[HELP]Nemam zvuk kod auta

Započeo BloOm3R!, Novembar 16, 2010, 23:14:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zasto nemam zvuk dok sam u vozilu samo radio radi.A dok drugi voze aute onda ima zvuk samo nema kada ja vozim...???


black_dota


Stavljo si modove, tak i men ;) Stavio jedan mod za motor, vise nijedan zvuk auta neradi..

The Writer

Meni se to desavalo dok nisam uskladio sve zvucnike kako treba

CitatMeni se to desavalo dok nisam uskladio sve zvucnike kako treba
Kako to mislis zvucnike jer mozda je tu meni problem jer sam u zadnje vrijeme prikopcao jos 3 zvucnika...pa nezz a reinstalirat gta nemogu jer nemam cd XD...
reinstalirao sam gta sa i opet nema zvuka kod autiju... :'( :'(

Poslednja Izmena: Novembar 17, 2010, 16:54:54 POSLE PODNE od Bloomer

Cobra 11

jesi pogledo u postavkama??? mozda je samo do toga...

I ja takodjer imam taj problem. U igri nemam ni jedan MOD. Tudje aute cujem, ali kad sam u svom necujem. Nije da mi smeta jer volim Radio X, ali me zanima u cemu je problem?

CitatI ja takodjer imam taj problem. U igri nemam ni jedan MOD. Tudje aute cujem, ali kad sam u svom necujem. Nije da mi smeta jer volim Radio X, ali me zanima u cemu je problem?
tocno tako
Ima li netko da zna neka kaze please.

black_dota

aa vi ne cujete radio ja sam razumeo zvuk auta ne radio

jesi probao da skrolujes meni se to desavalo i ja samo scrolovo gore i upali se radio
a i u options/audio options mislim da tako ide da tamo imas za radio da namestis

Citat: black_dota poslato Novembar 19, 2010, 10:59:46 PRE PODNE
aa vi ne cujete radio ja sam razumeo zvuk auta ne radio

jesi probao da skrolujes meni se to desavalo i ja samo scrolovo gore i upali se radio
a i u options/audio options mislim da tako ide da tamo imas za radio da namestis

Mi čujemo radio, ali ne nas* auto

* auto u kojem se vozimo

black_dota

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Novembar 18, 2010, 12:52:36 POSLE PODNE
I ja takodjer imam taj problem. U igri nemam ni jedan MOD. Tudje aute cujem, ali kad sam u svom necujem. Nije da mi smeta jer volim Radio X, ali me zanima u cemu je problem?
pa cek jel ti ne cujes radio ili sve?


black_dota

aha to

mozda je do audio options mozda si menjao zvukove (ako moze xD a ja mislim a moze)
mozda ti je neko cacko u opcijama (ili si ti )

ima mnogo mogucnosti koje nemogu ni ja sam da smislim xD