Pozdrav :)

Započeo Frankie Yale, Novembar 14, 2010, 19:49:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Eo nakon duuugog vremena (2-3 godine) uhvatila me neka nostalgija za ovom [cenzura]om igrom, a posto imam puno vremena jer sam zavrsio skolu... Bio bi red da svratim malo opet...nznm koliko sad tu ima starih igraca iako sumnjam da ih ima puno...pa sam vecini nov...a za one starije vjerovatno me se sjecaju (Frankie Yale)... posto smo igrali svi zajedno na ?? serveru...necemo ga imenovat da ne ispadne da reklamiram... i eto...to bi bilo to od mene:)

Edit:( nisam vidio pravilo )
-Vase ime po mogucnosti i prezime - Nebi to navodio...sorry jbg
-Gdje zivite i gdje ste rodjeni - ni to
-Koliko imate godina - 19
-Kako ste saznali za balkan-samp.com forum - paa mislim da vlasnik ovog servera je bio igrao samnom jos prije na jednom drugom balkanskom serveru prije nego sto je napravio ovaj...
-Vase misljenje o forumu - jednostava...sto je dobro :D
-Sa kojeg servera dolazite(ne smijete stavljati IP servera i forum tog servera) - /
-Koliko dugo igrate SA:MP - 4 godine :D
-Da li skriptate - a ono tu i tamo...morao bi se prisjetit al uglavnom da :D
Poslednja Izmena: Novembar 14, 2010, 19:52:17 POSLE PODNE od Frankie Yale

Lol,ovo nije server. :S
Dobrodošao.

cek ovo je samo forum...nemate svoj server? uz ovaj forum?


black_dota

Dobrodosao,nauci skriptati,zabavi se,postuj pravila,itd

Ovo nije srv ako si to mislio

Ovo nije forum za server. Ovo je forum koji uči skriptanju  ^^
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Cobra 11

dobrodosao...i kao sto vidim drugi su ti odg...da ovo nije server....ovo je samo balkanski forum koji uci skriptanju....

Dobrodosao,posjeti se za scriptanje,naici ces na mnoge korisne TuT-ove.POSTUJ PRAVILA i zabavi se... ;D