Europa Samp...ponovno sa vama...!

Započeo Gamer.Im, Novembar 25, 2010, 18:08:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bas je fora kopirat druge... joj... sta da sad radim sa vama, da vas pobanam i sve obrisem?

black_dota

Citat: [CH]Corleone poslato Novembar 25, 2010, 18:52:38 POSLE PODNE
Opis je mozda slican...ali ingame nije...eventovi se ingame tako ne zovu...to samo tu...
ali kolodvor ce biti spawn jer mi se svida...xD
Samo mi reci jesi popio bancugu sa CH pa ti sad zao pa pravis server slican ch-u?

kakav je intro interesuje me jako

Sretno sa serverom. Doci cu cim dobijem IP adresu. Sto se tice CroHerze. Na njih nemam nikakvu primjedbu ali mi se ne svidja . (nemoj te pogresno shvatiti). Inace ne volim gdje ima jako puno igraca. Tako da vise volim igrat na serverima gdje ima po 20-30 igraca nego kad ima 300, pa kad dodju svi na jedno mjesto krene uzas laggat -.- ali sve u svemu oni su jako dobar server i lijepo napreduju.
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Cobra 11

Citat: Edin poslato Novembar 25, 2010, 20:22:48 POSLE PODNE
Sretno sa serverom. Doci cu cim dobijem IP adresu. Sto se tice CroHerze. Na njih nemam nikakvu primjedbu ali mi se ne svidja . (nemoj te pogresno shvatiti). Inace ne volim gdje ima jako puno igraca. Tako da vise volim igrat na serverima gdje ima po 20-30 igraca nego kad ima 300, pa kad dodju svi na jedno mjesto krene uzas laggat -.- ali sve u svemu oni su jako dobar server i lijepo napreduju.
ma tamo sam dobio krivo ban...i evo preko mjeseca dana cekam unban.....javio sam se nikoli par puta ali nista.....sad nezz kome da se jos javim....nije los server...naravno....predobar je.....ali me zivcira sto se sve kopira od zokya i sto su admini bahati...
Poslednja Izmena: Novembar 26, 2010, 15:10:46 POSLE PODNE od Cobra 11

Gamer.Im

Ja nisam banan sa CH...ja sam im medu najaktivnijim igracima :D...i nikada necu otici od tamo!!!!!!

A europa samp...ona je bila prije imalo oko 30 igraca...a sada cemo je otvoriti samo na 1mijesec...i nema veze sa mojom najdrazom CroHerzegovinom :D
Poslednja Izmena: Novembar 26, 2010, 14:04:01 POSLE PODNE od [CH]Corleone

Mikic95

LoL, lupaÅ¡ samo onak bezveze, koja korist od toga ako otvaraÅ¡ server na mjesec dana - Å¡ta ti misliÅ¡ da će ti neko doći na taj tvoj "server" i igrati mjesec dana (dok se server ne zatvori) pa onda opet nastaviti negdje drugo  ???

Gamer.Im

Ovo je okupljanje ekipe...stare ekipe....nemora doc niko nov...ak nezeli :D


Gamer.Im

IP dolazi za tocno: 2 sata i 30 min xD..BTW CH 4 LIFE

1000 bizeva,mislim da je to previse za gradice poput LS-a,SF-a i slicno :D
Poslednja Izmena: Novembar 26, 2010, 17:21:06 POSLE PODNE od Classico

Bizzevi Haha
To sve oni sBizz, ti samo stavljo koordinate druge na svakih 5 metara i eto toliko ispalo lol

Gamer.Im

Citat: eldar001 poslato Novembar 26, 2010, 17:20:15 POSLE PODNE
Bizzevi Haha
To sve oni sBizz, ti samo stavljo koordinate druge na svakih 5 metara i eto toliko ispalo lol

vise manje je tako :D

Citat: [CH]Corleone poslato Novembar 26, 2010, 18:03:53 POSLE PODNE
Citat: eldar001 poslato Novembar 26, 2010, 17:20:15 POSLE PODNE
Bizzevi Haha
To sve oni sBizz, ti samo stavljo koordinate druge na svakih 5 metara i eto toliko ispalo lol

vise manje je tako :D
I  na koji nacin ti bizzevi zaradjuju novac?
Koje su komande za firmu

Gamer.Im

Pa npr.ako je firma za Kafic,Trgovina onda ko kupi tebi sjedaju na paydayu pare na racun...

a ako je za Poslovi npr.Vozcac busa,Postar...Onda 40% dobiva radnik a ti dobivas 60% na pay day...

Komande: /firmapomoc ili /Busenieshelp tako nesto xD sve pise u /help

Citat: [CH]Corleone poslato Novembar 26, 2010, 18:11:00 POSLE PODNE
Pa npr.ako je firma za Kafic,Trgovina onda ko kupi tebi sjedaju na paydayu pare na racun...

a ako je za Poslovi npr.Vozcac busa,Postar...Onda 40% dobiva radnik a ti dobivas 60% na pay day...

Komande: /firmapomoc ili /Busenieshelp tako nesto xD sve pise u /help
A na koji nacin zaradjuje onaj Reket?