Elektrostrojarska Skola Mec [Varazdin]

Započeo SlicK, Novembar 17, 2010, 20:44:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima,Zanima me koliko bodova i koji predmeti su potrebni za upis u tu skolu [naslov]
Ovo vas pitam zato jer se nakon 8 raz. planiram tamo upisat...Gledao sam na njihovoj stranici ali nista ne pise...Ako netko mozda ide u tu skolu  za Web dizajn ili nesto zna molio bi da mi odgovori  :)



Hvala!
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2010, 20:46:21 POSLE PODNE od Slick Crack
Mysterious roleplay

Sljedece godine se javi, da znam koji si po skoli. Ugl. to ti ovisi od godine do godine. Recimo za web dizajn je jedne godine 40, drugr 45, trece 43. Ove godine je za tehnicar za racunalstvo(moj smjer) bilo 45 bodova, a za dizajnera i medijskog je bilo mi se cini 44.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

kod nas nema Web Dizajnerska srednja skola....fuck.. :-[




Cobra 11

Citat: LordShigi poslato Novembar 17, 2010, 21:20:18 POSLE PODNE
Sljedece godine se javi, da znam koji si po skoli. Ugl. to ti ovisi od godine do godine. Recimo za web dizajn je jedne godine 40, drugr 45, trece 43. Ove godine je za tehnicar za racunalstvo(moj smjer) bilo 45 bodova, a za dizajnera i medijskog je bilo mi se cini 44.
koja si godina??? xd....i ja isto idem za rac. tehnicara..... 2 godina....

Citat: Tony Zero poslato Novembar 17, 2010, 22:11:22 POSLE PODNE
kod nas nema Web Dizajnerska srednja skola....fuck.. :-[

To ti je skoro isto ko i Racunalni Tehnicar, samo sto se ucite vise o webu i tome.. i takoder, mozes ici na ucenicki dom, tako da..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Na mec? Ja sam ti 1.D. Meni ti je Barčot razrednik ak ga znas. Inace ako oces za Web Dizajn onda ti je mec savrsen odabir. Mi smo bogata skola, ono, web dizajneri rade na MacBookovima a sam znas kolko kostaju.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Novembar 18, 2010, 15:17:52 POSLE PODNE
Na mec? Ja sam ti 1.D. Meni ti je Barčot razrednik ak ga znas. Inace ako oces za Web Dizajn onda ti je mec savrsen odabir. Mi smo bogata skola, ono, web dizajneri rade na MacBookovima a sam znas kolko kostaju.

Blago vama, mi radimo na starim krntijama :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


Muci me to sto nemam bas ocijene za to :( moram se jako potruditi... ::)
Mysterious roleplay

Samo ti daj sve od sebe i upast ces. Bez brige, i ja sam se bojao, a sad nakraju sam jedan od najvise bodova u razredu.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Novembar 19, 2010, 15:59:11 POSLE PODNE
Samo ti daj sve od sebe i upast ces. Bez brige, i ja sam se bojao, a sad nakraju sam jedan od najvise bodova u razredu.

Kakve ocijene si imao u 8. raz.??
Mysterious roleplay

Evo napisat cu ti samo predmete koji se boduju.

TEH YA RAÄŒUNALSTVO:
HRVATSKI:4
TEHNIÄŒKI:5
ENGLESKI:5
MATEMATIKA:5
FIZIKA:4
OPĆI:4

WEB DIZAJNER:
HRVATSKI:4
LIKOVNI:5
ENGLESKI:5
MATEMATIKA:5
FIZIKA:4
OPĆI:4

Inace ja sam imao sveukupno 52 boda. I da zapamti, jos dobijes bod ako imas uzorno ponasanje tak da pazi na to.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Pa prva godina ti je cista teorija, poslje dolaze strucni predmeti.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ok,hvala.Znam sve sta trebam...Moze lock!
Mysterious roleplay