->Exodus RolePlay<- ReOpening .::Exodus v2.0::.

Započeo Tony Zero, Novembar 29, 2010, 14:56:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovo je nova tema za Exodus RolePlay jer se server opet otvara i sve informacije cete naci ovdje.

.::Neke informacije o serveru::.
-GameMod od Balkan Exodus je edit Ravensa,ali to nije samo preveden gamemod i pucaj,nego je ulozeno puno truda u njega i dosta je stvari izmjenjeno.Pokusavamo sto bolje da iskorijenimo tu rijes "nas mod je Ravens mod" zato sto rijetko ko voli igrati na Ravens modovima i skroz cemo ga promijeniti.Vec nakon 2-3 updatea gamemod ce se dramaticno promijeniti ali u pozitivnom smislu.Imamo free domenu za forum(ne zelim da bacam novac na forum,jer mislim da nije vazno jeli free ili ne,ali cemo uzeti web host ako nam krene sa serverom) i hods za server jos nismo uzeli jer se jos nismo odlucili od koga cemo uzeti,ali do kraja dana mozete ocekivati IP!Forum dobija .com domenu uskoro!Koristicemo Exodus v2.0 ali trenutno je Exodus v1.2(da,malo smo napredovali od v1.0).
.::Organizacije,mafije i bande::.

Los Santos Police Department
FBI
S.W.A.T
Urban Crew tj. Street Racers
Corleone Family
Yakuza Mafia
42 Street Grove
Ballas Family
AutoSkola tj. licenseri
Taxi Company
Hitman Agency
RTRS tj. novinari
Vlada
Obalna Straza

.
::EVENTI::.
-Za svu listu eventa kucajte /events.Mi pravimo evente na RP nacin,tj. vi morate sami da ih organizujete.Odlucite se koji hocete event od navedenih u komandi /events i odete tamo.Event mozete organizirati Vi,tako sto cete skupiti drustvo,ili na /ad reci da je u toku dogadjaj tu i tu i da ako oce da dodju.Ili,mozete zatraziti od admina da to sve organizira jer je to i njegova duznost.
Trenutno imamo sljedece evente:
-Trka do Vrha
-Box
-Street Race
-Fubal
-Hokej
-DM Event

.::Poslovi::.
Detektiv
Odvjetnik/Advokat
Diler Droge
Kradljivac Auta
Konobar
Mehanicar
Zastitar
Diler Auta
Kaskader
Bokser
Taxi Vozac
Bus Vozac
Dostavljan Novina
Vozac Kamiona
Dostavljac Pizza
Farmer
Ilegalni Farmer
Svercer Droge
Cistac
Diler Oruzja
Diler Matsa
Reper
Gradjevinar


.::Forum i IP::.
Forum : www.balkanexodusroleplay.tk---registrujte se jer bi nam to znacilo 
IP:do kraja dana

http://www.youtube.com/watch?v=wXWHpSWxWvY&feature=player_embedded
.::STA MOZETE OCEKIVATI::.
[/u][/b][/color]
Nove stvari se dodavaju svakog dana.Dodace se ako bude jos igraca nove 2 organizacije.
Najvjerovatnije ce biti preko 30 poslova a trenutno ima 26.
Sva glavna okupljalista sve dodavaju svakog dana.
Radi se na pravljenju prejakih TextDraw-awa.
Igraci sa poslom repera ce moci snimati svoje pjesme u Street Therapy studio.




Ovo je v2.0 ? Koja je razlika od 1.0 ..? (vidim isti opis)

btw: Sretno u daljnjem radu Servera!
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Opis je isti zato sto jos nije gotov v2.0 pa cemo koristiti v1.0 ali se stvari dodavaju svakog dana...opis ce se promijeniti  :D




KrÅ¡iÅ¡ pravila. Trebao si meni na PM poslati da ti unlock onu temu...  Ali uredu, ovaj put ću ti progledati kroz prste, pa ti ovo neću brisati.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265






Cobra 11

sretno,samo se meni cini da je isti opis...i da.... ti updateovi bi trebali  bit sto prije...


Lijep opis,dobar mod,video dobar,Definitivno igram ovdje ;)

Reko si IP do kraja dana...
Gde je IP ? xD
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

hosta sam kod DmZ Hosting..cujem se sa marcony-em na MSN-u,dogovaramo se i on odejdnom offline -.-'




makelele

sretno sa serverom. I samo jedna setnica ako ste ulozili puno trudo pa mogli ste svoj mod od 0 onda :D