[Pomoc] Spawn

Započeo Rotcod, Decembar 04, 2010, 20:39:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

E ovako ja sam napravio spawn i to sve i prebacio kord sa starog spawna na novi i sad ja udjem u gta i stavim sebi lidera bolnice i skinem sebi hp da umrem i on me spawna na spawnu umesto u bazi (gta rp)Da li sam ja to nest zeznuo ili je tako?

Jel koristis 0.3c RC3??
Posto se meni pojavio bug sa spawnom,nakon prebacivanja na njega...
(ja radim mod od 0,al opet problem je skoro isti :D)
Poslednja Izmena: Decembar 04, 2010, 20:45:42 POSLE PODNE od Aleksandar

Citat: Aleksandar poslato Decembar 04, 2010, 20:44:46 POSLE PODNE
Jel koristis 0.3c RC3??
Posto se meni pojavio bug sa spawnom,nakon prebacivanja na njega...
(ja radim mod od 0,al opet problem je skoro isti :D)

Yap prebacio sam na 0.3c RC3 i sad uradjeno mi je sve spawnove za mafije org i to... i osnovni i sad kad se stavim za lidera i ubijem se ono mi se pojavi na spawnu obicnom a kad odem iz moda ugasim ceo pa opet upalim on me spawna u intu i sledeci put opet nece mora da je onda bug sa 0.3c RC3

cristiane

Citat: eXtreme poslato Decembar 04, 2010, 20:39:24 POSLE PODNE
E ovako ja sam napravio spawn i to sve i prebacio kord sa starog spawna na novi i sad ja udjem u gta i stavim sebi lidera bolnice i skinem sebi hp da umrem i on me spawna na spawnu umesto u bazi (gta rp)Da li sam ja to nest zeznuo ili je tako?
Tako ti je to u gtarp modu podesi u skripti spawn mjesta,pretrazi po forumu bilo je ovih pitanja

Hm skontao sam dokle god neuradis /gmx nece se spawnati u bazi :P Inace sad sve radi!

Citat: eXtreme poslato Decembar 05, 2010, 10:57:10 PRE PODNE
Hm skontao sam dokle god neuradis /gmx nece se spawnati u bazi :P Inace sad sve radi!


Onda ovde moze


LOCKED  8)