Zzz :/

Započeo KingSton, Novembar 15, 2010, 20:51:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

-Vase ime po mogucnosti i prezime -Kako cu se ja zvati ako vam dam ime ???  (slm se)  Marjan Marjanski
-Gdje zivite i gdje ste rodjeni -Zrenjanin/Serbia
-Koliko imate godina -14
-Kako ste saznali za balkan-samp.com forum - ///
-Vase misljenje o forumu -Forum je mnogo super, ali eto zajebo sam svoju priliku da budem sa vama i da ucim skriptati (sto sam objavio mexico mod :( )
Znam da ce me opet Banati al eto sta mogu,uprskao sam svoju priliku i ne mogu sad vise nista da ucinim ...

-Sa kojeg servera dolazite(ne smijete stavljati IP servera i forum tog servera) - ///
-Koliko dugo igrate SA:MP -3 godine
-Da li skriptate -Znam ponesto

Ako bi mogao da dobijem jos jednu priliku bio bih jako zahvalan.... Mada znam vec odgovor   :-[

ZASTO sam objavio Mexico mod ?

Pa ovako: Extreme je trazio skriptera da popravlja bugove i da sredjuje polako mod....
Ja sam ga pitao par puta! Jednom mi je poslao poruku i rekao da pristaje i da ga dodam na MSN,ja ga dodam on me BLOCK i tako 2-3 puta!

4 put smo se opet dogovorili... Meni je MSN bio u kvaru i dodao sam ga na Skype ALI on me je opet BLOCK i onda mi je THEO poslao mod i ja iznervirao me je jako sto me tako zajebavao i eto sta se desilo!

Ali eto sad sam tek video sta sam uradio i jako mi je zao!
Ako bi nekako mogao da mu se oduzim neka on to kaze!

Cobra 11

ja nisam niko i nista tu....volio bih da ostanes....ali o tome correli (( ako se ne varam )) odlucuje...

Correlli

Citat: KingSton poslato Novembar 15, 2010, 20:51:38 POSLE PODNE
Ako bi mogao da dobijem jos jednu priliku bio bih jako zahvalan.... Mada znam vec odgovor   :-[
Bravo! Polako se već učiš. Još da prestaneš dolazit ovamo sa novim korisničkim računima i položio si test o tome kako se treba ponašati kad imaš zabranjen pristup ovom forumu.

Rečeno ti je da nemaš šta ovdje raditi poslije onoga, i upozorio sam te da to NE uradiš, ali nisi me slušao.

Zbogom.