.:::Last Crimes RP:::.

Započeo Wiggashin, Decembar 14, 2010, 22:02:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

                                                                          

IP:217.79.190.156:7796.Otvaranje veceras u 20h

Info:

Server je nastao pre godinu dana,i menjao je vise imena.Odlucili smo da je ovo finalno odnosno najbolje ime odnosno ''Last Crimes''.Server je RolePlay ranga Hard/Heavy odnosno visoki stepen RolePlayinga.Nismo stavili ''balkan'' u imenu zato sto vecina servera koristi to u imenu i jednostavno mislimo da je lose.Owner sam ja,moja malenkost Wiggashin(Nije RP ime i ne zovem se tako na serveru nego jednostavno takav mi je nick na forumu pa ajd i to da napisem)


O Modu:

Pre svega smucilo mi se od ponekih servera(ne vredjam ni jedan server nego kazem bukvalno)koji su punih nekih ograda(uglavnom bande punih ograda pa gde si ti to video u RL bgt..),bezpotrebno preterano stavljenih objekata,kada vidim to ahhhh neznate kakav je osecaj,i to JA ne smatram RolePlayom radije bih igrao na suvom gtarp-u nego na takvom modu(nas nije GTARP xD,nego dajem primer)n'o da se vratimo ovom modu.

Organizacije:

Legalne:                                                                                                Ilegalne:  
                                                                                                             
-PD                                                                                                               -Crip' 25th Block
-FBI                                                                                                         -Bloodz
-Vojska                                                                                                 -MS13 Suernos
-Bolnica                                                                                                  -Los Varios Astecas    
-HRT/RTS                                                                                           -Yakuza
                                                                                                                          -La Costa Nostra
                                                                                                                          -Hitmani
                                                                                                                          -(Verovatnu cu dodati js neku mafiju)

Poslovi:

Legalni:                                                                                                Ilegalni:  

-Smetlar                                                                                                                     -Diler Oruzija
-Sladoledzija                                                                                                       -Diler Droge
-Farmer                                                                                                                      -Kradljivac Automobila
-Mehanicar                                                                                                            -Lopov
-Diler Automobila                                                                                       -Kurva
-Cistac Ulica                                                                                                       -Haker
Ima jos poslova ali stvarno sam zurio u edit-u cu dodati ostatak

Server poseduje preko 500automobila(dodacemo jos ako treba) koji su deo car renting/dealership,2nove teretane,meeteng mesto koje sam nazvao UNG-UnderGrounD(Napravljeno naravno by Me) gde okupljaju vecina bandi/org,e da sada sam zakacio temu na meeting mesto da objasnim kao sto sam rekao tu se okupljaju i to ovo ono,vazno je reci to sto postoji za Ilegalne org., G(Dzi)-Vijece(Zamisao i uradjeno by Me,kao i naravno sve ostalo..) to G-Vijece cine svi lideri ilegalnih organizacija i oni zajedno glasaju za jednog medju njima koji ce biti glavni odnosno ce voditi glavnu rec u tom vecu,tom vecu se svake nedelje placa ILG.Porez to je porez na dilanje droge,oruzija,posed teritorije,pre svega na to sto su uopste primljeni u toj bandi,ako se neka ILG. banda pobuni protiv toga ona biva ugusena ICly odnosno po zakonu G-Vijeca biva napadnuta od strane svih ostalih bandi/mafijih,takodje ako ste osnovali unofficial bandu dolazite kod njih i naravno pitate ih da postanete official date razloge,dali se prica o vama po ulicama ovo ono(sve ide ICly nista preko foruma non rply...).Sve u svemu ima jos mnogo,mnogo toga,ako zelite da to saznate i budete jedan deo nas posetite nas :)


IP/FORUM/SERVER:Server/Mod se jos uredjuje,odnosno host/server i forum stizu za najdalje 1/2 nedelje..Hvala na citanju,Pozdrav!
Poslednja Izmena: Decembar 28, 2010, 12:17:26 POSLE PODNE od Wiggashin

JOOJ Kako me nervira kad stave FONT ko na Jumbo Plakatu xD. . .Samo da bi opis izgledao duzi!

Mikic95

Kratak opis, font velik (umjesto da bude obrnuto  :D). Sretno sa serverom, nadam se da ćete uspjeti.

Nema veze font ako je dobro napravljen server ne treba gledati font

Sretno

Jqko se radujem ovom seerveru i ako bude mod kao sto je u opisu moslim dA ce puno rpera doci na ovaj serv ,stoga sretno


A zasto postas kad nemas IP ni forum?


Citat: gonss.pwn poslato Decembar 15, 2010, 13:49:31 POSLE PODNE
A zasto postas kad nemas IP ni forum?

lol,pa zar te nisam pitao preko PM-a dali mogu i ti si rekao da mogu :S

Citat: Wiggashin poslato Decembar 15, 2010, 19:27:46 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Decembar 15, 2010, 13:49:31 POSLE PODNE
A zasto postas kad nemas IP ni forum?

lol,pa zar te nisam pitao preko PM-a dali mogu i ti si rekao da mogu :S
Pa mislio sam da imas IP i forum

Cobra 11

sretno.. svidaju mi se okupljalista i G vijece...

black_dota

Nesvidja mi se opis:

velika slova jako
neke boje mi se ne svidjaju

ali sretno

Netko je vec rekao:"Velika slova malo opisa a treba bit mala slova puno opisa"
I boje su pomjesane krivo,ali dobro...Zgadilo mi se ono "promjenili smo 3 ili 4 imena"

Hvala svima,ah da za font i to,ljudi bio sam u zurbi a i sad sam,veceras/sutra cu to lepo uredit,nadam se da me razumete,hvala jos jednom :)

Citat: BestOne.exe poslato Decembar 15, 2010, 20:37:52 POSLE PODNE
Netko je vec rekao:"Velika slova malo opisa a treba bit mala slova puno opisa"
I boje su pomjesane krivo,ali dobro...Zgadilo mi se ono "promjenili smo 3 ili 4 imena"

Za sada ce se mjenjat ime po prvi put