Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

Da je procitao pravila ne bi promasio board. ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.




Najbolaj zmija (majka) hahah :D
Poslednja Izmena: Januar 17, 2011, 16:13:51 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »



Citat: [Saw]BloodMaster poslato Januar 17, 2011, 16:23:14 POSLE PODNE
Ja sam krepo kad sam gledo ovaj video, samo gledajte xD:

GRIL BERS - DISKOVERI (Bosanac Preživljaje Divljinu)
eee car si-..xDDDDDD ja stalno pratim onog Ber-a na Discoveary lik je moc.. :P
A ovo je stvarno neki glup bosanac :PPP

Citat: mafica .pwn poslato Januar 17, 2011, 18:30:49 POSLE PODNE
Citat: [Saw]BloodMaster poslato Januar 17, 2011, 16:23:14 POSLE PODNE
Ja sam krepo kad sam gledo ovaj video, samo gledajte xD:

GRIL BERS - DISKOVERI (Bosanac Preživljaje Divljinu)
eee car si-..xDDDDDD ja stalno pratim onog Ber-a na Discoveary lik je moc.. :P
A ovo je stvarno neki [cenzura] bosanac :PPP


Pa naravno, garant je glup  -.-   Nisi pomislio da se možda zeza samo ?  -.-'
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Eee ljudovi zasto svi pravite tutove za jebeni GF GameMod i njegovi editi ili GTARP,ili Ravnes aj sad neko napravi neki cisto bezveze TuT za gamemod raden od >0<
npr.
[TuT] Kako uci u zgradu pomoc klika na tipku enter
[TuT] Kako napraviti komandu /enter [kad neko stane pred shop i kuca /enter da ude u ID tog Shopa]
[TuT] Registracija/Login
[TuT] Kako napraviti Race [GM >0<]
Tako nesto slicno toga mislim da su svima dosadili TuT-ovi o GF i njegovim editima...
Slazete li se ?

HmHmHm...Ne preporucujem ti jos da krenes sa izradnjom moda od >0< jer mislim da jos neznas neke stvari osnovne ...Ove tutove toliko je lako napraviti :) A za svoj mod bi trebao da ti prilagodis neke sisteme kako tebi odgovara!

Dobro al ja se stvarno ne secam ni jednog race tuta osim Djurovog a i on je za GF.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: | ~ Djea ~ | poslato Januar 17, 2011, 20:32:42 POSLE PODNE
Dobro al ja se stvarno ne secam ni jednog race tuta osim Djurovog a i on je za GF.

Evo posto toliko zelite sad cu napraviti TuT!!!

Toooo <3 :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: eXtreme poslato Januar 17, 2011, 20:34:59 POSLE PODNE
Citat: | ~ Djea ~ | poslato Januar 17, 2011, 20:32:42 POSLE PODNE
Dobro al ja se stvarno ne secam ni jednog race tuta osim Djurovog a i on je za GF.

Evo posto toliko zelite sad cu napraviti TuT!!!
Tooo kralju....
a gore ovaj sto je rekao da mi ne preporucuje mode od >0< xDD ija ga sam sebi nepreporucujem :P .
Ali bolje mi je nesto malo svoje napravit ili se ucit da napravim nego da uzmet GF edit i da  s njim otvorim srvr... :D

TuTorial ce biti veceras zavrsen kad se vratim iz skole ... Sutra nista nemam pa sam dokon(dezurni sam :P) Pozz


Citat: mafica .pwn poslato Januar 17, 2011, 20:01:42 POSLE PODNE
Eee ljudovi zasto svi pravite tutove za jebeni GF GameMod i njegovi editi ili GTARP,ili Ravnes aj sad neko napravi neki cisto bezveze TuT za gamemod raden od >0<
npr.
[TuT] Kako uci u zgradu pomoc klika na tipku enter
[TuT] Kako napraviti komandu /enter [kad neko stane pred shop i kuca /enter da ude u ID tog Shopa]
[TuT] Registracija/Login
[TuT] Kako napraviti Race [GM >0<]
Tako nesto slicno toga mislim da su svima dosadili TuT-ovi o GF i njegovim editima...
Slazete li se ?

Registracija/Login ima od mene tutorijal za modove od 0