Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 29, 2011, 21:36:43 POSLE PODNE
BestOne, Mafia, i Vilko prekinite vise sa spamom zadnje 3-4 strane sve vasi postovi

Ko nam se javio -.- Zadnjih 6-7 tema sve tvoji postovi

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 29, 2011, 21:36:43 POSLE PODNE
BestOne, Mafia, i Vilko prekinite vise sa spamom zadnje 3-4 strane sve vasi postovi

Ne jebi dota



black_dota

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 29, 2011, 21:38:47 POSLE PODNE
Citat: [IG]black_dota poslato Januar 29, 2011, 21:36:43 POSLE PODNE
BestOne, Mafia, i Vilko prekinite vise sa spamom zadnje 3-4 strane sve vasi postovi

Ko nam se javio -.- Zadnjih 6-7 tema sve tvoji postovi
nerazumem?

brojte postove od 170str koliko je bestone,mafica,i vilko koliko su napravili a koliko ja

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 29, 2011, 21:58:32 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 29, 2011, 21:38:47 POSLE PODNE
Citat: [IG]black_dota poslato Januar 29, 2011, 21:36:43 POSLE PODNE
BestOne, Mafia, i Vilko prekinite vise sa spamom zadnje 3-4 strane sve vasi postovi

Ko nam se javio -.- Zadnjih 6-7 tema sve tvoji postovi
nerazumem?

brojte postove od 170str koliko je bestone,mafica,i vilko koliko su napravili a koliko ja
Ti i Bestone ste isti. Spamate 100 postova u jedan dan.. -.-

Sad ste svi postali dosadni.  Prekinite sa svaÄ'om ko viÅ¡e spamma, jer spammate chat.   (:
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Evo jedem neke kekse, idem po drugim forumima nako bezveze i citam sta ljudi misle i tak to... Nadam se da cu u petak dobit makar 2 iz zemljopisa jer stvarno nemam zivaca za tu nastavnicu.... A tek fizika? ??? A joj, nastavnica samo "khm, a ovaj... pa em, hmm khm..." i nista drugo nezna, pise po ploci i izvodi nas pred plocu i neobjasnjava... Bilo jednom gradivo neko (pocetkom godine), i sad ona kaze "Djeco, ako ovo znate imate 3, ubiti ovo je gradivo za tri", i sad izvede ovog jednog pred plocu, on je SVE znao i sad on sretan misli da ce dobit 5, kad nastavnica kaze: "Ovo je gradivo za 3 pa si zaradio jednu ljepu trojku" -.-'

Jucer sam pogledo zadnju epizodu "The Tudors"-a druge sezone i mog' rec da je gl*po zavrsilo, ovoj odjekli glavu... A zenska bas bila zakon...
Poslednja Izmena: Januar 29, 2011, 22:29:58 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster

Mikic95

Kako je tek meni iz Zemljopisa, u Utorak prva dva sata zemljopis, prvi sat odgovaranje, a drugi sat Test ... ako ne budem niÅ¡ta učio mogu taman propast kad dobijem dvije jedinice  :D  :'(

Meni postalo teško pratit forum kad su došli par spammera. Strahota!




Citat: [IG]black_dota poslato Januar 29, 2011, 21:58:32 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 29, 2011, 21:38:47 POSLE PODNE
Citat: [IG]black_dota poslato Januar 29, 2011, 21:36:43 POSLE PODNE
BestOne, Mafia, i Vilko prekinite vise sa spamom zadnje 3-4 strane sve vasi postovi

Ko nam se javio -.- Zadnjih 6-7 tema sve tvoji postovi
nerazumem?

brojte postove od 170str koliko je bestone,mafica,i vilko koliko su napravili a koliko ja

http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=2765;sa=showPosts I onda pričaj ostalima da spamaju  8)

Upravo pogledo Jackass 2, PREZAKON!

poznaticovik

Kad sam ja to gledao i svaki dan gledam i uvijek krepam od smijeha :D Pogledaj Jackass 3D najbolji i nasmiješniji od svih dijelova , a imaš i seriju od Jackassa zove se Nitro Circus ali samo na MTV-u imaš

Ma gledo sam ja vise puta to, al najbolji mi idoli kad igraju rukomet u mraku XD s medicinkama xD

poznaticovik

Ma ne možeš tu nijednu scenu izdvojit sve su <3

Mikic95

"Jackass" - čisti primjer divljaka.   :P

Jao jest lud ovaj Jackass bio :D Divljaci :D

Ko je gore prico o nastavnici iz geografije? JA JU MRZIM!! Imam 3 komada kod nje -.-