Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

danas bio na kosarci sa prijateljima, a sav sam neki prehladjen bio i nako uznojan i derali se, smijali, malo pili ^^, i glas mi oso u qrac, rj. niko me necuje kolko sam promuko xD

Ujutro nisam mogo na forum jer je pisalo "Racun suspendiran, vas gem studio" -.-' ?
I sad jaaako dugo se ocitava, no nevazno sve stoji na svom mjestu...

Rjesio sam matematiku, jedva sam izvuko 2 pa sad moram malo vise ucit (-.-') i bit aktivniji na satu (+ uvlacit se nastavnici u guzicu -.-') da bi imo 3

Tako oprostite mi ako budem malo manje aktivan u sljedece vrijeme...

Mikic95

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Januar 19, 2011, 17:23:07 POSLE PODNE
( uvlacit se nastavnici u guzicu -.-') da bi imo 3

Haha, a jbg. Å ta se mora - mora se  :D

Ljudi, pa sta mai? ajd da se i ja prikljucim ovoj temi malo...
//

Citat: [CH]Ivan_Lukic poslato Januar 19, 2011, 14:39:24 POSLE PODNE
Jbt Hrvatska mogla dobit daje duvnjak iz kontre zabio ali jbg Srbija nije losa momcad
nije srbija losa :)

samo je hrv podbacila :D

poznaticovik

Ma Duvnjak onaj zicer 1 na 1 promaÅ¡i eto mogli smo pobijedit samo da je to zabio  :)

Niko vam nije kriv sto on ne zna :D

Citat: Aleksandar poslato Januar 19, 2011, 18:08:09 POSLE PODNE
Niko vam nije kriv sto on ne zna :D

Ocito ne pratis rukomet :)
Inace nebi ovo govorio... njima (SRB) je sigurno "plan"  uspio jer su izvukli bod protiv mnogo "jace" ekipe


malo da promenimo temu  :D ima li koji serv. koji treba mappera  :-[ ::)

black_dota


Citat: [RPF] K4r!k3 ≡ Ö poslato Januar 19, 2011, 19:45:16 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Januar 19, 2011, 18:08:09 POSLE PODNE
Niko vam nije kriv sto on ne zna :D

Ocito ne pratis rukomet :)
Inace nebi ovo govorio... njima (SRB) je sigurno "plan"  uspio jer su izvukli bod protiv mnogo "jace" ekipe



Veruj mi,Srbin sam i znam samo jednu taktiku koja postoji i koja ce postojati u nasem sportu,a to je - Glavom kroz zid! Tako da sumnjam da su isli na remi,vise na pobedu ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ljudovi evo sad sam malo studirao ovaj plugin MapAndreas i skontao sam ga i bas je dobar msm moze se svasta napraviti :) zato sto on pronalazi iz X,Y,Z - kako sad da kazem ocitava nivo povrsine zemlje :) Planiram da napravim autopilota to sam video na SAMP forumu i veoma mi se svidja :)
Poslednja Izmena: Januar 20, 2011, 17:32:41 POSLE PODNE od eXtreme

Citat: Dario_Apatin poslato Januar 19, 2011, 21:19:59 POSLE PODNE
malo da promenimo temu  :D ima li koji serv. koji treba mappera  :-[ ::)
Takoder me zanima :P ?

ala brate sada sam mogao glavu izgubiti....ja banovao nekog lika 93 godiste na counter strike server...i doso mi lik na vrata sa nekom svojom ekipom da mi noge lome..meni i bratu,a brat mi ima 10 godina a ja 15..ja sam se usrao..evo i sada mi se noge tresu  ???

Mikic95

Citat: Rastaman poslato Januar 20, 2011, 22:49:31 POSLE PODNE
ala brate sada sam mogao glavu izgubiti....ja banovao nekog lika 93 godiste na counter strike server...i doso mi lik na vrata sa nekom svojom ekipom da mi noge lome..meni i bratu,a brat mi ima 10 godina a ja 15..ja sam se usrao..evo i sada mi se noge tresu  ???

Haha, omfg koji noliferi

Citat: Rastaman poslato Januar 20, 2011, 22:49:31 POSLE PODNE
ala brate sada sam mogao glavu izgubiti....ja banovao nekog lika 93 godiste na counter strike server...i doso mi lik na vrata sa nekom svojom ekipom da mi noge lome..meni i bratu,a brat mi ima 10 godina a ja 15..ja sam se usrao..evo i sada mi se noge tresu  ???

Ti si ko onaj micke boss sad:

CitatJeste vi Micke_Boss sa San Andreasa?

Brze to povuci prije no sto postanes predmet sprdnje(iskreno)...