Generation xXx Roleplay

Započeo Dario_Choki, Novembar 28, 2010, 14:32:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

.
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 09:59:51 PRE PODNE od Dario_Choki

...Neno...

joj e koji opis najbolji na balkanu  :D  :D  :D

makelele

svi su dosad stave makar i link foruma a ovi smao IP xD
Ali eto sretno vam u daljem radu :D

Sad sam bio na serveru,mod je od Los City servera ili kako vec,samo dodato par objekata i to je to..Nista posebno,tesko da ce uspeti...Ustvari,gotovo sam siguran da nece...Ali nema veze,srecno u daljem radu!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Mikic95

Po imenu teme sam znao da je neÅ¡to bezveze,  a sad kad sam vidio ovaj lijepi opis jasno mi je  :D :D

Al sReTnO - trebat će vam !
Poslednja Izmena: Novembar 28, 2010, 14:55:14 POSLE PODNE od ..::ArSeNaL::..

Cobra 11

sretno...ali nema tu srece...kao 2.... sta ti mislis?? da ce ti neko s ovim opisom doc....

lol koji opis wow.. plaka mi se kad vidim ovakvo nesto  :'( :'(



Mikic95

LoL na serveru kad upiÅ¡eÅ¡  /admins,  izbaci ti:   **Balkan Underground Admin Tem**     :'( :'( :'(

Mrsko mi bilo to mijenjat  :D stavio bi ja svoj gamemod al nemoze da se ubaci delaership nesto

Citat: Dario_Choki poslato Novembar 28, 2010, 17:23:37 POSLE PODNE
Mrsko mi bilo to mijenjat  :D stavio bi ja svoj gamemod al nemoze da se ubaci delaership nesto

Hahahahahah....Umirem :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Mikic95

Citat: Dario_Choki poslato Novembar 28, 2010, 17:23:37 POSLE PODNE
Mrsko mi bilo to mijenjat  :D stavio bi ja svoj gamemod al nemoze da se ubaci delaership nesto

Ma bolje bi ti bilo da srediÅ¡ ovaj Opis malo - iako ti je sve u banani  :'(


Pisi Propalo
Nemas Opis
LINK FORUMA?
MOD?????Xaxaxa

I mod vam je skinut....

UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Vidi ovog sto se javlja...A tebi ovaj opis lici na nesto? http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=13609.0 Da decko,to je tvoj opis...Sve neuredno,razbacano,nebitne stvari...Koga briga za /help i /ah na forumu...Strasno!  8)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Taj MOD je PROSLOST!!!!!!!!
Videces ti opis od novog moda..
I nisam trazio komentar od tebe nego pricam realno...
I mislim se vecina slaze samnom pogledaj malo komentare..Pa pisi
Necu se svadjam da ne popijem Ban.
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ne,i ja se slazem da je ovaj opis 0...Ali kako ti sebi dajes za pravo da vredjas ovo ako ni ti nisi nista bolji...Ajde,dobro,mozda jesi malo,ti si se potrudio da copy/paste komande..Bravo za tebe...-.-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.