GTA4

Započeo Edin, Novembar 16, 2010, 11:09:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz ljudi evo instalirao sam winodws 7 ultimate i instaliram gta4 i sve normalno pokrenem i sad mi malo zastaje dok igram -.- zasto to a na winodws xp sp3. mi je sve bilo odlicno bez problem -.-.. Do cega moze biti evo konfiguracije kompjutera:

System:

Manufacturer: NEO
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU E1400 @ 2.00 GHz 2.01 GHz
Installed memory (RAM): 2,00 GB
System type: 64-bit Operating System
HD: 280 GB
Graficka kartica: Nvidia GeFORCE 8600 - 512 MB
___________________________________________
usput dali neko zna gdje mogu skinuti drivere za ovu svoju maticnu plocu jer driveri na diskovima podrzavaju samo wind xp /vista ;) ... Pozdrav
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

black_dota


graficka ti triba bit 1gb da bi ti sve islo ok


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

Dali bi ja mogao da igram, evo kakav je moj komp
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU  E4500 @ 2.20GHz 2.20Ghz
RAM: 1.0 GB

black_dota

Nadji na netu za GTA 4 sta ti treba da mzes igrati
ja samo znam da ja nmg :S

slaba grafa a ostal je super

Evo minimum koliko treba
GTA 4 Minimum System Requirements
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz or equivalent AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Memory/RAM: 1GB for XP and 1.5GB for Vista
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 or 256MB ATI X1900
Hard Disk Space: 16GB free
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1

BTW: Moj 1000 post xDDD

ok onda kupujem novu graficku imate li ikakav prijedlog vas koju da uzmem ali nemoj te mi sad cijenu napucavat :) nesto realno ;)
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

nemoras bezveze kupovat graficku gta 4 moze 100% na grafi 512

BalkanGaming

Citat: edinzulic poslato Novembar 16, 2010, 11:09:01 PRE PODNE
Graficka kartica: Nvidia GeFORCE 8600 - 512 MB
Nije grafika problem. Trebas DirectX instalirat a ne vi ga neinstalirate !

eee a gdje da nadem kolika m ije graficka i sva ta sranja ;:DDD D???

Citat: mafica poslato Novembar 16, 2010, 15:11:38 POSLE PODNE
eee a gdje da nadem kolika m ije graficka i sva ta sranja ;:DDD D???

desni klik na my computer i opcije i otvoriti se mali prozor i sve ti pise konfiguracije kompjutera to je za sistem, a graficka ti je u postavkama ekrana desni klik na desktop pa opcije>pa ima opet ja msm nesto opcije i ides na adapter i tu ti pise o grafickoj ... za graficku to je na windows xp a na windows 7 jos nisam uspio naci xD ....

A ja sam instalirao directX 9.0... Sad cu skinuti 10.0 onaj najnoviji za windows 7 pa cu vidjeti dali ce onda kociti...


EDIT: Evo instalirao sam DirectX 11 skinuo sa neta 570 MB . i opet mi gta koci dok igram. To nije neko veliko zastajanje jako je malo ali smeta dok se igra . Pokusao sam smanjit rezoluciju i sve stavio na low i opet zastaje dok igram ...
Poslednja Izmena: Novembar 16, 2010, 17:14:52 POSLE PODNE od edinzulic
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

black_dota

ati radeon 1570 hd

to kupi :D

negde 160-170 evra je

Lako reci kupi a pare???

black_dota


Citat: black_dota poslato Novembar 16, 2010, 20:49:51 POSLE PODNE
Citat: black_dota poslato Novembar 16, 2010, 20:18:27 POSLE PODNE
negde 160-170 evra je

za one koji ne vide ceo moj post

Evo sad sam razgovarao sa jednim majstorom kaze da to nije do graficke vec do rama. Ram mi je 2 GB + instaliran mi windows 7 ultimate i ona zauzima oko 700 do 800 MB Rama. A za GTA4 mi je potrebno minimalno 1,5 GB Rama slobodno a preporuceno 1,7 GB Rama. Tako posto ja imam samo dva ulaza za RAM Memoriju i ukopcano je 2x 1GB tako da cu uzet jedad ram od 2 GB, a jedan ce ostati 1GB i imat cu 3GB Rama... Ipak puno hvala ;) pozz...
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!