Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Mikic95


Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 28, 2010, 18:20:55 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Decembar 28, 2010, 18:17:14 POSLE PODNE
Meni su zabranili pirothniku :S

Jel ima Å¡ta da ti nisu zabranili  ???  :'(
Ma ne roditelji, hahah... Nego u prodavnici xD

Pa nije valjda da imaÅ¡ samo jednu prodavnicu u gradu?  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: gonss.pwn poslato Decembar 28, 2010, 18:26:53 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 28, 2010, 18:20:55 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Decembar 28, 2010, 18:17:14 POSLE PODNE
Meni su zabranili pirothniku :S

Jel ima Å¡ta da ti nisu zabranili  ???  :'(
Ma ne roditelji, hahah... Nego u prodavnici xD
Sigurno ti zabranila neka nafurena baba koja cita zakone ::)
Mrzim ih...

black_dota


Correlli

Bolje da vam zabrane petarde nego da vam ode ruka ili šta drugo nedo Bog. Bacajte bombe u rijeku i pucajte puškom ko moj ujak. :D

Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 28, 2010, 17:54:12 POSLE PODNE
Iz Bosne, točnije grad OraÅ¡je  8)
Ima li snijega dole? Baš sam se prije tri tjedna najeo posavskih čevapa dole, ne pamtim kad su mi tako dobro sjeli u životu. 8) :D

Pa samo jedna ima :S
Al dobro, otićiće moj tata xD

Ma te velike kao sto su dinamitke nema puno razlike u pucanju ja sma baco to pred profesore u skoli xD..a iso jedan dan i kupio frend one dimne i bacili ti butrama pod noge i one nisu htjele ic prek toga nego su isli prek ceste da zaobidu to xD
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Decembar 28, 2010, 19:16:00 POSLE PODNE
I kod nas je zabranjeno..Al boli raju..Hah...

Policija prolazi,svi pucaju petarde,oni gledaju..Sta ce im jbt... :D

Upravo to,kod nas u centru grada po ceo dan pucaju,od jutra do mraka,a policija samo gleda. Sto je jos bolje,posto je centar kurzni,svuda oko tog kruga se nalaze standovi ili kako vec da ih nazovemo gde se prodaju petarde,tako da nema spasa. Puca ove godine,a pucace i sledece,i one tamo posle i tako u nedogled. Dok ne izmisle nesto zabavnije. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Tako je Djea djea.
Dok god nebude nest zabavnije :D

cristiane

Citat: ///Masic poslato Decembar 28, 2010, 19:09:06 POSLE PODNE
Ma te velike kao sto su dinamitke nema puno razlike u pucanju ja sma baco to pred profesore u skoli xD..a iso jedan dan i kupio frend one dimne i bacili ti butrama pod noge i one nisu htjele ic prek toga nego su isli prek ceste da zaobidu to xD
Star Čovjek a izmišlja

Koji ce vam k**** petarde jbt,kalas u ruke i rokaj  8) zezam se to je sve bezpotrebno.Zar nije bolje negdje u caffe bar,discoteku il folketeku gdje vec sjesti ko covjek uzeti 5 kartona pive 6 djevojki oko stola i uzivaj  8)

black_dota

Jelenu Karleusu kad boli "polni organ" nju boli mozak hahaha
Gurnem joj ja u gluvu suplju tu!

Mikic95

Citat: Dux Correlli poslato Decembar 28, 2010, 18:34:14 POSLE PODNE
Bolje da vam zabrane petarde nego da vam ode ruka ili šta drugo nedo Bog. Bacajte bombe u rijeku i pucajte puškom ko moj ujak. :D

Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 28, 2010, 17:54:12 POSLE PODNE
Iz Bosne, točnije grad OraÅ¡je  8)
Ima li snijega dole? Baš sam se prije tri tjedna najeo posavskih čevapa dole, ne pamtim kad su mi tako dobro sjeli u životu. 8) :D

Ma slabo ima snijega, a kod nas jedino Å¡ta valja su cevapi  :D

Citat: cristiane poslato Decembar 28, 2010, 20:31:39 POSLE PODNE
Citat: ///Masic poslato Decembar 28, 2010, 19:09:06 POSLE PODNE
Ma te velike kao sto su dinamitke nema puno razlike u pucanju ja sma baco to pred profesore u skoli xD..a iso jedan dan i kupio frend one dimne i bacili ti butrama pod noge i one nisu htjele ic prek toga nego su isli prek ceste da zaobidu to xD
Star Čovjek a izmišlja

Koji ce vam k**** petarde jbt,kalas u ruke i rokaj  8) zezam se to je sve bezpotrebno.Zar nije bolje negdje u caffe bar,discoteku il folketeku gdje vec sjesti ko covjek uzeti 5 kartona pive 6 djevojki oko stola i uzivaj  8)

Imam 19 god  i nikad nisam vidio nesto gluplje :S

cristiane

Citat: DumbaSs ≡ Ö poslato Decembar 28, 2010, 23:13:41 POSLE PODNE

Imam 19 god  i nikad nisam vidio nesto [cenzura]lje :S
Specijalac zasto onda gledas? Imam 17 godina al iskreno glupiji sig od tvog nisam vidjeo a narocito tekst kad procitam padnem sa stolice,.