[MAP]Burg

Započeo mafica, Novembar 18, 2010, 16:33:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ‎(à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") poslato Novembar 18, 2010, 20:04:15 POSLE PODNE
Ako mislis ovo zastititi mislim da ces dzabe postati...
A zasto,bas sam se napatio da ovo uradim i sve iz glave sam radio i sad da mi neko samo tako uzme i stavi na svoj srvr

mapa nije losa,ali pogledaj malo ,to ti je burg 99% servera ce napraviti nesta tako slicno... I mislim da je bespotrebno zastiti neku mapu ako nista neces nascriptati za nju......

Citat: ‎(à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") poslato Novembar 18, 2010, 20:08:42 POSLE PODNE
mapa nije losa,ali pogledaj malo ,to ti je burg 99% servera ce napraviti nesta tako slicno... I mislim da je bespotrebno zastiti neku mapu ako nista neces nascriptati za nju......
a tko je rekao da necu,u prodamnici cu naskriptat /buy i ta sranja u kaficu cu nascriptat /drink za pice,a u casinu cu nascriptat igre na srecu...
Poslednja Izmena: Novembar 18, 2010, 20:10:15 POSLE PODNE od mafica

Citat: CH | Zero poslato Novembar 18, 2010, 23:46:17 POSLE PODNE


Upozorenje, sljedeći takav post ban.

Mafice, teÅ¡ko da ćeÅ¡ moći zaÅ¡tititi mapu, a to Å¡to kažeÅ¡ naskriptat ćeÅ¡ drink, buy... To svaki server ima, a svaki drugi server sa ureÄ'enim burgom ima takva stakla na njemu...


E da, Mapa ti je super  -.-
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Cobra 11

vidio sam razgovor u glavnom chatu..pa evo..doso sam rec da je dobra mapa...ne dobra nego odlicna..i ako nije problem da mafica ne komentira svaki post....spama bzvz...

Citat: Cobra 11 poslato Novembar 19, 2010, 15:26:45 POSLE PODNE
vidio sam razgovor u glavnom chatu..pa evo..doso sam rec da je dobra mapa...ne dobra nego odlicna..i ako nije problem da mafica ne komentira svaki post....spama bzvz...
jupiii :D
A stas kad mi je dosadno odem u chat nigdje nikog sve teme off tako da ...

Cobra 11

Citat: mafica poslato Novembar 19, 2010, 16:19:55 POSLE PODNE
A stas kad mi je dosadno odem u chat nigdje nikog sve teme off tako da ...
pa onda tu spamas????

lepa mapa.. i ne komentiraj svaki post ..



svaka cast 10/10

  Dream World RPG Macedonia Join : 178.63.80.210 :7783
~~  Zero Taylor ~~


Mikic95

Kad ste već refresh da i ja komentiram, Burg je odličan - bravo.


Lepa mapa 9/10 , potrudio si se pravo ...



Vrlo lose xD Salim se super je mapa 10/10 od mene! :D