Pitanje (admin/Smod)

Započeo tWix, Decembar 17, 2010, 13:47:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Juce sam otvorio temu sa najavom mog Servera "Cyber RolePlay" posle par pozitivnih komentara, tema je obrisana!
Pre postanja , procitao sam pravila i nisam nista prekrsio! Molim da mi odgovorite zasto je tema izbrisana.?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Ja znam da oni brisu, kad nemas IP i forum, samo text.. Pa jel si ti to imao?

Poslednja Izmena: Decembar 17, 2010, 13:59:13 POSLE PODNE od tWix
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

cristiane

Citat: tWix poslato Decembar 17, 2010, 13:58:50 POSLE PODNE
IP: Ne
Forum: Da

A zasto onda ove teme nisu izbrisali , isto nema IP


http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=16432.0

I sad da ne trazim jos...  >:(
Procitaj jos jednom pravila i neznam zasto moj server mjesas ja imam svoju zajednicu ,da gonss je upravu moras imati ip il forum sto se tice tebe ti nisi krsio pravila a i ko prekrsi ja nebrisem teme vec ih lockam i pobrisem postove  kao sto se moze i primjetiti..A te ostale teme sto si stavio ja bi ih lockao da sam tad bio moderator kad su teme otvorene ovako da lockam pola bi trebalo ih lockati

Mesam tvoj Server jer nisi stavio IP od Servera! Nego si stavio IP od CS servera a najavljujes SAMP Server !

Eto i sam kazes da nisam krsio pravila..Pa nzm onda razlog zasto je obrisana...
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

cristiane

Citat: tWix poslato Decembar 17, 2010, 14:12:46 POSLE PODNE
Mesam tvoj Server jer nisi stavio IP od Servera! Nego si stavio IP od CS servera a najavljujes SAMP Server !

Eto i sam kazes da nisam krsio pravila..Pa nzm onda razlog zasto je obrisana...

Kao sto sam rekao forum il ip a ako nisi primjetio ja sam stavio link foruma sto je najvaznije a moj je problem sta cu pisati u postu.,.
Nisi krsio pravila a razlog zasto je izbrisana neznam kao sto neznam ni ko ti je izbrisao toliko od mene

Ne krivim ja tebe nista ,nego samo me zanima ko je obrisao jer trudio sam se to malo da napisem da bude lepo i pregledno!
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545