Bivši član Cypress Hilla tuži Rockstar

Započeo SARMA, Decembar 10, 2010, 10:43:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Bivši član hip hop skupine Cypress Hill,Michael "Shagg" Washington je pokrenuo tužbu protiv Rockstara zbog glavnog lika GTA: San Andreasa

Cypress Hillovac Michael "Shagg" Washington je pokrenuo tužbu protiv Rockstara, tvoraca poznatog serijala Grand Theft Auto, te izdavačke kuće Take Two. Washington tvrdi da su CJ-a, glavnog lika GTA: San Andreasa, neovlašteno utemeljili na njemu. Čini se da su Rockstarovci intervjuirali repera još 2003. postavljajući mu pitanja o gangsterskom životu na američkim ulicama.

U sudskoj žalbi stoji da Washington do ljeta 2010. nije ni znao za igru, te da mu je tek njegov maleni nećak rekao da mnogi sumnjaju da je glavni lik San Andreasa utemeljen upravo na njemu. "Tada se sjetio razgovora s Rockstarom te mu je osvanulo da su mu ukrali lik bez ovlaštenja.", stoji u tužbi. Washington sada od Rockstara traži 25% zarade GTA: San Andreasa, točnije, oko 250 milijuna dolara. Izdavačka kuća Take Two se oglasila rekavši da tužbu smatraju potpuno neutemeljenom, te su Washingtonu poručili da se vide na sudu.




Preuzeto sa bug.hr




Citat: RedMan poslato Decembar 10, 2010, 10:54:40 PRE PODNE
Ja ne razumin di mu je prije bila pamet? :S
Pa kad nestane para, trazi se najlaksi nacin da ih opet imas

Bilo bi super da RockStar propade u jednu ruku.

Gledam kako idemo dalje vecina odlazi sa SA:MP-a, jer naravno dolaze bolji seriali (IV i nastavci), tako bi za par mjeseci SA:MP mogao biti zaboravljen :( A ako RS propane ( :) ) onda bi idalje ostali na SA:MP-u i tocka :D


OMg, pa ako je lik "CJ" na njemu, neka fino mu isplate 25% i gotovo... Kako bi se vi osjecali -..-?

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Decembar 10, 2010, 15:35:55 POSLE PODNE
Bilo bi super da RockStar propade u jednu ruku.

Gledam kako idemo dalje vecina odlazi sa SA:MP-a, jer naravno dolaze bolji seriali (IV i nastavci), tako bi za par mjeseci SA:MP mogao biti zaboravljen :( A ako RS propane ( :) ) onda bi idalje ostali na SA:MP-u i tocka :D


OMg, pa ako je lik "CJ" na njemu, neka fino mu isplate 25% i gotovo... Kako bi se vi osjecali -..-?

Pa Å¡ta ima veze, bilo bi mi drago da dajem glas najpoznatijem liku iz igara

To su gluposti, potrosio je pare koje je imao i sad traži svaki moguci nacin da ih zaradi. Ovu tužbu SIGURNO nece dobiti.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Mikic95

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Decembar 10, 2010, 16:02:49 POSLE PODNE
Citat: [Saw]BloodMaster poslato Decembar 10, 2010, 15:35:55 POSLE PODNE
Bilo bi super da RockStar propade u jednu ruku.

Gledam kako idemo dalje vecina odlazi sa SA:MP-a, jer naravno dolaze bolji seriali (IV i nastavci), tako bi za par mjeseci SA:MP mogao biti zaboravljen :( A ako RS propane ( :) ) onda bi idalje ostali na SA:MP-u i tocka :D


OMg, pa ako je lik "CJ" na njemu, neka fino mu isplate 25% i gotovo... Kako bi se vi osjecali -..-?

Pa Å¡ta ima veze, bilo bi mi drago da dajem glas najpoznatijem liku iz igara

Meni bi bilo više drago da dobijem 250 MIL Dolara

...Neno...

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Decembar 10, 2010, 15:35:55 POSLE PODNE
Bilo bi super da RockStar propade u jednu ruku.

Gledam kako idemo dalje vecina odlazi sa SA:MP-a, jer naravno dolaze bolji seriali (IV i nastavci), tako bi za par mjeseci SA:MP mogao biti zaboravljen :( A ako RS propane ( :) ) onda bi idalje ostali na SA:MP-u i tocka :D


OMg, pa ako je lik "CJ" na njemu, neka fino mu isplate 25% i gotovo... Kako bi se vi osjecali -..-?

koliko ja vidim,samp jeste oslabio u zadnje vrijeme,ali malo igraca ima i na IV...No,polako se neki vracaju SA;mp-u koliko vidim  :)

LOL, trazi lik 250 mil jer su ga ubacili u igru. Fine brate, ali bi im ja dao te pare sto sam posto popularan pomocu njih  ;D

Citat: .illili.Laque.illili. poslato Decembar 11, 2010, 14:56:05 POSLE PODNE
LOL, trazi lik 250 mil jer su ga ubacili u igru. Fine brate, ali bi im ja dao te pare sto sam posto popularan pomocu njih  ;D

Oce covek profit

ja bi bio srecan da me ubace u igru kao gang ster :P
ja bi njima davao pare da me ubace a ne da im ja trazim pare XD
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 11, 2010, 19:37:37 POSLE PODNE
ja bi bio srecan da me ubace u igru kao gang ster :P
ja bi njima davao pare da me ubace a ne da im ja trazim pare XD
Ne znan baš jel bi on stavili tebe kao gangster-a imaš tek 10 god ;)

nemoj ti meni pricat kolko godina imam RedMan Imam vise...
I nezelim ti se pravdat...
Evo ja tebi kazem imas 10 godina eto....
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D