Kupnja novog računala

Započeo m-a-r-k-o, Novembar 20, 2010, 20:36:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo planiram kupit novo računalo (kučište) do 3000-3500 kn pa šta vi mislite o ovom http://www.konikom.hr/p9843/pc-aries-dx11/product_info.html

Onako nije los, sve zavisi zasta ti treba  8)

Dosta dobar komp mozes ti sa njim dosta toga poterati , samo ja bi pre sklopio sam svoju konfu jer je jeftinije a i bolje ispadne

konikom xD moj frend je isto tak u konikomu kupio comp cjeli i napanje mu crkavalo svaka 3 mjeseca

A nez ni sam  aj ako neko može neÅ¡to pronać...

dobar je ovako,ali pitaj ih brzinu refreshanja monitora..ako je ispod 70MhZ nemoj kupovati i uzmi sto veci monitor..ja imam 22 incha i dovoljno je..nemoj stediti na monitoru..to ti je najvaznije ako mislis na zdravlje..i da,moras racunar otvarati svakih 1-2 mjeseca i cistiti...




Ma monitor imam LCD 22 incha LG znači treba mi komp koji će moč pokrenut prosječne igrice ka npr GTA 4 i tako...


Moja preporuka ti je da probas naci quad ..

Ovo ja nebi uzeo, prastari dual core, ddr2 ram, napajanje mi je sumljivo sigurno je neko koje dolazi uz kuciste no name i samo ima 400w.

A za graficku pogledaj na kojem je mjestu u benchmarku GTA IV fps-a:

http://www.pcgameshardware.com/aid,704313/Radeon-HD-5450-Cedar-review-The-ideal-HTPC-DirectX-11-graphics-card/Reviews/?page=4

šta kažete na ovu konfiguraciju:Napajanje:INTER-Tech 650w
                                                   Matična:MB AsRock M3A770DE AM3
                                                   Grafička:VGA XFX HD5570 1GB GDDR5
                                                   Ram:DDR3 2X2GB Kingmax 1333MHz
                                                   Processor:AMD Phenom II X2 555 Black
                                                   Hdd:500gb Hitachi 16MB SATAII                                                 
Poslednja Izmena: Novembar 22, 2010, 19:42:02 POSLE PODNE od M~A~R~K~O