Problem sa racunalom

Započeo m-a-r-k-o, Decembar 04, 2010, 21:49:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo je jako cudno..prije par dana sam kupio komp novi i kad sam ga išo ukljucit on se ukljuci al nema slike i kad ga restartiram radi i u windowsima mi se pojavljuju artefakti (crne linije na bijeloj povrsini) i sad tad je temp u sobi bila niska i kad se ugrijala soba komp normalno radi a kad u jutro ga palim isti problem...sta bi to moglo biti

Cobra 11

sudeci po tvom pitanju: zavisi u kakvoj ga prostoriji drzis....najbolje je da ga postavis na nekom mjestu gdje nema velike promjene temperature...

Ma da u ovoj sobi imam peć al se samo nekad loži...
Poslednja Izmena: Decembar 04, 2010, 22:01:35 POSLE PODNE od M~A~R~K~O

Cobra 11

pa mozda ti je bolje da ga stavis u boravku.... ipak ti se tamo ne mjenja temp tako naglo...

Pa budem možda al ne kužim sad baš to mislim stari komp mi je radio normalno

Stavi u frizider hahah...to ti je tako sa novim kompovima koji nisu previse skupi...najbolje ti je ugraditi novi ventilator.ili probaj svaki put prije nego sta ga palis iza ga iskljucit i upalit....ili jednostavno u boravak al vjerovatno ce ti biti neki novi problem mozda jos gori

Ma komp uopce nije bio jeftin i oni su ga sastavili bio je oko 4000kn..i nosio sam ga njima al oni kažu kod njih radi normalno,meni to smrdi na grafu al neću se mješat u njihov poso..

Cobra 11

Citat: [GG]Jizzy poslato Decembar 04, 2010, 22:06:21 POSLE PODNE
ili jednostavno u boravak al vjerovatno ce ti biti neki novi problem mozda jos gori
ma to je zbog temperature 100%... i sumnjam da ce bit gori problem....
Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.

Pa niste skužili komp radi samo ako je u sobi toplo xD to me i mući jel ovako komp i ima u sebi 1-2 ventilatora viška...mislim koji ispuhuju zrak

Cobra 11

pa nece valjda u boravku bit hladno.... zato i kazem da tamo stavis komp i miran si...