Zaštita sigurnosti - MX - RP vazno!

Započeo Slay, Novembar 12, 2010, 23:21:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako, netko tkome sam ja vjerovao me "izdao". Mod koji je zbugan tj. koji je na mexico roleplay serveru je ukraden! Nikome nisam slao niti primao ista da bi mi ubacili keyloger nego je netko skinuo skriptu sa panela kao i sve registrirane racune! Sada upozoravam SVE ljude, korisnike balkan-samp.com koji koristite ISTU lozinku ovdje kao i na mx-rp da je promjenite da nebi doslo do krada! Ovim putem se zelim ispricati svima jer sam ja najvise kriv za ovo, nazalost mod koji je ukraden je verzije: BETA 5 sta znaci da u tom modu lozinke nisu hashirane. Mod je ionako obicno GF smece koje se napravi u mj. dana ali je stvar sigurnosti. Jos jednom se ispricavam svima na neugodnostima.
Kristijan Stipić

Evo ga opet spamma. :S
EP jel ti radiš mod od nule za MX-RP ili?

Neka spama, nece dugo znam o kome se radi. Sve cete saznati cim se ovo rjesi, mode skinite koristite ja sam provjerio nije nikakav keylogger samo ima racuna od korisnika
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Novembar 12, 2010, 23:26:51 POSLE PODNE
Neka spama, nece dugo znam o kome se radi. Sve cete saznati cim se ovo rjesi, mode skinite koristite ja sam provjerio nije nikakav keylogger samo ima racuna od korisnika
Pa koje je to dijete napravilo? :S

zbog postovanja prema tebi i lord shigiju,skinuo sam GMa i obrisao




Nije vazno tko je i sta je bitno je da ce se to rjesiti i stvarno mi je glupo sad neznam sta da kazem sada cu zatvoriti mx-rp na neko vrijeme dok se situacija ne smiri
Kristijan Stipić

makelele

a sad je najveci problem za ljdu koji su se reg na mexiko i sad taj lik vidi pass njhov


Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.

fack,ima nase onda acc.-ove..Izgleda da mora biti globalac