Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dude poslato Decembar 26, 2010, 21:08:59 POSLE PODNE
Citat: Ryder[Los-City] poslato Decembar 26, 2010, 21:07:50 POSLE PODNE
nemoj da me banujes ali se slazem sa Nix.


Sta bi te banao?


Pa vi stvarno mislite da sam ja neki Hitler il Staljin..



Niste normalni covjece...

A kazes da nisi? Dodjes na CH nadrkan zbog recimo... cure ili recimo donacija, odjednom 30 banova! Halo covjece, 30 banova. Mozda zato sto ti ljudi kazu nikola mozes mi pomoci oko donacije? Nikola mozes mi pomoci oko necega za server? Pa se izderes i zaspamas NISAM VAM JA TU DA POMAZEM, buraz ohladi

Citat: BestOne.exe poslato Decembar 26, 2010, 22:19:10 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Decembar 26, 2010, 22:09:23 POSLE PODNE
Najjači su mi ovi koji kažu da idu sa BS zbog CH. hahahaha.  Kakve veze BS ima stim Å¡to vi nećete da igrate na CH ?  Ne vidim pri registraciji da piÅ¡e da moraÅ¡ igrati na CH da bi se registrovao...
Pa dobro to nije istina al...
Istina je da sve mora biti po CH i da je CH tu najvazniji :'(

DOSADILI STE MI VIÅ E SA TAKVIM GLUPOSTIMA JEBOTE.

PUN MI KURAC VIÅ E UMIÅ LJENE DJECE KOJA KONTAJU DA OVDJE CH VLADA.

RECI MI JEDNU STVAR KOJU CH OVDJE IMA, A DA OSTALI SERVERI NEMAJU ?  

REKLAMA ?  IMAJU JE SVI
BOARD ? SVI GA MOGU IMATI SA DOVOLJNIM BROJEM IGRAÄŒA

SMOD-OVI ?  

- JA UOPÅ TE NE IGRAM NA CH
- LUKSA GENIUS GAMING

DALJE DA NE NABRAJAM.


KOLIKO VIDIM, VI STE SAMO PO TOME Å TO JE SOPRANO ADMINISTRATOR ZAKLJUÄŒILI DA OVDJE CH IMA PREDNOST ?


Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ne,već što brišu reklamu serveru koji liči na njihov,i to iz razloga jer im "kradu ideje",a ni sami ne znaju koja im je to ideja ukradena.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ako CH nema nikakvu prednost vamo, zasto bi recimo.. Ja mogao dobiti ban ako sad pocmem vredjat CH kao sto vredjaju od Rydera servere?

CH server je pljuga, najgori server na balkanu, admini su [cenzura]i !

Banat cete me jer vredjam CH?

EDIT: I kladim se u tisucu eura, nikola ce mi sada uzeti IP i trazit ga po CH serveru, obrisat ce mi acc. Mogu se kladit u cijeli svijet!
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2010, 22:43:23 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Po meni je CH [cenzura] server. I Å¡ta sad ? Imam pravo na miÅ¡ljenje i sumnjam da ću izgubiti SMOD-a zbog toga  -.-'

Citat: Djea Djea poslato Decembar 26, 2010, 22:40:44 POSLE PODNE
Ne,već što brišu reklamu serveru koji liči na njihov,i to iz razloga jer im "kradu ideje",a ni sami ne znaju koja im je to ideja ukradena.

Niko nije kriv Å¡to samo CH i LI:RP imaju unikatne stvari. Kada bi ti za svoj server imao neÅ¡to unikatno i prijavio to ovdje, kada bi te neko kopirao i taj neko bi dobio ban i izbrisali bi mu reklamu  ; )

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 26, 2010, 22:41:41 POSLE PODNE
Ako CH nema nikakvu prednost vamo, zasto bi recimo.. Ja mogao dobiti ban ako sad pocmem vredjat CH kao sto vredjaju od Rydera servere?

CH server je pljuga, najgori server na balkanu, admini su [cenzura]i !

Banat cete me jer vredjam CH?

EDIT: I kladim se u tisucu eura, nikola ce mi sada uzeti IP i trazit ga po CH serveru, obrisat ce mi acc. Mogu se kladit u cijeli svijet!

Get a life.



