[POMOC]Port foward

Započeo Darko, Novembar 24, 2010, 16:18:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gledao sam ovaj TUTorijal : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=853.0

Ali nema slika uopce , a ja se nemogu snaci u tome...

Pa bih zelio da mi netko pokaze kako da port foward ruter da mogu napraviti server

Molim vas da ne spamate tu niti nista

Koji router imas?
Ako je za THOMPSON, sad cu spojiti jer bas imam doma jedan pa cu ti poslati slike sto moras raditi.
Poslednja Izmena: Novembar 24, 2010, 16:22:54 POSLE PODNE od Tommy_Diaz

Da


  • THOMSON TG782

To je taj najcesci za ADSL i to..

ja sam napravio kucni server evo ovako otisao sam ono gore sto se pise 191.1.1 tako nesto i tamo postavio server i radi na mom ipu drugi vide i mogu igrat samo sto se ip mjenja tu i tamo xD imam speedtouch ruter(modem)  :D :D :D

Citat: Darko poslato Novembar 24, 2010, 16:24:11 POSLE PODNE
Da


  • THOMSON TG782

To je taj najcesci za ADSL i to..
Steta, ja imam jedan koji sam dobio na poklon da mogu imat po kuci i wireless umrezeno sve, ugl, imam THOMPSON ST780i WL, mogu slikat svaki postupak pa objaviti slike ako ti moze ikako pomoci.

Ajd pls slikaj mi ono samo u njegovom panelu...

Ono kad idem 192.168.1.1

Pa cemo viditi hoce li sto pomoci

Evo, slikam.
Za 10 ak minuta bi trebao sve dovrsiti pa cu uplodati slike.
Samo da kazem - ako nemas T-Com softver u modemu mislim da ce ti onda ove slike biti beskorisne, posto je moj router s T-Com firmwareom.

EDIT: ne mogu postati novi post, pa editiram ovaj.
Sorry sto si cekao pola sata, prvo sam krenuo raditi video tutorijal, ali kad sam vidio da ima skoro 300MB ???, odustao sam od uplodanja istog pa sam napravio 10ak slikica.

Evo ti slike, sve ti je na njima ljepo objasnjeno:


Ako ti nesto nije jasno, kako sam i rekao - javi. Mogu uplodati i video tutorijal ako bas zelis, ali upload ce trajati dugo...
Poslednja Izmena: Jun 02, 2011, 02:10:33 PRE PODNE od Podrška

Punoooo hvala :D

Sve mi perfektno radi , bez problema..

Hvala jos jednom !