Januar 26, 2011, 22:46:11 POSLE PODNE od Kristijan121

Edit BU moda,a sve sto ja vidim da si uradio jesu dodate mape i par FS-ova.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Testirao sam ga i mogu ti reci da si dodao objekata ihaa.Ovo je Balkan Underground mod...jedino sto mi se svidja je nastavak tutoriala sto si dodao,to mi se svidja jer ja nisam do sad znao to da dodam pa cu da ukradem to :)

Dobar je mod posluzit cu se i malo cu doradit jer ce zavrsiti na mome serveru...ali kazem mozda..... na dmz roleplay koji dolazi uskoro!!

ma ok je mod
Poslednja Izmena: Decembar 22, 2010, 13:25:20 POSLE PODNE od MaZz

Citat: ja sam bot poslato Decembar 21, 2010, 18:32:09 POSLE PODNE
mene zeza kad stisnem F5, kad idem compilat, " streamer " me zeza....

kako da popravim... skinio sam i drugi streamer ii pokusao compilat i nece... moze neko pomoc

Idi na pawno i stisni tu ne na mode nego na pocetnu na pawno onda ides opet nadjes dje je taj mod i pokreni htet ce ti posle!

a ovo nema ownership ??? ja nigde nisam video ownership na ovaj server il ima negde auto salon ??

Ovaj ce mod da zavrsi an moj server DMZ uskoro OPIS I SERVER al cu dosta editat ovo necu samo stavit

i interesuje me imali /gps ili /map da se vidi gde su poslovi vijecnica ovo ono ili sami to da radimo...

i interesuje me dal ima komanda da se spavnas u organizaciju

to je to ako mozete da mi pojasnite bio bih zahvalan!
//koji sam ja kreten

black_dota

Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:13:16 POSLE PODNE
a ovo nema ownership ??? ja nigde nisam video ownership na ovaj server il ima negde auto salon ??

Ovaj ce mod da zavrsi an moj server DMZ uskoro OPIS I SERVER al cu dosta editat ovo necu samo stavit

i interesuje me imali /gps ili /map da se vidi gde su poslovi vijecnica ovo ono ili sami to da radimo...

i interesuje me dal ima komanda da se spavnas u organizaciju

to je to ako mozete da mi pojasnite bio bih zahvalan!

pa skini gm pa pogledaj

najbolje sad svaku komandu da posta

Citat: |DmZ|-|I Love|-|Techno| poslato Decembar 23, 2010, 12:13:16 POSLE PODNE
a ovo nema ownership ??? ja nigde nisam video ownership na ovaj server il ima negde auto salon ??

Ovaj ce mod da zavrsi an moj server DMZ uskoro OPIS I SERVER al cu dosta editat ovo necu samo stavit

i interesuje me imali /gps ili /map da se vidi gde su poslovi vijecnica ovo ono ili sami to da radimo...

i interesuje me dal ima komanda da se spavnas u organizaciju

to je to ako mozete da mi pojasnite bio bih zahvalan!


pogledao sam ja mod malo...

nema /gps i /map, imas kod banke bolnice i burga, slovo " i " i na njemu stanes i napises /vodic, i pokaze ti, za poslove, lokacije te pravila servera

ja imam problem , kad idem comipil-at napiše mi ovo

//Excove.pwn(44968) : error 021: symbol already defined: "NameTimer"
//Excove.pwn(46234) : error 021: symbol already defined: "sscanf"

kako to popravim?

I meni ja uploadam u server hostan taj mod i pise Game type:UNKNOW kako da to resim da mi prepozna gamemod

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

Ja sam pronasao bug na modu kad netko ude reg se i ja napravim gmx ili opet on ude kasnije mora se opet reg kak da rijesim to?

eo i mene zeza Pawn posto sam temu vec eo gledaj
C:\Documents and Settings\j\Desktop\NEBRISI OVO\_-_\pawno\include\streamer.inc(435) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\gt\Desktop\NEBRISI OVO\Roleplay\pawno\include\streamer.inc(449) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\j\Desktop\NEBRISI OVO\ Roleplay\gamemodes\Excove.pwn(32094 -- 32095) : error 001: expected token: ",", but found "-identifier-"
Citat: Eldin_Tz poslato Januar 05, 2011, 22:21:39 POSLE PODNE
mozel bit nick kao Eldin_Tz jer nisam znao da treba ici prezime pa nezz sad promjenit  >:(
:D :D :D :D xdxdxdxdxdxdxdxGloowwwingg!!! glowing on the river !!!
Misli da ima server Balkan Samp xD

black_dota

Citat: Hacker poslato Januar 27, 2011, 11:16:58 PRE PODNE
eo i mene zeza Pawn posto sam temu vec eo gledaj
C:\Documents and Settings\j\Desktop\NEBRISI OVO\_-_\pawno\include\streamer.inc(435) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\gt\Desktop\NEBRISI OVO\Roleplay\pawno\include\streamer.inc(449) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\j\Desktop\NEBRISI OVO\ Roleplay\gamemodes\Excove.pwn(32094 -- 32095) : error 001: expected token: ",", but found "-identifier-"
ne valja ti streamer