Social Life Roleplay [0.3c RC3][Unique Script][24/7][Ventrilo][Strict RP]

Započeo don_salieri, Decembar 07, 2010, 18:28:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima,

prezentiram vam novi server sa unique skriptom. Ukratko, ovaj server je za one koji vole Strict Roleplay na Engleskom. OVO JE JOS UVIJEK ALFA i skripta je jos uvijek u izradi...

Takodjer ako ste zamijetili da se radi o 0.3c RC3. Istina je, ovo je prvi Hosted RP server sa 0.3c Skriptom. Ja sam isto bio skeptičan u vezi downloadanja 0.3c klijenta i instaliravanja ali mogu vam reci da nisam pozalio.



IP: 81.19.215.200:7777
Ventrilo: IP - 85.236.100.19
PORT - 7774






hmmm...neda mi se da skidam 0.3c,a hteo bih da vidim kakav je srvr...jel online srvr?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.




Eh bas me zanima sto ste ovaj text na slici pisali na engleskom? Da necete strance? o.O


Citat: gonss.pwn poslato Decembar 07, 2010, 21:13:30 POSLE PODNE
Eh bas me zanima sto ste ovaj text na slici pisali na engleskom? Da necete strance? o.O

1. dA se prvo zahvalim na podrsci,
2. ja nisam owner :D
3. Server je na hosted listi jedini RP na 0.3C, ako neznate changelog evo samo jedan primjer, postoji komanda /mask 1-10, dogodi se to da vam se stvori ono sta bande imaju u SP ona marama preko usta, ... itd. puno jos ima novih stvari.
4. Server je uvijek online a owneri su iz Engleske


Cobra 11


Citat: don_salieri poslato Decembar 07, 2010, 18:28:44 POSLE PODNE


OVO JE JOS UVIJEK ALFA i skripta je jos uvijek u izradi...

Mislis BETA?

Btw. Posjetit ću malo server...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...