Mjenjam Hosting Za Acc na CH

Započeo Michael!, Decembar 03, 2010, 19:21:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Delete ovo, Prodano!
Poslednja Izmena: Decembar 03, 2010, 20:24:07 POSLE PODNE od eLLyx


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

cristiane

Jel ti mene zajebajes? OK Vidimo se u ponedjeljak kad dodjes u skolu pronaci cu te

Locked
Poslednja Izmena: Decembar 03, 2010, 20:24:27 POSLE PODNE od eLLyx


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

cristiane

Citat: eLLyx poslato Decembar 03, 2010, 19:43:58 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Decembar 03, 2010, 19:40:05 POSLE PODNE
Jel ti mene zajebajes? OK Vidimo se u ponedjeljak kad dodjes u skolu pronaci cu te

NemoraÅ¡ me tražit Ä'aba, ovo je rezevni, imam joÅ¡ jedan ovakav -.-

Obecao si da ces prodati meni niko ti djaba ne trazi sto znaci da si me zajebao a to jako mrzim narocito kad me zajebe lik iz 1 razreda jnformaticar

Lock! Prodano
Poslednja Izmena: Decembar 03, 2010, 20:25:09 POSLE PODNE od eLLyx


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

cristiane

Citat: eLLyx poslato Decembar 03, 2010, 19:59:10 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Decembar 03, 2010, 19:46:32 POSLE PODNE
Citat: eLLyx poslato Decembar 03, 2010, 19:43:58 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Decembar 03, 2010, 19:40:05 POSLE PODNE
Jel ti mene zajebajes? OK Vidimo se u ponedjeljak kad dodjes u skolu pronaci cu te

NemoraÅ¡ me tražit Ä'aba, ovo je rezevni, imam joÅ¡ jedan ovakav -.-

Obecao si da ces prodati meni niko ti djaba ne trazi sto znaci da si me zajebao a to jako mrzim narocito kad me zajebe lik iz 1 razreda jnformaticar



Ko je rekao da sam te zajebo??? Kako ti znaš da nemam više acaunata??.. Znači kad skupiš cenera u kreditu dobit ces host i cao, imam ovakva 2 dobio sam ih jer sam uradio logo za jednog lika koji ima hosting [cenzura] :S I neznam di je problem?

A da kak da ne,a vidim sad si i cijenu smanjio samo sto cu ja platiti onako kako sam ti obecao...Na forumu mozes nekog zajebati sa tim svojim hostom a mene nemozes jer ides u moj grad u skolu....Meni nije stalo do hosta al necu dozvoliti da me neko zajebaje na takav nacin,tako da imas 2h roka da ponistis taj post u suprotnom cu te pronaci u ponedjeljak kkad dodjes u skolu

Citat: eLLyx poslato Decembar 03, 2010, 19:59:10 POSLE PODNE
Lock! Prodano

Ok ide lock !

A vaÅ¡e svaÄ'e prenesite negdje drugo, mogli bi ste možda kod SMODa na suÄ'enje ?