Edimax [Update dovrsen]

Započeo ZicMortal, Decembar 05, 2010, 17:47:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

Citat: ...Neno... poslato Decembar 21, 2010, 14:18:20 POSLE PODNE
Citat: ||DmZ||Men"in"Black|| poslato Decembar 21, 2010, 12:15:24 POSLE PODNE
Zic samo nastavi tako imas predobar server sa predobrim modom i predobrim igracima i puno ima igraca srecno al nikako nemogu saznat kako vam ide forum :)))) mozeli mi neko dat forum :)))
www.edimax-gaming.tk    eto ti !
Nije to link foruma placena je domena valja

...Neno...

Citat: black_dota poslato Decembar 21, 2010, 14:26:35 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Decembar 21, 2010, 14:18:20 POSLE PODNE
Citat: ||DmZ||Men"in"Black|| poslato Decembar 21, 2010, 12:15:24 POSLE PODNE
Zic samo nastavi tako imas predobar server sa predobrim modom i predobrim igracima i puno ima igraca srecno al nikako nemogu saznat kako vam ide forum :)))) mozeli mi neko dat forum :)))
www.edimax-gaming.tk    eto ti !
Nije to link foruma placena je domena valja
ja nebih reko,jer juce je neki igrac pito koji je forum,ovaj je bio napiso edimax-gaming.tk,ipak,sta ja znam!

black_dota


lelelele sve DESETKE NAJEZIO SAM SE KAD SAM VIDEO PORTAL I FORUM dobro forum je onako ali portal :D: :D nego zao mi je sto nema domenu al sve u svemu stotka :D
//koji sam ja kreten

Daj brate kako nestaju onako brzo auti,taman sam skupio malo da kupim kad ono sve rasprodato..Dodaj auteee  :P


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


...Neno...

Citat: Djea Djea poslato Decembar 22, 2010, 13:00:04 POSLE PODNE
Daj brate kako nestaju onako brzo auti,taman sam skupio malo da kupim kad ono sve rasprodato..Dodaj auteee  :P
javi mi se na pm,dam ti ja acc  ;)

Citat: **HaDaLj**PrO** poslato Decembar 21, 2010, 12:15:24 POSLE PODNE
Zic samo nastavi tako imas predobar server sa predobrim modom i predobrim igracima i puno ima igraca srecno al nikako nemogu saznat kako vam ide forum :)))) mozeli mi neko dat forum :)))
FORUM

Citat: [ED] Capica poslato Mart 03, 2011, 22:02:28 POSLE PODNE
Citat: **HaDaLj**PrO** poslato Decembar 21, 2010, 12:15:24 POSLE PODNE
Zic samo nastavi tako imas predobar server sa predobrim modom i predobrim igracima i puno ima igraca srecno al nikako nemogu saznat kako vam ide forum :)))) mozeli mi neko dat forum :)))
FORUM



Shvatas da si upravo refresh temu stariju od 3 mjeseca?

Server je dobar samo napred  ;)

Dolazim i ja