[Problem] Google,YouTube,Facebook

Započeo monkeypantzz, Decembar 19, 2010, 11:54:41 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,ja sad imam konekciju i normalno ulazim na balkan samp i sve je ok...ali kad probam na Google,YouTube ili Facebook nista,nece da udje,ne moze da prodnadje stranicu...Probao sam i preko Mozzile i preko Internet Explorera,ma nista  ??? Jel tako i vama ili samo meni?  ???


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 19, 2010, 11:54:41 PRE PODNE
Ovako,ja sad imam konekciju i normalno ulazim na balkan samp i sve je ok...ali kad probam na Google,YouTube ili Facebook nista,nece da udje,ne moze da prodnadje stranicu...Probao sam i preko Mozzile i preko Internet Explorera,ma nista  ??? Jel tako i vama ili samo meni?  ???
Ne, samo tebi to...


firewall ili antivirus... i meni je tako bilo samo sam pogasio antivirus i firewall i sve ljepo glatko

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Skini si "CCleaner",brise ti kolacice,index.php,index.dat i sve te cookie sto se nakupe...Nakon sto skines treba ti radit

A mrzelo me da skidam,reinstalirao sam windows i problem resen :)

EDIT: Sad skidam drivere za graficku,skida mi samo 10kb/s,a obicno to ide 110 kb/s  ???
Poslednja Izmena: Decembar 19, 2010, 13:18:12 POSLE PODNE od Djea Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 19, 2010, 13:16:42 POSLE PODNE
A mrzelo me da skidam,reinstalirao sam windows i problem resen :)

EDIT: Sad skidam drivere za graficku,skida mi samo 10kb/s,a obicno to ide 110 kb/s  ???
Baš si car,ja nebi reinstalirao windowse nema šanse..Imam onu prvu verziju Win 7 (ustvari zadnju,stalno se update).Gasi firewall i vidi ako imas Win 7 dal ti nesto skida Windows Updater ;)
Otvori port ako ti nije otvoren

Da vidimo,ugasio sam firewall,ugasio sam automatic updates,nemam windows 7 i i dalje sporo skida...Kako se otvaraju portovi?  :P


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 19, 2010, 13:34:51 POSLE PODNE
Da vidimo,ugasio sam firewall,ugasio sam automatic updates,nemam windows 7 i i dalje sporo skida...Kako se otvaraju portovi?  :P

U ruteru? :) btw. probaj ocistit cache, cookies i temporary files

Ovde moze LOCK,reinstalacija windowsa i drajvera je pomogla...Sada je sve u redu :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.