Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.


Kucaj /vsel u debug modu i onda samo /save gde hoces da ga save-as. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea_Djea poslato Januar 15, 2011, 19:37:07 POSLE PODNE
Kucaj /vsel u debug modu i onda samo /save gde hoces da ga save-as. :)
eee hvala ti za to :D .
Jos nesto ako moze.Ja ukucam to i nepise nisa nasto se lista :D samo ima onaj kao dzip :D

Listas na levi shift i space cini mi se,a biras na enter :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea_Djea poslato Januar 15, 2011, 20:49:24 POSLE PODNE
Listas na levi shift i space cini mi se,a biras na enter :)
Hvala ti jako puno.Sve je super sve ok radi.Samo nekad mi crasha kad igram GTA SP i izbaci mi Report Chras i neke kodove.To je 100% do modova ja smm sta vi kazete?Svi su mi to rekli.I da ja to rijesim jeli ja moram instalirat novi onaj gta3.img posto sam vecinom ubacivo auta i to.UNAPRIJED HVALA....


Off:Ljudi dns sam napravio ovaj Acc i vec imam 6:30h Online vremena na ovom forumu :D

Da,samo nalepis needitovan gta3.img fajl preko ovog tvog i problem resen :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Jer mogu Sscanf i Strcmp zajedno ?

Imam par pitanja :DD

Znam da smaram ali jebiga :D


Stavio sam /veh komandu i izadje ovo
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : fatal error 107: too many error messages on one line



if(strcmp(cmdtext, "/veh", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
7242         if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 0)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   you are not authorized to use that command!");
    return 1;
}



I jel mogu nekako u MTA da kliknem nesto i da on odma spoji objekat koji sam izabrao ono npr kad spajam puteve da ne moram da centriram :D

Citat: dingospo.TITO poslato Januar 16, 2011, 03:36:44 PRE PODNE
Imam par pitanja :DD

Znam da smaram ali jebiga :D


Stavio sam /veh komandu i izadje ovo
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : fatal error 107: too many error messages on one line



if(strcmp(cmdtext, "/veh", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
7242         if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 0)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   you are not authorized to use that command!");
    return 1;
}



I jel mogu nekako u MTA da kliknem nesto i da on odma spoji objekat koji sam izabrao ono npr kad spajam puteve da ne moram da centriram :D


if(strcmp(cmdtext, "/veh", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
        if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 0);
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   you are not authorized to use that command!");
    return 1;
}

Evo popravio i nemas definiran PlayerInfo
Samo ako radis mod od 0, jesi napravio admin sistem?

ee ljudi sam sam ubacio oko 2500 objekata na server.I uso da testam dodem do burga,imam ga na 4 kata nema na njemu nista samo nesto okolo.Dodem do kosarkaske dvorane tamo neam nista.Jedino je benza cijela :P .Sta mislite do cega je to.Koristim MTA v1.0,Za SA:MP 0.3C verziju neznam uopce do cega je .Kada u pawnu idem : Compile/Run sve je ok bez errora i warrninga.Mozda je to do toga sto sam odjednom ubacio 2500objekata....

POMAZITE!!!!

cristiane

Citat: mafica .pwn poslato Januar 16, 2011, 10:08:12 PRE PODNE
ee ljudi sam sam ubacio oko 2500 objekata na server.I uso da testam dodem do burga,imam ga na 4 kata nema na njemu nista samo nesto okolo.Dodem do kosarkaske dvorane tamo neam nista.Jedino je benza cijela :P .Sta mislite do cega je to.Koristim MTA v1.0,Za SA:MP 0.3C verziju neznam uopce do cega je .Kada u pawnu idem : Compile/Run sve je ok bez errora i warrninga.Mozda je to do toga sto sam odjednom ubacio 2500objekata....

POMAZITE!!!!
Da te ne pitam za streamer to valjda bi trebao i sam znati da moras imati,a da nije previse objekata na jednim mjestu?

Citat: cristiane poslato Januar 16, 2011, 10:11:30 PRE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Januar 16, 2011, 10:08:12 PRE PODNE
ee ljudi sam sam ubacio oko 2500 objekata na server.I uso da testam dodem do burga,imam ga na 4 kata nema na njemu nista samo nesto okolo.Dodem do kosarkaske dvorane tamo neam nista.Jedino je benza cijela :P .Sta mislite do cega je to.Koristim MTA v1.0,Za SA:MP 0.3C verziju neznam uopce do cega je .Kada u pawnu idem : Compile/Run sve je ok bez errora i warrninga.Mozda je to do toga sto sam odjednom ubacio 2500objekata....

POMAZITE!!!!
Da te ne pitam za streamer to valjda bi trebao i sam znati da moras imati,a da nije previse objekata na jednim mjestu?
XD gdje da skinem taj streamer :P i gdje da ga stavim.Ma oko burga imam mozda 700-800 objekata ne mislim da je previse i kod benze u blizni burga imam sve skupa zajedno s burgom ok o1000 objekata

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 16, 2011, 07:47:33 PRE PODNE
Citat: dingospo.TITO poslato Januar 16, 2011, 03:36:44 PRE PODNE
Imam par pitanja :DD

Znam da smaram ali jebiga :D


Stavio sam /veh komandu i izadje ovo
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Administrator\Desktop\samp03csvr_win32 (1)\gamemodes\SU.pwn(7242) : fatal error 107: too many error messages on one line



if(strcmp(cmdtext, "/veh", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
7242         if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 0)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   you are not authorized to use that command!");
    return 1;
}



I jel mogu nekako u MTA da kliknem nesto i da on odma spoji objekat koji sam izabrao ono npr kad spajam puteve da ne moram da centriram :D


if(strcmp(cmdtext, "/veh", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
        if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 0);
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   you are not authorized to use that command!");
    return 1;
}

Evo popravio i nemas definiran PlayerInfo
Samo ako radis mod od 0, jesi napravio admin sistem?

Vidi, nisam neki pro u sampu, pa ako mozes da mi pomognes oko skriptanja castim te domenom i hostom na godinu dana :P

cristiane

Citat: mafica .pwn poslato Januar 16, 2011, 10:08:12 PRE PODNE

XD gdje da skinem taj streamer :P i gdje da ga stavim.Ma oko burga imam mozda 700-800 objekata ne mislim da je previse i kod benze u blizni burga imam sve skupa zajedno s burgom ok o1000 objekata
Toliko objekata stavljas nemas streamera?
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=17817.0