I da, DOSTA VIŠE SA CH, nije vam ovo ch-samp nego BALKAN SAMP, zajednica koja pomaže skripterima.
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2010, 22:45:14 POSLE PODNE od мσмαк. ^ [5]
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Nix

*

Radi se o tome da CH nema unikatne stvari.
To dokazuje i 5 mojih pitanja upućenih Nikoli o tome Å¡ta CH ima Å¡to nikada nije viÄ'eno, a ni na jedno nije dao odgovor.

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Decembar 26, 2010, 22:44:20 POSLE PODNE
Po meni je CH [cenzura] server. I Å¡ta sad ? Imam pravo na miÅ¡ljenje i sumnjam da ću izgubiti SMOD-a zbog toga  -.-'

Citat: Djea Djea poslato Decembar 26, 2010, 22:40:44 POSLE PODNE
Ne,već što brišu reklamu serveru koji liči na njihov,i to iz razloga jer im "kradu ideje",a ni sami ne znaju koja im je to ideja ukradena.

Niko nije kriv Å¡to samo CH i LI:RP imaju unikatne stvari. Kada bi ti za svoj server imao neÅ¡to unikatno i prijavio to ovdje, kada bi te neko kopirao i taj neko bi dobio ban i izbrisali bi mu reklamu  ; )



Da,ali stvar je u tome sto CH nije prijavio tu ideju kao unikatnu.Ali nema veze sad,kao sto si rekao,ovo je balkan-samp a ne CH forum.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


black_dota

Nix upravu su 100%

Neki likovi su banovani sa BS i uklonjena reklama jer je imala samo ono kad se konektujes pa ono kao oni textdrawovi
zato su bili banovani jer im je to na modu

a sta sad ste vi "unikatni"

onda bi vas trebalo ukinuti jer ste kopirali to iz GTA kad ulazis u igru pa kao ono ko je radio gradove i ta sranja

sta sad svi trebaju biti banani jer neko ima "slicne" textdrawove kad se konektas kao na "ch"
trebalo bi da cutis jer si i ti kopirao nesto iz gta san andreasa onda

 :D
ma pustite sve ljudi bi trebali igrat na onom village di se vidi trud a ne ch koji (kopira)  ::) na ch ionako igraju botovi od 0 do 24  :-*

Cuo sam za ove "unikatne ideje" al ne obracam paznju na to :D  ja pravim sta znam da napravim xD a sta neznam necu ni imat...

Al vidim da se sve moze kupit pa tako i BS  :s NAZALOST !!

I kad spominjete taj LIRP ili kako vec i njegove unikatne ideje :s pa taj srv kolko ja znam jos ne postoji!
Igraci na mom serveru su trazili posao drvosjece i mljekara... sad pokusavam to napravit :D nadam se da ce uspjet :)

A vi ocito mislite da mozete ogranicit ostale servere tj. kontate da mozete zabranit meni ili bilo kome drugom da iskoristi svoje znanje.

Jeb** ga al neide :D

Citat: DumbaSs ≡ Ö poslato Decembar 27, 2010, 00:54:06 PRE PODNE
Cuo sam za ove "unikatne ideje" al ne obracam paznju na to :D  ja pravim sta znam da napravim xD a sta neznam necu ni imat...

Al vidim da se sve moze kupit pa tako i BS  :s NAZALOST !!

I kad spominjete taj LIRP ili kako vec i njegove unikatne ideje :s pa taj srv kolko ja znam jos ne postoji!
Igraci na mom serveru su trazili posao drvosjece i mljekara... sad pokusavam to napravit :D nadam se da ce uspjet :)

A vi ocito mislite da mozete ogranicit ostale servere tj. kontate da mozete zabranit meni ili bilo kome drugom da iskoristi svoje znanje.

