Potrebna pomoć svi serveri zaključani

Započeo Baksuz, Septembar 28, 2009, 21:33:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kad pokrenem SAMP svi server su pod lokotom. Šta da radim? Brat mi je to prijavio, kaže da je igrao i da je prije sve radilo, misli da je kao provaljen jer nema original igru, dali je to moguće.

za samp ti uopce netreba orginal igra to mos ljepo s piratskom verzijom igrat... a i nemogu bit bas svi pod lokotom :S




probaj re-install SA:MP, inace nema ti veze jeli original ili ne

Ma to sam i ja mislio, za disk, reko fučkaš disk, koda je bitno, al nadalje, sve zaključano... ne kužim.... :?


Je, skinuo ponovno i nanovo instalirao. I sad kad uÄ'em u samp, i u donjem dijelu izaberem recimo "internet" serveri idu u nedogled, nikad kraj i kod svih je onaj lokot nacrtan, na official takoÄ'er u favorites nemam niÅ¡ta i na bilo koji kad kliknem treba mi Å¡ifra, a kad stisnem connect onda izbaci neku greÅ¡ku. Ljudi oprostite, nisam to nikada radio pa neznam, a imam žarku želju probat igrat.

a rodo moj neznas ti opce uc....da ti objasnim....internet je svi serveri, favorites nema nista zato jer tu stavis server koji hoces da ga nemoras trazit.....kad ti se pojavi velika lista kraj svakog servera je lokot a on moze bit crveni i zeleni kad je crveni onda je zakljucano i treba sifra....kad je zeleno onda je otkljucano i samo 2 puta kliknes na server i onda se pojavi mali kvadratic i kliknes na connect.....a prije toga gore na vrhu gdje pise name moras napisat ime npr. Ivo_Ivic
Poslednja Izmena: Septembar 28, 2009, 22:07:09 POSLE PODNE od [SB]Gunjac

E da i tu je sad prikaz za connect te mi je prazno polje rcon password (btw. ne znam šta znači) i kad kliknem connect izbaci mi

"Microsoft Visual C++ Runtime Library" - to je naslov

a ispod piše

adresa na kojoj mi je igrica d disk bla bla bla folder

i ispod toga "This application has requested the Runtime to terminate it an unusual way. Please contact the applications support team for more informations"

e sad....


Correlli

Citat: Baksuz poslato Septembar 28, 2009, 22:16:48 POSLE PODNE
"Microsoft Visual C++ Runtime Library"

Izbriši gta_sa.set iz "\My Documents\GTA San Andreas User Files\" mape, a ako to neradi onda napravi novi raćun na svom OS i tamo igraj sa-mp.
Poslednja Izmena: Septembar 28, 2009, 22:18:54 POSLE PODNE od Don Correlli

I dalje isto prijavljuje, neznam Å¡ta da radim... koma

Probao, sam svašta, al opet isti error izbacuje.

omG..... daj msn ili evo ti moj   [email protected]
i adduj me i reci mi da si sa balkan sampa ali pre svega toga skini Team Viewer i ja cu da ti sredim -.- ae :)

neko nije dobio papicu :D
jaj ja kad sma dosao prviputa na samp sve sam znao :D (ne bas prviputa ali 4 puta je bilo jer prvuputa kad sam ga skinio je jos bio 1.b a ja probao s ono usranom vezom preko modema tako 3 puta a četvertiputa sam dosao na CH)
Najvaznije je uzet Team Wiever zet nekog tipa da ti pomogne da ti on to resi i to je to :D
8)

r4z0r

Citat: BeR0 poslato Oktobar 01, 2009, 16:34:26 POSLE PODNE
neko nije dobio papicu :D
jaj ja kad sma dosao prviputa na samp sve sam znao :D (ne bas prviputa ali 4 puta je bilo jer prvuputa kad sam ga skinio je jos bio 1.b a ja probao s ono usranom vezom preko modema tako 3 puta a četvertiputa sam dosao na CH)
Najvaznije je uzet Team Wiever zet nekog tipa da ti pomogne da ti on to resi i to je to :D
8)

Pogledaj datum proslog posta .. bre ne refresaj temu ! :SS

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Oktobar 01, 2009, 16:37:25 POSLE PODNE
Pogledaj datum proslog posta .. bre ne refresaj temu ! :SS

Ovaj topik je napravljen 28-ga rujna, a danas je 1. listopad, znaći par dana.