$$ZeTT$$ RolePlay ((OTVOREN))

Započeo hard95, Novembar 16, 2010, 20:52:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

sve sta ima veze s ravenom meni je bzvz,al ono necu pretjerivat mozda navratim pa se mozda i iznenadim...

oke dodji viidces nema puno ravena..morali smo od neceg poceti..ipak ...hvala u svakom slucaju

čisti ravens, ali edit puno :D
skype: marko.pintaric1 :)

black_dota

hahahahaha jos jedan quote mi ide u potpis

sretno sa serverom video sam da ste se potrudili i nadam se da ste editali mnogo taj gm

Zlatan_Ibrahimovic

Smijesan je taj potpis black :D.On samo laze :P.

ajde micke ti neznac ni ovo napraviti samo ide po ser i hakujes.....i dodjite sad na ser pa vidite koliko iam ravena

black_dota

Citat: hard95 poslato Novembar 17, 2010, 09:44:25 PRE PODNE
ajde micke ti neznac ni ovo napraviti samo ide po ser i hakujes.....i dodjite sad na ser pa vidite koliko iam ravena
ja cu mozda doci d vidim kakav je

Evo posto smo imali jednu prituzbu na forum da nije rasporedjen odlucili smo napraviti novi: http://zett.byethost15.com
pa et ovaljda je ovaj dobar...komentirajte jer nam je bitno sta drugi ljudi misle i o forumu a i o serveru
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2010, 12:57:45 POSLE PODNE od gonss.pwn

Citat: hard95 poslato Novembar 17, 2010, 09:44:25 PRE PODNE
ajde micke ti neznac ni ovo napraviti samo ide po ser i hakujes.....i dodjite sad na ser pa vidite koliko iam ravena
haha, ja hacker?? ajde kad sam ja hacko??? :D
skype: marko.pintaric1 :)

ako si ti Micke Boss nama si 5 puta najmanje pokusavao hakovati...ali ajde bilo pa proslo

Citat: hard95 poslato Novembar 17, 2010, 14:24:28 POSLE PODNE
ako si ti Micke Boss nama si 5 puta najmanje pokusavao hakovati...ali ajde bilo pa proslo

pa ja i jesam Micke_Boss i nisam vas hacko :D
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2010, 14:25:41 POSLE PODNE od Nicky_Boss
skype: marko.pintaric1 :)

ma nebrinem ja za ser imamo i mi veze nebrini ;)



U novom modu ima jedna novost koju jos ni jedan server nema a to je kad pritisnete TAB onda kliknete dvaput na ime nekog igraca i pokaze vam njegove podatke kako sto su godine novac itd.

hahah... bolje da to nisi napisao jer je to FS koju je skinulo preko 10 000 ljudi s http://forum.sa-mp.com/ ... znam iz osobnog iskustva , kad sam bio početnik na server sam ubacivao hrpu FS i ta je bila jedna od njih.... Sve u svemu dobar opis... ali ovo mi je sve pokvarilo... :D