Gdje igrati GF or CH or BU

Započeo ozirisa, Novembar 20, 2010, 21:53:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako igram na Speedtouch Roleyplay serveru i dopizdilo mi je igrat kad igra 9 igraca skoro pa najvise 1 admin na serveru 1 gm ownere server neinteresuje.

Mislio sam preci na neki od ta 3 servera pa me zanima na kojem je bolja raja? I koji server je jednostavniji za naučit koristit se njim. Pošto je svaki GM drugačiji...

kat5

Citat: ozirisa poslato Novembar 20, 2010, 21:53:50 POSLE PODNE
Ovako igram na Speedtouch Roleyplay serveru i dopizdilo mi je igrat kad igra 9 igraca skoro pa najvise 1 admin na serveru 1 gm ownere server neinteresuje.

Mislio sam preci na neki od ta 3 servera pa me zanima na kojem je bolja raja? I koji server je jednostavniji za naučit koristit se njim. Pošto je svaki GM drugačiji...
Hh bakir ako ovako nastavi ST i ja cu otic..Ja sam Cortez sam da znas xD
Btw Pola STovaca je na GF i BU
Poslednja Izmena: Novembar 20, 2010, 21:57:37 POSLE PODNE od [ST]XundeR

BU- Ne!
CH- Ima puno igraca,ima dobre systeme! Moze se reci LEP server i lepo za igrati!
GF-Ovo je meni naj Server! Strogo vlada RP! Admin Team je super,ekipa je takodje dobra! Ma sve naj

-Moje misljenje  :P
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

odi na ch jer tamo je prava raja i mod nije kompliciran i uvijek imas gs-a ili admina da ti pomogne...susaj mene.xD


mene jedan admin na ch on tamo se puca sa nekima i ja da nadjem prevoz on mene smesti u areu razlog setas po cesti imam i sliku mislim kakav je to admin zato sto setam po ulici idem u areu na 30 minuta to je strasno nisam vido goreg admina ne vredjam ch admin team on je dobar ali ovaj admin je stvarno preso stvarnu meru..
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Nijedan od ova tri ostani na ST ;)
Al evo moje misljenje
CH----Nesvidja mi se sto je RP/DM +kao sto je ovaj ispred mene rekao admini su im tako bahati i umisljeni da nebih igrao tamo nema tih para
GF------>Ako volis RP a nezelis ostat na ST tu ces se sigurno zadovoljit :D....Server je po meni dobar
BU---->Ovdje nikad usao nisam :D

BU-lip je server. :)
CH-Nije mi nešto admini se prave face. :S
GF-Ako voliš pravi RP onda tamo igraj [bar tako kažu :D].

Dodji na ovaj server  mome opisu....imamo novi mod i krecemo iznova(mod koji je trenutno na hostu nece biti konacan vec jedan bolji),a od ovih gore navedenih gf ti je najbolji za RP,ch mnogobrojan ali 0 od igre ,a BU je sasvim solidan stim da imaju dobar gamemode
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

Jedna rijec CH.

Server je pun odlicnih stvari kao sto su vikendice,kuce,itd...tamo je igra zanimljivija jer ima puno noviteta i ekipa je super.
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

BAKA BAKA BAKA bakice :D
GF ima pr0 roleplay
CH puno igraca mrzim to
BU not bad ma hajmo ja i ti na himaciju :D 2ica :D
Zelis zaraditi sa iUreÄ'ajem ili Androidom?
Posalji mi svoj e-mail i prati upustva


www.speedtouch-samp.com

Mikic95

BU ----> Server mi nije baš nešto, nebih ti to preporučio
CH ----> Najbolji server na Balkanu - ima dobar GameMod i puno igrača
GF ----> Najbolji Server za RolePlay

IzmeÄ'u CH i GF ja bih ipak izabrao GF , neznam zaÅ¡to ali eto jednostavno mi se viÅ¡e sviÄ'a.

Eto, ja bih ti preporucio



  • CH




Uvijek se naÄ'e admin ili GS da ti pomogne.

Mod je super uraÄ'en i vrlo jednostavan , mape su isto tako odlicne.

Kao i lokacije , PD , Burg itd.


CH - nebih, je puno raje al nikad se nes uklopit sad kao kada ima 15 igraca, admini su face ja pitam za pomoc, ovaj dodje i napise nes vama na usluzi ja pitam os mi pokazat server kaze on oke ja sam ti na usluzi ja nastavio s pitanjima i izbaci me lik iz auta i reka da ode na event, bahato sve... al kako oces

GF- ja da imam vremena tamo bih igrao

BU-nisam nikad probao

Ja bih na GF, i preporucam ti no kako oces


  • CH - odličan GM, ima dobrih i loÅ¡ih admina, puno igrača i no lifera...
  • GF - ako voliÅ¡ čisti RP onda ti preporučujem ovaj server
  • BU - takoÄ'er dobar server, bio i ostao, odlična ekipa
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...