BalkanPowerFull RolePlay Veceras 20:00

Započeo Mister Bean, Decembar 07, 2010, 15:55:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo je od onog sahala mahala kako li već server..Taj korisnik je banan koliko ja znam.. :)

Citat: Cobra 11 poslato Decembar 07, 2010, 16:18:13 POSLE PODNE
sretno... nadam se da nije BU mod...jer vecina servera (( novootvorenih )) imaju BU mod....

Nije Exodusov je mod...

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.






Taj sam ja radio mod pomogao mi je i nes tony zero, sad ce se prikljucit i mad9dog tak da cemo iskriptat mod extra sto cemo moc :D
skype: marko.pintaric1 :)

Nece nist bit od servera...zahvalite ovom b*** nicky_boss tom deristu..on mi je sve pokido [cenzura]an...pomagajte plzz ....pokidala mi stoka CP



Edit by Moderator |~>FoX<~|
Ne vrijeÄ'aj...
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2010, 14:43:38 POSLE PODNE od |~>FoX<~|

cristiane

Citat: PowerFull RP poslato Decembar 08, 2010, 19:14:48 POSLE PODNE
Nece nist bit od servera...zahvalite ovom botu nicky_boss tom deristu..on mi je sve pokido [cenzura]annn...pomagajte plzz ....pokidala mi stoka CP
Zovi hitnu da ti pomogne haha trazi pomoc ovdje zbog toga sto je dao ovom botu cp al svako se uci na greskama lijepo posaljes podrski da ti restartuju ftp i to je to

Sta je sa Forumom ? :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: PowerFull RP poslato Decembar 08, 2010, 19:14:48 POSLE PODNE
Nece nist bit od servera...zahvalite ovom botu nicky_boss tom deristu..on mi je sve pokido [cenzura]annn...pomagajte plzz ....pokidala mi stoka CP

ae ne ****  ti neznas sta ti sve fali u cpanelu script files, filterscripts, u server.cfg, to ti sve fali, onda ti kazes da sam ti ja nes pokidal, neka ti restartaju sve pa se onda javi i neznas u cemu je problem


Edit by Moderator |~>FoX<~|
Ne vrijeÄ'aj...


Poslednja Izmena: Decembar 09, 2010, 14:42:10 POSLE PODNE od |~>FoX<~|
skype: marko.pintaric1 :)


ok..al taj b** nam je pokido start_server u cp-u....

Edit by Moderator |~>FoX<~|
Rekao sam neÅ¡to za vrijeÄ'anje...
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2010, 15:14:18 POSLE PODNE od |~>FoX<~|



Citat: PowerFull RP poslato Decembar 09, 2010, 17:09:20 POSLE PODNE
pa kak nebi znao?

imao sam 5 cpanela od frendi koji su placali pitajte marko34 ili kak vec ide ovdje, ili mad9dog :) pa cete vam odgovorit dal sam im pokidao cpanelu ili nisam.. :)
skype: marko.pintaric1 :)

ha nicky i ja mogu tako.. vidjet cu da je hackan npr facebook i reci cu da sam ja hackao i sta sad ? ja sam hacker ?