Jeb** ga al neide :D

tako i ja mislim... radi sta znas sta neznas nemoj i ok... odite na forum.sa-mp.com i pogledajte sta ljudi rade za 5$ :S mozete uzet covjeka da vam napravi pola moda (sta got zazelite) za 50$ (oko 300kn ili 75km) i nece vas ni trazit za creditse niti ista... mozete doc otvorit server i nakupit ljudi sa "UNIKATNIM IDEJAMA"... nekazem ja da CH nevalja al sve je vec vidjeno (ako ne na nasim serverima na official sigurno) i btw po meni je bolje otvorit multilanguage server i nakupit ljudi iz cjelog svjeta neg se mucit sa botovima sa balkana... vi mislite sta hocete...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Najbolje bi bilo da svi odemo sa foruma...ja sam za ch jer ste sami krivi sta banaju i sve kad ih neki dosadjuju, a i nebi mozda bili bezveze banani jer da je totalka isti textdraw to je kopiranje a ako je slicno opet je mozda kopiranje...

Correlli

Citat: Ryder[Los-City] poslato Decembar 26, 2010, 21:29:18 POSLE PODNE
Pa morao sam bit na njihovu stranu jel bi me banali!!!!!!
A i verujem kada doce soprano online ili coreli ili bilo ko od admina banat ce sve ove koje se bunili ja tako misim.
Ovo nije komunistički forum gdje nemaÅ¡ pravo na svoje miÅ¡ljenje, a ni ja nisam komunist da bi te banao zato Å¡to mi se ne sviÄ'a tvoje miÅ¡ljenje. BaÅ¡ suprotno, ja želim čuti tvoje i miÅ¡ljenje ostalih ljudi na ovom forumu.
Ne znam više koliko ću još dolaziti online.. postoji mogućnost da napustim ovu zajednicu jednom kad otvorim svoj RP server, a do toga nema još puno vremena.
Jednostavno mi je viÅ¡e muka gledati ovaj forum svaki dan kako se neki klinci svaÄ'aju uzalud.. prokleti Balkan.

Citat: DumbaSs ≡ Ö poslato Decembar 27, 2010, 00:54:06 PRE PODNE
I kad spominjete taj LIRP ili kako vec i njegove unikatne ideje :s pa taj srv kolko ja znam jos ne postoji!
Da, a poanta je.. gdje?

Citat: DumbaSs ≡ Ö poslato Decembar 27, 2010, 00:54:06 PRE PODNE
A vi ocito mislite da mozete ogranicit ostale servere tj. kontate da mozete zabranit meni ili bilo kome drugom da iskoristi svoje znanje.

Jeb** ga al neide :D
Ne, nikome se ne može zabraniti da radi po slobodnoj volji. Bog nam je dao slobodnu volju i nitko nam je neće uzeti, tako da se to ne može zabraniti, ali ću zabraniti na ovoj zajednici da ljudi prekopiraju na čisto od nekog dobrog servera a da je ta ideja originalna, unikatna i da NIJE viÄ'ena nigdje drugo.
Kao primjer mogu ti navesti moj posao drvosječa, mislim da nitko do sad nije napravio takav posao kao što sam ja (ako ne računamo na Hoxxy-a koji je to prekopirao ali je poslije izbrisao iz opisa i sa servera).

Prijave unikatnih ideja brišem, ali pravilo ostaje. Ako netko negdje vidi potpuno UNIKATNO kopiranu ideju, onda neka to prijavi meni na PM, a ja ću provjeriti sve oko toga i uvesti sankcije na ovom forumu ako se iskaže da to bude potrebno.

Isto ide Hoxxy-u unban i dozvoljavam Northern Lights serveru da se opet reklamira na ovoj zajednici ako to joÅ¡ žele, ali gledajući Å¡ta se je sve dogaÄ'alo.. sumnjam. Razlog zato je Å¡to ne vidim nikakve kopije viÅ¡e, barem u opisu ne. Ovakve poslove se može naći i na drugim (stranim) RP serverima, a izvedba poslova nije unikatna koliko sam vidio. Ako se tko ne slaže sa ovim, onda neka mi poÅ¡alje PM pa ćemo razgovarati o tome.

Zapamtite da na SA:MP zajednici ne postoje samo naši (balkanski/ex-yu) serveri, nego i ostali serveri (ostali normalan svijet).

Dobro jutro, vidim smirile se strasti.

Citat: gonss.pwn poslato Decembar 27, 2010, 08:23:58 PRE PODNE
Dobro jutro, vidim smirile se strasti.
Smirile , smirile ajme kako je juce bilo napeto kao kad si na wc solji (Sala)... Jedan od najpravednijih ljudi na ovom forumu jeste Corelli...