Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

jutroo svima :D
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Srecna svima nova godina lepo se provedite....
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Djea Djea poslato Decembar 30, 2010, 20:48:25 POSLE PODNE
Ljudi pomagajte dajte neki program za brzo skidanje muzike sutra je Nova godina a ja ni jednu pesmu u kompu nemam :S

Limewire...

Ja pokusavam da skinem taj LimeWire i stalno mi skine neki drugi program  :'( Probacu opet :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


dajte mi neki link da skinem CS ali bez steama...kada skidam skine mi jbni steam koji mi ne treba

Imas na Ludomanija.net,samo kucaj na Google CS 1.6 download ludomanija i izaci ce ti :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Rastaman poslato Decembar 31, 2010, 11:35:48 PRE PODNE
dajte mi neki link da skinem CS ali bez steama...kada skidam skine mi jbni steam koji mi ne treba
sad cu ti na pm.

Zavrsavam DM mod za strane igrace!
Pa sad bi trebao sastaviti opis jer bi mi mogao neko prevesti na engleski?

Kako si napravio za strane igrace ako ne znas engleski?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


makelele

vako dali neko zeli forum na 6mjeseci imam meni netreba nije ni upload nista nek mi se javi na PP i ja cu mu dati sve sto je potrebno

Citat: gonss.pwn poslato Decembar 31, 2010, 11:40:05 PRE PODNE
Citat: Rastaman poslato Decembar 31, 2010, 11:35:48 PRE PODNE
dajte mi neki link da skinem CS ali bez steama...kada skidam skine mi jbni steam koji mi ne treba
sad cu ti na pm.
Gonss daj i meni,nemogu nac ???

Citat: Djea Djea poslato Decembar 31, 2010, 12:11:51 POSLE PODNE
Kako si napravio za strane igrace ako ne znas engleski?
Hahhaha... Pa ne treba tu pisati sastav, par komandi nije problem! I sto se javljas ako neces pomoci?

Zabranices mi da postam?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ne mjesaj se ako nemas nesto pamjetno za reci..
Ja cu juxy.



Nisam obavezan da pomognem,zar ne? Postavio sam mu pitanje,dobio odgovor a zatim ponovo pitao. Tako se sprovodi uspesna komunikacija. Ali posto necu da se nerviram,ipak je veceras Nova godina,evo jedna pesmica :)

Ana Nikolic // Zla barbika // 2010


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.