[Pomoc]Mta

Započeo [MX]Vito aKa Santina, Decembar 17, 2010, 15:56:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Evo poceo sam mappat i volio bih da naucim samo me zanima zasto mi se stakla (wglass)nevide se obe strane npr kad postavljam moram se okrenut u drugu stranu da bi ih vidio a kada stavim takodje se vide samo sa jedne strane..Ako neko moze pomoc :D bio bi mu zahvalan..

Samo da kazem ako sam fulio pod forum da premjestite.

Hvala.

Stavi dva stakla, jedan iza drugog, posto si stavio jedan i vidi se samo jedna strana!

A mozes i jednostavnije,kada postavis staklo ides dupli klik na njega i tu ces imati opciju,ne znam tacno kako se zove,ali pisace ti da izaberes "true" ili "false"...cini mi se da je Doubleside opcija...Izaberi "true" i resio si problem...:)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: gonss.pwn poslato Decembar 18, 2010, 20:08:53 POSLE PODNE
Stavi dva stakla, jedan iza drugog, posto si stavio jedan i vidi se samo jedna strana!

lol msm da to nije bas najbolje jer bi ima mnogo vise objekata nego sto je potrebno :D

Kliknes na objekat , F3 i nadjes Doubleside:False to promenis u True i videce ti se sa obe strane.

Ovo je već 99999 tema o ovome :S

Dupli klik na objekat piše dole na kraju Doubleside i stavi True i tjao.


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: eLLyx poslato Decembar 18, 2010, 20:21:11 POSLE PODNE
Ovo je već 99999 tema o ovome :S

Dupli klik na objekat piše dole na kraju Doubleside i stavi True i tjao.

msm realno niko nista ne cita samo postavljaju nove teme, ja sam reg vec 2-3 dana a ovo mi je drugi post jer sam sve sto me je zanimalo naso uz pomoc "trazi" "D

Ako je ovo peta tema o ovome, to ne znaći da vas pet mora odgovoriti u istoj temi, istim odgovorem. 

lock

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265