Exodus RolePlay‚ v1.0~By Tony Zero~

Započeo Tony Zero, Novembar 15, 2010, 22:29:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ima par bugova ali je ostalo ok 8)
Poslednja Izmena: Februar 23, 2011, 14:02:51 POSLE PODNE od Axel Nelson
//


Johnny

Uzeo sam mod da editujem,i da napravim nesto al imam preveden Raven's pa cu od njega da krenem jer je ovo edit mozda 40% al bolje sam da pravim mod :)

Molim vas mozeli mi ko reci ili pomoci nekako da uklonim BUG ti si afk sto pise jeli zna ko kako se uklanja ili da skinete bug pa stavite link ako zna ko nek mi poslaje poruku sto prije molim vas samo to svidja mi se ali samo mi bug problem da mi neko kaze kako da ga ukolnim
Poslednja Izmena: Mart 03, 2011, 21:52:16 POSLE PODNE od nesa97


Uploaded with ImageShack.us


Pitanje za vlasnika servera:
Presao sam citavu mapu san andreasa i nikako da nadjem Street racers bazu ? mozel help??

Citat: aARONNNN poslato Mart 18, 2011, 15:48:27 POSLE PODNE
Pitanje za vlasnika servera:
Presao sam citavu mapu san andreasa i nikako da nadjem Street racers bazu ? mozel help??
Banat je,SR nema vec Crew tako nesto i nalazi se na istom mjestu kao na Edimaxu,ali su mnogo zbugani nemaju nista

GM je extra samo da se jos neke stvari urade i da se prevede to sto je ostalo :D
I mozel mi neko dati pawno cod od ovih objekata Hvala



Ovaj GM je sjajan samo ne valja Å¡to svi ljudi mogu da voza sva auta od svih organizacija...  :(  ???




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Johnny

Citat: SEJFO poslato April 15, 2011, 00:21:44 PRE PODNE
Ovaj GM je sjajan samo ne valja Å¡to svi ljudi mogu da voza sva auta od svih orga
nizacija...  :(  ???
GM nije za pocetnike,moras na server /oldcar i vidis id auto i onda u GM podesis idove za koje zelis auto.  ;)

Ma ne to nisi skontao nego npr ja sam civil i mogu da vozim auto od grove street mafije kako popraviti to?




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Nemozes da vozis ja imam ovaj mod edit skroz sto mogu radim na njemu i kad sam civil udjem u gsf auto i pise namte kljuc tako od sveke bbande ili org .Popravio sma mu bug u vjecnici i na poslovima popravio bug posto kad uzimas poso odletis u selo i stavo na sve bande baze sa kapijama


Uploaded with ImageShack.us


Da li ti znaÅ¡ neki tut pokazati za Raven's da stavljam kapije dosada iz drugih servera kopiro to i pokuÅ¡avao uvijek mora biti 3-4 errora... a i viÅ¡e  :'(




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Johnny

Slusaj nemoj da spammas jer ce moderatori lock ovu temu zbog tvog spama i drugi nece moci da izjasne svoj sitni problemic.

Klikni ovde ---> Razgovor u vezi PAWN-skriptanja(TU PROBELEM) Procitaj pravila pre postanja!

Klikni ovde --->Tutorijali u vezi skriptanja(TU CITAJ I RADI KAPIJE)

Pozdrav,
    Johnny[E]

Te sam sve pokuÅ¡ao ali nisu za moj GM čini mi se...  :'(




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click