GTA4

Započeo Edin, Novembar 16, 2010, 11:09:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

ja imam 8gb pa mi mnogo majne koristi w7 a laga preterano

Citat: black_dota poslato Novembar 16, 2010, 21:17:21 POSLE PODNE
ja imam 8gb pa mi mnogo majne koristi w7 a laga preterano

AH TI Pa koliko imas ulaza za RAM ?
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

black_dota

ulaza?

znam samo da imam 8 gb a koristi mi ceo sistem 1gb

Zlatan_Ibrahimovic

Ljudi u mene je dobar komp samo ne kontam nekad kao da mi steka dok igram ili mi se to meni prividja.Ne znam ni ja vise do cega je.Mozda je tako igranje xD

The Writer

Citat: black_dota poslato Novembar 16, 2010, 12:20:35 POSLE PODNE
Nadji na netu za GTA 4 sta ti treba da mzes igrati
ja samo znam da ja nmg :S

slaba grafa a ostal je super


nije zvog graficke jer ja imam 8500 i opet mi gta 4 super ide i na medium konfiguracijama

moguce jer je windows 7 kao sistem zahtjevniji od xp pa u pozadini dok igras igru rade neki procesi neophodni za 7 pa ti lagga igra

puu *ebem ti i kompjuter i ssve -.-
Evo ugradio ram sad imam 3 GB znaci 1GB i 2GB ukopcao posto imam samo dva mjesta za RAM.
i pokrenem gta 4 i opet koci sve isto -.-
Odem do druga i ubacim neku 256 MB graficku ali je bas jaka ta graficka i opet koci isto kao i na mojoj od 512 MB -.-
Sad se pitam do cega je jbt ako moze igrat na 256 grafickoj a imam rama 3 GB -.-
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

The Writer

Citat: edinzulic poslato Novembar 17, 2010, 19:10:41 POSLE PODNE
puu *ebem ti i kompjuter i ssve -.-
Evo ugradio ram sad imam 3 GB znaci 1GB i 2GB ukopcao posto imam samo dva mjesta za RAM.
i pokrenem gta 4 i opet koci sve isto -.-
Odem do druga i ubacim neku 256 MB graficku ali je bas jaka ta graficka i opet koci isto kao i na mojoj od 512 MB -.-
Sad se pitam do cega je jbt ako moze igrat na 256 grafickoj a imam rama 3 GB -.-

odgovori na ovo
1. kakva ti je jezgra racunara
2. da li imas slobodnog prosotra najmanje 70 gb
3. kada si zadnji put cistio ventilator
4. kada si zadnji put radio softversko spremanje (disk defragmant, disk cleanup i sl)
5. da li si probao igrati na minimalnnim grafickim zahtjevima igre

netreba grafa od gige ja imam pa opet steka... moja je Intel Mobile GMA 4500MHD 1024... stekenzi

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Advanced Idea Technology poslato Novembar 17, 2010, 19:19:21 POSLE PODNE
Citat: edinzulic poslato Novembar 17, 2010, 19:10:41 POSLE PODNE
puu *ebem ti i kompjuter i ssve -.-
Evo ugradio ram sad imam 3 GB znaci 1GB i 2GB ukopcao posto imam samo dva mjesta za RAM.
i pokrenem gta 4 i opet koci sve isto -.-
Odem do druga i ubacim neku 256 MB graficku ali je bas jaka ta graficka i opet koci isto kao i na mojoj od 512 MB -.-
Sad se pitam do cega je jbt ako moze igrat na 256 grafickoj a imam rama 3 GB -.-

odgovori na ovo
1. kakva ti je jezgra racunara
2. da li imas slobodnog prosotra najmanje 70 gb
3. kada si zadnji put cistio ventilator
4. kada si zadnji put radio softversko spremanje (disk defragmant, disk cleanup i sl)
5. da li si probao igrati na minimalnnim grafickim zahtjevima igre

1. To ne znam odgovoriti.. Jeli to ono brzina procesora. Kako provjeriti jezgro racunara ...
2. Imam 120 GB slobodno.
3. Sinoc komplet racunar, sve redom ;)
4. Tek sam instalirao windows 7 prije par dana ... Sad cu to odraditi
5. Jesam probao sam i opet mi zastaje ...

Pozz
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

napravi disk cleanup i disk defragment jer ak imas nepotrebnji file-ovi to ti usporava PC i stekaju igre, nema veze koliki ti je RAM i takve sranja..



ee moj drug to sam davno uradio i pokusao ali nista ;)
ipak tebi hvala ;)
Jednostavno sam se oprostio od GTA 4   :'(
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

hm... rezolucija postavi na 800x600..

ak ni to ne radi onda je problem u win7

jer win7 je advanced windows koji uzima RAM memorija da bi radio znaci :

trebas minimum 4GB ram i quad core
Poslednja Izmena: Novembar 27, 2010, 15:24:17 POSLE PODNE od Derekonja



Ako nisi resio problem za seckanje evo ti resenje, nije do nikakve graficke, i meni tako seckalo:
1. Otvoris msconfig.
2. Otvoris treci tab.
3. Odstikliras Windows Event Log.
4. restartujes komp, udjes i cepas.  8)
Poslednja Izmena: Novembar 30, 2010, 07:37:15 PRE PODNE od Marco Brate

Pozdrav ljudi mozelimi netko pomoci kako da instaliram gta4 na windows7 ultimate unaprijed hvala
Poslednja Izmena: Januar 16, 2011, 16:45:00 POSLE PODNE od asim_s

Citat: Marco Brate poslato Novembar 30, 2010, 07:36:54 PRE PODNE
Ako nisi resio problem za seckanje evo ti resenje, nije do nikakve graficke, i meni tako seckalo:
1. Otvoris msconfig.
2. Otvoris treci tab.
3. Odstikliras Windows Event Log.
4. restartujes komp, udjes i cepas.  8)

Jaoo hvala ti za ovo mnogo,meni je na najvecoj rezoluciji i very high detaljima seckao San Andreas,sad kad sam ovo uradio radi odlicno ! :)

E sad pitanje...Razumem se u Nvidia graficke kartice,znam koja je bolja od koje,kad za igricu pise system requirements znam da vidim dal' imam dovoljno jaku i sve to..Ali zamenio sam graficku jer je stara otisla,i sad nemam apsolutno pojma posto je ATI Radeon. Moje pitanje je da li bih mogao da pokrenem GTA 4 na grafickoj kartici: Ati Radeon x300/x550/x1050 Series (256MB) ?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.