[GM] Country War RP Finalna Verzija!!!

Započeo r4z0r, Septembar 21, 2009, 12:05:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


turker_kc

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Oktobar 13, 2009, 17:54:11 POSLE PODNE
i jos uvijek nije 100% optimizirano...

a dobro bullet smiri malo nije on scrpiting freak ko ti  :D :D

r4z0r

Citat: Trawis poslato Oktobar 13, 2009, 17:53:14 POSLE PODNE
lijepo,lijepo ;)
zasto neces vise update-ova radit? ???
Pa neznam sta se vise ima radit u 2 mala grada .. sem novih komandi , al neka malo odmorim pa cu vidit kako dalje xd ..
A bullet ima svoje posebno scriptanje svima nepoznato pa ne zamjerite liku xD

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Oktobar 13, 2009, 18:07:17 POSLE PODNE
A bullet ima svoje posebno scriptanje svima nepoznato pa ne zamjerite liku xD
Ako je tebi nepoznato onda ne znaći da je svima. Bullet je u pravu, optimizirana koda je najbolja koda.
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2009, 18:31:00 POSLE PODNE od Don Correlli

nisi ti cist.. ja sam ti rekao sta je problema al dobro sta cu ti ja... uglavnom znas u cemu je problem? obicno ovi pocetnici ce sada gledati i raditi po tvome modu a tvoj mod je jako spor te neoptimiziran i lose napisan... 2 primjera iako ih je pun mod; umjesto #define direktive mogao si napraviti enum, zasto? zato jer se brojevi sami povecavaju > 0-n;
2. primjer SetPlayerClass(playerid, classid) * mislim da je tako; se moze napisati u vrlo jednostvanom macro-u:


#define SetPlayerClass(%1, %2) \
gTeam[(%1)] = %2


te je naravno i brze.. i naravno to se ne zove "nepoznato skriptanje" nego se radi da ide sto brze...(a i manje tipkanja obicno :P )

r4z0r

Ja sam osrednji scripter niti sam pocetnik niti profesionalac .. radim po svom i nisam do sad primio niciji savjet sem kad je neka greska u pitanju .. imas pravo na kritiku i to prihvatam .. to po cemu ti govoris da radim je za mene prekomplikovano pa jos neko vrijeme necu tako radit .. sto se tice moje scripte nista joj ne fali , a da se i crpit znanje iz nje ..


bTw. ne kuzim to tvoju rjec "sporo" ..

Sporo znaci da nije optimizirano da bude najbrze sto moze biti u ovom kontekstu...

Napravio sam tut sad za macroe pa da vidis da i nije tesko kako mislis nego vjerovatno si lijen da uopce probas...

daj te neko download link ovi mi vise nerade :(

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









to dobar je GM,ali meni izgleda ko da je vise DM mod ali svak acast



r4z0r

Ovo su verzije za 0.2x nije preporucljivo da ih downloadate ..
Imate temu sa slicnim gamemodom za 0.3a


ja trazim neki prevedeni gamemod ali oavj mi se izgleda najj sviÄ'a pa mozel ko rec zasto link download neradi

Svaka cast ! Nego da vas pitam imal ko da stavi ovaj game mod to jeste novi upload link ! nerade linkovi !
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2009, 21:28:58 POSLE PODNE od SaMPeR