Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 17:47:21 POSLE PODNE
Pas mateeeer!!! Pao mi win i sad sam dizo novi, nemam countrya, nemam DMa NEMAM NISTAAAA AAAAAAAAAAAAAAA UMRT CUUU
Pa zaklat cu se stvarno :( A nemam pojma kako sam radio DM server, a jos manje country niti mi pada napmet opet to radit :D
Zato se backup cuva na vise mjesta... ja npr imam kucni server na koji stavljam backupove od svih kompova...

Ma imam jedan hosting i danas sam mislio kad dodjem iz skole da sve stavim tamo, jer cu morat rusit win.. Kad dodjem kuci ono neradi :S

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 17:52:44 POSLE PODNE
Ma imam jedan hosting i danas sam mislio kad dodjem iz skole da sve stavim tamo, jer cu morat rusit win.. Kad dodjem kuci ono neradi :S

LoL, a kaj si ti tocno napravio na onom modu xD?

Log/Reg je downloadan, banka system je down-an.... Ti si dod'o mape i portove? xD
Cak sam naso jednu mapu sa foruma ^^

/makeobject i /veh by BloodMaster (Molim pljesak)

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 01, 2011, 17:56:45 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 17:52:44 POSLE PODNE
Ma imam jedan hosting i danas sam mislio kad dodjem iz skole da sve stavim tamo, jer cu morat rusit win.. Kad dodjem kuci ono neradi :S

LoL, a kaj si ti tocno napravio na onom modu xD?

Log/Reg je downloadan, banka system je down-an.... Ti si dod'o mape i portove? xD
Cak sam naso jednu mapu sa foruma ^^

/makeobject i /veh by BloodMaster (Molim pljesak)

Server ima 8000 redova + 21 tisucu objekata.. Malo nako puno sam dodao ;)

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 18:18:37 POSLE PODNE
Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 01, 2011, 17:56:45 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 17:52:44 POSLE PODNE
Ma imam jedan hosting i danas sam mislio kad dodjem iz skole da sve stavim tamo, jer cu morat rusit win.. Kad dodjem kuci ono neradi :S

LoL, a kaj si ti tocno napravio na onom modu xD?

Log/Reg je downloadan, banka system je down-an.... Ti si dod'o mape i portove? xD
Cak sam naso jednu mapu sa foruma ^^

/makeobject i /veh by BloodMaster (Molim pljesak)

Server ima 8000 redova + 21 tisucu objekata.. Malo nako puno sam dodao ;)

Da imas milion redova, djaba... vise ih nemas :-* A skini .amx sa hosta i nekako dekompilaj...

Correlli

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 17:47:21 POSLE PODNE
Pas mateeeer!!! Pao mi win i sad sam dizo novi, nemam countrya, nemam DMa NEMAM NISTAAAA AAAAAAAAAAAAAAA UMRT CUUU
Pa zaklat cu se stvarno :( A nemam pojma kako sam radio DM server, a jos manje country niti mi pada napmet opet to radit :D

"Recover My Files" program ti možda može pomoći.

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 01, 2011, 18:29:24 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 17:47:21 POSLE PODNE
Pas mateeeer!!! Pao mi win i sad sam dizo novi, nemam countrya, nemam DMa NEMAM NISTAAAA AAAAAAAAAAAAAAA UMRT CUUU
Pa zaklat cu se stvarno :( A nemam pojma kako sam radio DM server, a jos manje country niti mi pada napmet opet to radit :D

"Recover My Files" program ti možda može pomoći.

Mislim da to moze pomoci samo kad ti deletas file, a ne kad rokne wins...


A eto mu kad nema dve particije

Imam 3 particije -.- Ali sve sam spremao na desktop pa.. :(((
Igrao sam SAMP i ugasio mi se komp, ja otiso spavat i ujutro doso kad nema winceka :(

I Blood, sve mi particije po 400 gb :D imam 1,2 tb :P

Pa cek malo, zasto si onda formatirao disk samo? Šta je tako teško bootati linux ili nesto, backupati podatke i reinstalirati winse?


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Formatiro sam C particiju.. A ako idem bootat nesto na D ili E disk onda gubim sve sa D ili E diska.. a na D mi je sve potrebno vako za zivot, a na E mi pjesme

Ljudovi da li imate neku ideju za registraciju na serveru mislim pre registracije... Znate ono kao pravila ili dobrodoslica jer vi imate jos neku bolju ideju... Napisite ono sta bi vi voleli da pise ili samo na koju foru

Citat: eXtreme poslato Februar 01, 2011, 19:41:28 POSLE PODNE
Ljudovi da li imate neku ideju za registraciju na serveru mislim pre registracije... Znate ono kao pravila ili dobrodoslica jer vi imate jos neku bolju ideju... Napisite ono sta bi vi voleli da pise ili samo na koju foru

Ajmo svi kopirat CH...

Napravi ISTO ko na CH, cak kopiraj onu recenicu, ma cak ostavi ono Skripter: Djuro, napisi i CH 3.0, sveee isto ;-)

A sta ti ocekujes od nas? Da ti mi damo ideju, i kad ti otvoris server danas/sutra, tu ideju stavis pod unikatnu i onda ju autor nemoze koristit... divno...

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 01, 2011, 18:49:49 POSLE PODNE
Imam 3 particije -.- Ali sve sam spremao na desktop pa.. :(((

Omg, sve stavis na npr D i onda desni klik -> copy i na radnu povrsinu desni klik -> paste shortcut ^^ tak ja sve radim...

Ja bas neplaniram kopirati CH ja hocu da cujem vase ideje i naravno svi idete u creditse na otvaranju servera a to mi treba jer imam jedan bug koji je neresiv pa mora tako :'(

Sve sto ljudski um moze napraviti, to može i popraviti.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: eXtreme poslato Februar 01, 2011, 19:53:23 POSLE PODNE
Ja bas neplaniram kopirati CH ja hocu da cujem vase ideje i naravno svi idete u creditse na otvaranju servera a to mi treba jer imam jedan bug koji je neresiv pa mora tako :'(

Koji bug? Nista nije nerjesivo

Ili lijepo otvori temu u "Pomoc u vezi Pawn Skriptanja" pa cemo ti svi pomoc... Samo opisi problem, navedi neke djelove i skripte... Nemoj samo ko neki: "Imam problem s objektima. Pomozite"